Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Haaland tekent nieuw contract tot 2034 bij Manchester City

Spits Haaland tekent nieuw contract tot 2034 bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Topspits Erling Haaland heeft zijn toekomst aan Manchester City verbonden. De 24-jarige Noor tekende een nieuw contract in Manchester tot de zomer van 2034. Hij speelt al sinds medio 2022 voor de regerend kampioen van Engeland en had nog een contract tot medio 2027.

"Ik ben erg blij dat ik mijn nieuwe contract heb getekend en ik kijk ernaar uit om nog langer bij deze geweldige club te spelen", zei Haaland op de clubsite. "Manchester City is een speciale club, met fantastische mensen en geweldige supporters en het is een omgeving die het beste uit iedereen haalt."

"Ik wil ook Pep Guardiola, zijn coachingstaf, mijn teamgenoten en iedereen bij de club bedanken, want ze hebben me de afgelopen jaren allemaal enorm geholpen. Ze hebben dit een speciale plek gemaakt. Ik wil me blijven ontwikkelen en mijn best doen om ons te helpen meer succes te behalen in de toekomst."

Haaland werd de laatste twee seizoenen topscorer van de Premier League. Hij won met Manchester City onder meer twee landstitels, de FA Cup en de Champions League. Eerder maakte hij indruk tijdens zijn jaren bij Red Bull Salzburg en Borussia Dortmund. Dit seizoen maakte hij tot op heden zestien treffers in 21 competitiewedstrijden voor de huidige nummer 6 van Engeland.

Meer uit Voetbal

Inter komt terug uit geslagen positie en bereikt bekerfinale

MILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.

5 uur geleden
Leicester zakt tien jaar na titel in Engeland naar derde niveau

LEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.

5 uur geleden
Duizenden supporters bij huldiging AZ na winst KNVB-beker

ALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.

8 uur geleden
Pulisic kijkt uit naar WK voetbal met 'sterke selectie' VS

LOS ANGELES (ANP/RTR) - Christian Pulisic denkt dat de huidige selectie van de Verenigde Staten de beste is waar hij deel van heeft uitgemaakt. Dat zei de 27-jarige aanvaller van AC Milan tegen persbureau Reuters, een kleine twee maanden voor aanvang van het WK voetbal dat zijn thuisland samen met Mexico en Canada organiseert.

11 uur geleden
Flick wil contract bij Barcelona na behalen landstitel verlengen

BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick staat op het punt zijn contract bij FC Barcelona te verlengen. De 61-jarige Duitser wil dat pas doen nadat zijn club de Spaanse landstitel met succes heeft verdedigd. Dat liet hij dinsdag doorschemeren op een persconferentie, een dag voor de thuiswedstrijd tegen Celta de Vigo in La Liga.

11 uur geleden
Voetbalsters Oranje terug in top tien wereldranglijst

ZÜRICH (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal zijn terug in de top tien van de wereldranglijst. Oranje steeg een plek dankzij de overwinning (2-1) en het gelijkspel (1-1) in de WK-kwalificatieduels met Frankrijk van afgelopen week. Daarmee verdreef de ploeg van bondscoach Arjan Veurink Noord-Korea uit de top tien.

16 uur geleden
Hagi nieuwe bondscoach Roemeense voetballers

BOEKAREST (ANP) - Gheorghe Hagi is de nieuwe bondscoach van de Roemeense voetballers. De 61-jarige oud-speler van onder meer Real Madrid en FC Barcelona is de opvolger van Mircea Lucescu, die twee weken geleden op 80-jarige leeftijd overleed. Onder leiding van Lucescu wist Roemenië zich niet voor het komende WK te kwalificeren.

1 dag geleden