Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Giménez op weg van Feyenoord naar AC Milan

Spits Giménez op weg van Feyenoord naar AC Milan

ROTTERDAM/MILAAN (ANP) - Feyenoord raakt zo goed als zeker spits Santiago Giménez kwijt aan AC Milan. De Mexicaan zou zaterdag nog naar Milaan vliegen om zijn handtekening te zetten onder een contract. La Gazzetta dello Sport, Voetbal International en AD Sportwereld brengen een eensluidend bericht over de transfer naar buiten. De clubs hebben het nog niet gemeld.

Coach Brian Priske van Feyenoord liet vrijdag al doorschemeren dat hij niet zeker wist of Giménez nog beschikbaar zou zijn voor de kraker in de Eredivisie tegen Ajax op zondag. "Ik wil Santi graag behouden. Hij is een ongelooflijk goede speler voor ons en heeft de laatste seizoenen getoond dat hij de beste spits in Nederland is. Ik hoop dat hij blijft, maar het is niet alleen mijn beslissing", zei de Deense coach.

Naar verluidt ontvangt Feyenoord een bedrag van 35 miljoen euro, inclusief bonussen, voor Giménez. Bij AC Milan speelt de Nederlandse international Tijjani Reijnders. De Milanese club is tegenstander van Feyenoord in de tussenronde van de Champions League.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

7 minuten geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

44 minuten geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

15 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

15 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

16 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

17 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

17 uur geleden