Spits Janssen opnieuw trefzeker voor koploper Antwerp FC
BRUGGE (ANP) - Trainer Mark van Bommel blijft maar winnen met Antwerp FC. De uitwedstrijd tegen hekkensluiter Cercle Brugge eindigde zondag in 2-0. Antwerp is na acht speelronden zonder puntenverlies. Regerend kampioen Club Brugge volgt op 5 punten achterstand.
Vincent Janssen opende na 6 minuten de score, na een goede voorzet van landgenoot Jurgen Ekkelenkamp. Janssen, die deel uitmaakt van de voorselectie van het Nederlands elftal voor de komende wedstrijden in de Nations League tegen Polen en België, heeft de laatste vier competitiewedstrijden gescoord voor Antwerp en staat in de competitie nu op vijf treffers.
Het tweede doelpunt kwam halverwege de tweede helft op naam van voormalig Ajax-verdediger Toby Alderweireld.
Ekkelenkamp viel na een half uur spelen geblesseerd uit. Calvin Stengs ontbrak in de selectie. De aanvaller heeft ook een blessure. Janssen deed tot de 85e minuut mee en werd toen vervangen door de Deense oud-Ajacied Viktor Fischer.
Antwerp ontvangt vrijdag tijdens de negende speelronde RFC Seraing, dat op de zestiende plaats staat.
Meer uit Voetbal
FES (ANP) - Tunesië is er op de Afrika Cup in Marokko nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor de achtste finales. Het elftal van trainer Sami Trabelsi, in juni een van de drie tegenstanders van Oranje op het WK, verloor in Fes met 3-2 van Nigeria. De Nigerianen zijn dankzij de zege al wel zeker van een plaats bij de laatste zestien landen.
9 uur geledenPISA (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de derde achtereenvolgende keer een wedstrijd gewonnen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti was in de tweede helft te sterk voor Pisa: 0-2.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Aston Villa blijft in de Premier League bovenin meedoen. Het elftal van trainer Unai Emery won dankzij invaller Ollie Watkins bij Chelsea: 1-2. Voor Aston Villa betekende het de elfde achtereenvolgende zege, alle competities en toernooien meegerekend. Dat is een evenaring van het clubrecord uit 1914.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de thuiswedstrijd tegen Brighton & Hove Albion met 2-1 gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta blijft koploper van de Premier League, met een voorsprong van 2 punten op Manchester City, dat eerder op zaterdag zegevierde bij Nottingham Forest (1-2).
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege op Wolverhampton Wanderers geboekt (2-1). Ryan Gravenberch maakte de openingstreffer voor de kampioen, op aangeven van Jeremie Frimpong. Florian Wirtz trof vlak voor rust doel voor de ploeg van trainer Arne Slot. Santiago Bueno maakte de wedstrijd in de tweede helft weer spannend.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Brighton & Hove Albion. De rechtsback is volgens trainer Mikel Arteta geblesseerd. De coach gaf vlak voor het duel geen details over de blessure van de international van het Nederlands elftal.
15 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Tijjani Reijnders heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Manchester City op Nottingham Forest (1-2). De middenvelder opende de score. Vervolgens maakte Omari Hutchinson gelijk en tekende Rayan Cherki voor de winnende treffer.
16 uur geleden