Spits Haaland tekent nieuw contract tot 2034 bij Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Topspits Erling Haaland heeft zijn toekomst aan Manchester City verbonden. De 24-jarige Noor tekende een nieuw contract in Manchester tot de zomer van 2034. Hij speelt al sinds medio 2022 voor de regerend kampioen van Engeland en had nog een contract tot medio 2027.
"Ik ben erg blij dat ik mijn nieuwe contract heb getekend en ik kijk ernaar uit om nog langer bij deze geweldige club te spelen", zei Haaland op de clubsite. "Manchester City is een speciale club, met fantastische mensen en geweldige supporters en het is een omgeving die het beste uit iedereen haalt."
"Ik wil ook Pep Guardiola, zijn coachingstaf, mijn teamgenoten en iedereen bij de club bedanken, want ze hebben me de afgelopen jaren allemaal enorm geholpen. Ze hebben dit een speciale plek gemaakt. Ik wil me blijven ontwikkelen en mijn best doen om ons te helpen meer succes te behalen in de toekomst."
Haaland werd de laatste twee seizoenen topscorer van de Premier League. Hij won met Manchester City onder meer twee landstitels, de FA Cup en de Champions League. Eerder maakte hij indruk tijdens zijn jaren bij Red Bull Salzburg en Borussia Dortmund. Dit seizoen maakte hij tot op heden zestien treffers in 21 competitiewedstrijden voor de huidige nummer 6 van Engeland.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse international Serge Gnabry ontbreekt komende zomer op het WK voetbal. De aanvaller van Bayern München kampt met een liesblessure en is niet op tijd fit. Dat maakte hij bekend via sociale media. "Net als de rest van het land zal ik de jongens vanuit huis aanmoedigen", schreef Gnabry op Instagram.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Liam Rosenior (41) is alweer weg als coach van Chelsea. Dat heeft de Londense club op de eigen website bekendgemaakt. Calum McFarlane neemt de leiding over het team als interim-hoofdtrainer tot het einde van het seizoen.
2 uur geledenZEIST (ANP) - De Koninklijke Nederlandse Voetbalbond (KNVB) roept de regering op sportverenigingen te helpen met de stijgende energiekosten. Dat doet de KNVB in aanloop naar een debat in de Tweede Kamer op woensdag over steunmaatregelen om de hoge energie- en brandstofprijzen te compenseren. "Door nu te investeren in toekomstbestendige sportaccommodaties, worden verenigingen minder kwetsbaar en blijft sport toegankelijk voor iedereen", stelt de KNVB.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Verdediger Sergiño Dest denkt serieus aan een vertrek bij PSV komende zomer. "Als er een club uit een top 5-competitie komt met een goed plan, dan wil ik mezelf wel uitdagen. Ik vind PSV een geweldige club, maar het gaat mij ook om de Eredivisie. Ik wil naar een lastigere competitie, zodat ik mezelf iedere week kan pushen en meten met de besten", zei de 25-jarige rechtsback in de NOS-podcast Buitenspel.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale maakt nog altijd kans om naast de landstitel ook de Italiaanse beker te winnen. Het elftal van trainer Cristian Chivu knokte zich in Milaan tegen Como terug van een achterstand van twee doelpunten. Inter won met 3-2. De eerste ontmoeting was in 0-0 geëindigd.
21 uur geledenLEICESTER (ANP/RTR) - Leicester City is dinsdag gedegradeerd naar het derde niveau van het Engelse voetbal. Dat gebeurde tien jaar na hun verrassende titel in de Premier League met de Italiaanse trainer Claudio Ranieri.
21 uur geledenALKMAAR (ANP) - In Alkmaar zijn dinsdag duizenden supporters bijeengekomen voor de huldiging van de spelers en staf van AZ na de winst van de KNVB-beker. Zondag werd NEC in de bekerfinale in De Kuip in Rotterdam met 5-1 verslagen. Het is de vijfde keer in de clubgeschiedenis dat AZ de beker heeft gewonnen.
1 dag geleden