Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Kane denkt dat Duitsers door hem zwak hebben voor Engeland

Spits Kane denkt dat Duitsers door hem zwak hebben voor Engeland

GELSENKIRCHEN (ANP/RTR) - Spits Harry Kane van Engeland denkt dat de Duitse voetbalfans tijdens het EK anders naar zijn nationale elftal kijken sinds zijn transfer naar Bayern München. "Ik zeg niet dat ze willen dat Engeland wint, maar ik denk dat ze een zwak voor ons hebben nu ik hier ben. En dat is fantastisch", zei de topscorer van de Bundesliga van het afgelopen seizoen.

"De ontvangst die ik heb gehad sinds ik bij Bayern ben, is ongelooflijk geweest", verklaarde Kane, die toevoegde dat het arriveren voor het EK in Duitsland "een soort thuiskomen was". "Sinds ik in het hotel ben, is een deel van het personeel ook langsgekomen om hallo te zeggen."

Engeland en Duitsland hebben een langlopende rivaliteit op het voetbalveld. De Britten wonnen ten koste van (West-)Duitsland tijdens het WK van 1966 (4-2) hun enige titel op een groot toernooi.

Servië

Kane verruilde vorige zomer Tottenham Hotspur voor Bayern. De topscorer aller tijden van Engeland was met 36 doelpunten in 32 wedstrijden de meest trefzekere speler van de Bundesliga. In totaal was hij goed voor 44 treffers in alle competities. Bayern moest wel genoegen nemen met de derde plaats in de competitie.

Engeland speelt zondag in Gelsenkirchen zijn eerste wedstrijd tegen Servië. De finalist van het vorige EK neemt het in groep C verder op tegen Denemarken en Slovenië.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

3 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden
Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

1 dag geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

1 dag geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

1 dag geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

1 dag geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

1 dag geleden