Spits Giménez op weg van Feyenoord naar AC Milan
ROTTERDAM/MILAAN (ANP) - Feyenoord raakt zo goed als zeker spits Santiago Giménez kwijt aan AC Milan. De Mexicaan zou zaterdag nog naar Milaan vliegen om zijn handtekening te zetten onder een contract. La Gazzetta dello Sport, Voetbal International en AD Sportwereld brengen een eensluidend bericht over de transfer naar buiten. De clubs hebben het nog niet gemeld.
Coach Brian Priske van Feyenoord liet vrijdag al doorschemeren dat hij niet zeker wist of Giménez nog beschikbaar zou zijn voor de kraker in de Eredivisie tegen Ajax op zondag. "Ik wil Santi graag behouden. Hij is een ongelooflijk goede speler voor ons en heeft de laatste seizoenen getoond dat hij de beste spits in Nederland is. Ik hoop dat hij blijft, maar het is niet alleen mijn beslissing", zei de Deense coach.
Naar verluidt ontvangt Feyenoord een bedrag van 35 miljoen euro, inclusief bonussen, voor Giménez. Bij AC Milan speelt de Nederlandse international Tijjani Reijnders. De Milanese club is tegenstander van Feyenoord in de tussenronde van de Champions League.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.
10 uur geledenRIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.
10 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II heeft zich ten koste van Almere City geplaatst voor de finale van de play-offs om promotie/degradatie. De formatie van trainer John Stegeman won de returnwedstrijd voor eigen publiek met 2-0. Het eerste duel in Almere was woensdag al in een 1-0-zege voor Willem II geëindigd.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay (40) stopt na dit seizoen als assistent-trainer bij PSV. Hij trad begin dit jaar aan als vervanger van André Ooijer, maar kiest ervoor om vanaf komende zomer "een ander pad te gaan bewandelen", meldt landskampioen PSV.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de KNVB-beker gewonnen. De ploeg uit Enschede was in de finale, na een eindstand van 2-2, na strafschoppen te sterk voor landskampioen PSV (4-3).
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de achtste keer de FA Cup veroverd. De formatie van Pep Guardiola was in de finale op Wembley met 1-0 te sterk voor Chelsea. Nathan Aké en Tijjani Reijnders bleven op de bank bij Manchester City, Jorrel Hato speelde de hele wedstrijd namens Chelsea.
14 uur geledenHAMBURG (ANP) - FC Heidenheim en Sankt Pauli zijn gedegradeerd uit de Bundesliga. De twee ploegen eindigden na nederlagen op de laatste speeldag op respectievelijk de zeventiende en achttiende plaats. VfL Wolfsburg, dat in Hamburg met 3-1 te sterk was voor Sankt Pauli, werd zestiende en speelt play-offs om promotie en degradatie.
15 uur geleden