Spits Giménez zwijgt over mogelijk vertrek bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez wilde na de zege van Feyenoord op Bayern München (3-0) niet reageren op een mogelijk vertrek naar AC Milan. Volgens veel Italiaanse media wil de topclub de spits uit Mexico nog deze maand overnemen.
"De enige die mijn toekomst weet, is God", zei de spits voor de camera van Ziggo Sport. "Ik leg alles in zijn handen. Ik ben verliefd op Feyenoord, vanaf de eerste dag dat ik hier ben. Ik krijg hier heel veel support en wil de fans goals teruggeven."
Giménez stond afgelopen zomer ook al in de belangstelling van AC Milan. Nottingham Forest wilde hem toen voor 32 miljoen euro inlijven, maar dat zag de Mexicaan niet zitten. Na zijn twee doelpunten tegen Bayern München is Giménez niet goedkoper geworden. Feyenoord zou minimaal 40 miljoen euro voor hem willen ontvangen.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
3 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
3 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
3 uur geleden