Spits Giménez zwijgt over mogelijk vertrek bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez wilde na de zege van Feyenoord op Bayern München (3-0) niet reageren op een mogelijk vertrek naar AC Milan. Volgens veel Italiaanse media wil de topclub de spits uit Mexico nog deze maand overnemen.
"De enige die mijn toekomst weet, is God", zei de spits voor de camera van Ziggo Sport. "Ik leg alles in zijn handen. Ik ben verliefd op Feyenoord, vanaf de eerste dag dat ik hier ben. Ik krijg hier heel veel support en wil de fans goals teruggeven."
Giménez stond afgelopen zomer ook al in de belangstelling van AC Milan. Nottingham Forest wilde hem toen voor 32 miljoen euro inlijven, maar dat zag de Mexicaan niet zitten. Na zijn twee doelpunten tegen Bayern München is Giménez niet goedkoper geworden. Feyenoord zou minimaal 40 miljoen euro voor hem willen ontvangen.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
6 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
6 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
7 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
9 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
10 uur geleden