Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Haaland tekent nieuw contract tot 2034 bij Manchester City

Spits Haaland tekent nieuw contract tot 2034 bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Topspits Erling Haaland heeft zijn toekomst aan Manchester City verbonden. De 24-jarige Noor tekende een nieuw contract in Manchester tot de zomer van 2034. Hij speelt al sinds medio 2022 voor de regerend kampioen van Engeland en had nog een contract tot medio 2027.

"Ik ben erg blij dat ik mijn nieuwe contract heb getekend en ik kijk ernaar uit om nog langer bij deze geweldige club te spelen", zei Haaland op de clubsite. "Manchester City is een speciale club, met fantastische mensen en geweldige supporters en het is een omgeving die het beste uit iedereen haalt."

"Ik wil ook Pep Guardiola, zijn coachingstaf, mijn teamgenoten en iedereen bij de club bedanken, want ze hebben me de afgelopen jaren allemaal enorm geholpen. Ze hebben dit een speciale plek gemaakt. Ik wil me blijven ontwikkelen en mijn best doen om ons te helpen meer succes te behalen in de toekomst."

Haaland werd de laatste twee seizoenen topscorer van de Premier League. Hij won met Manchester City onder meer twee landstitels, de FA Cup en de Champions League. Eerder maakte hij indruk tijdens zijn jaren bij Red Bull Salzburg en Borussia Dortmund. Dit seizoen maakte hij tot op heden zestien treffers in 21 competitiewedstrijden voor de huidige nummer 6 van Engeland.

Meer uit Voetbal

Braziliaan Wesley mist WK door blessure, Ederson vervangt hem

NEW JERSEY (ANP/RTR) - Brazilië kan op het wereldkampioenschap voetbal niet beschikken over Wesley. De rechtervleugelverdediger heeft in de oefenwedstrijd van zaterdag tegen Egypte een dijbeenblessure opgelopen, meldt de Braziliaanse voetbalbond CBF. Bondscoach Carlo Ancelotti heeft middenvelder Ederson van Atalanta opgeroepen als vervanger.

49 minuten geleden
Oranje traint met fitte selectie voor oefenduel met Oezbekistan

ORANGEBURG (ANP) - Het Nederlands elftal is met een complete selectie begonnen aan de laatste training voor het oefenduel van maandag met Oezbekistan. Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 26 internationals op het trainingscomplex van New York City FC, waar de Nederlander Pascal Jansen trainer is.

2 uur geleden
Voetballers Congo wijken voor oefenduel uit naar Frankrijk

ORLÉANS (ANP/RTR) - De voetballers van de Democratische Republiek Congo wijken voor hun laatste oefenwedstrijd ter voorbereiding op het wereldkampioenschap uit naar Orléans in Frankrijk. Het duel is achter gesloten deuren, meldt een woordvoerder van het team.

3 uur geleden
Curaçao wint vertrouwen voor WK in uitzwaaiwedstrijd tegen Aruba

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft zaterdagavond lokale tijd met 4-0 gewonnen in de drukbezochte uitzwaaiwedstrijd voor het WK voetbal tegen Aruba. Daarmee kreeg Curaçao waarop het hele eiland hoopte en won het elftal aan vertrouwen. Het SDK-stadion (capaciteit: 15.000 plaatsen) was volledig uitverkocht. Al vanaf drie uur voor de wedstrijd stonden er lange rijen met toeschouwers.

10 uur geleden
Portretten van Oranje-spelers op televisieschermen Times Square

NEW YORK (ANP) - Nederlandse toeristen reageren verbaasd als ze in de stromende regen over Times Square lopen en de internationals van het Nederlands elftal op drie grote televisieschermen zien. "Kijk, daar heb je Memphis Depay", zegt Jeroen uit Utrecht als hij de spits van Oranje stoer over het door neonlichten verlichte plein ziet kijken. "En daar heb je Gravenberch en Frenkie. Dit is toch tof."

13 uur geleden
Curaçao verslaat Aruba in uitzwaaiwedstrijd richting WK

WILLEMSTAD (ANP) - Curaçao heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn uitzwaaiduel in Willemstad met 4-0 gewonnen van Aruba. Voor Curaçao was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint. Alle doelpunten vielen in de tweede helft.

15 uur geleden
Kaapverdië wint laatste test in aanloop naar WK voetbal

EAST HARTFORD (ANP) - Kaapverdië heeft in de aanloop naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico een oefenduel met 3-0 gewonnen van Bermuda. Voor Kaapverdië was het de laatste oefenwedstrijd voordat het team aan het WK begint.

19 uur geleden