
Spits Højlund helpt Napoli opnieuw aan zege
NAPELS (ANP) - Dankzij een doelpunt van Rasmus Højlund heeft Napoli na een misstap vorige week bij AC Milan (2-1) weer gewonnen in de Serie A. Tegen Genoa werd het 2-1, waardoor de ploeg van trainer Antonio Conte op 15 punten uit zes duels komt. Højlund had zijn ploeg woensdag in de Champions League al met twee doelpunten aan de overwinning op Sporting (2-1) geholpen.
Napoli, met Sam Beukema in de basis en Noa Lang op de bank, keek na ruim een halfuur tegen een achterstand aan tegen de ploeg die voorlaatste staat in de Serie A. De 18-jarige jeugdinternational Jeff Ekhator tikte de bal achter het standbeen langs binnen.
In de 57e minuut zorgde André-Frank Zambo Anguissa voor de gelijkmaker. Na een scrimmage voor het doel kopte hij de bal langs doelman Nicola Leali. Anguissa was ook betrokken bij de 2-1. Zijn schot werd nog gekeerd, maar Højlund schoot in de rebound raak.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in het thuisduel met Telstar moeizaam de eerste zege in vijf wedstrijden geboekt. Voor rust waren de Alkmaarders veel te sterk voor de provinciegenoot, maar het bleef bij treffers van Mexx Meerdink en Matej Sin. In de spannendere tweede helft kwam Telstar niet verder dan de 2-1 van Tyrese Noslin.
2 uur geledenSEVILLA (ANP) - FC Barcelona heeft de eerste competitienederlaag van dit seizoen geleden. De ploeg van coach Hansi Flick, zonder de geblesseerde Lamine Yamal, ging met liefst 4-1 onderuit bij Sevilla. Daardoor is Real Madrid, dat zaterdag met 3-1 won van Villarreal, weer de koploper in La Liga.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Oranje-international Donyell Malen heeft middenmoter Aston Villa aan de tweede competitiezege van het seizoen geholpen. De 26-jarige aanvaller maakte op Villa Park beide doelpunten van de thuisploeg tijdens een 2-1-overwinning op Burnley. Villa won afgelopen donderdag ook bij Feyenoord in de Europa League (0-2).
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat met een goed gevoel de komende interlandperiode in. Het elftal van trainer Robin van Persie won dankzij een late treffer van topscorer Ayase Ueda in De Kuip met 3-2 van FC Utrecht en blijft zo koploper, met een voorsprong van 3 punten op regerend landskampioen PSV. Over drie weken staan beide ploegen in Rotterdam tegenover elkaar.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft puntenverlies in de Eredivisie moeizaam voorkomen. De Rotterdammers wonnen kort voor tijd van FC Utrecht (3-2) en blijven zo koploper met een voorsprong van 3 punten op PSV.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft ook het derde duel onder de nieuwe trainer John van den Brom gewonnen. De thuisploeg was voor eigen publiek veel sterker dan streekgenoot Heracles Almelo, maar nam pas afstand in de slotfase. Thomas van den Belt maakte in de 84e minuut het winnende doelpunt (2-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg keert na de interlandperiode mogelijk terug bij Ajax. "We bekijken het van dag tot dag", zei trainer John Heitinga na een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam (3-3). "We hopen dat hij na de interlands weer kan aansluiten."
13 uur geleden