Spits Giménez op weg van Feyenoord naar AC Milan
ROTTERDAM/MILAAN (ANP) - Feyenoord raakt zo goed als zeker spits Santiago Giménez kwijt aan AC Milan. De Mexicaan zou zaterdag nog naar Milaan vliegen om zijn handtekening te zetten onder een contract. La Gazzetta dello Sport, Voetbal International en AD Sportwereld brengen een eensluidend bericht over de transfer naar buiten. De clubs hebben het nog niet gemeld.
Coach Brian Priske van Feyenoord liet vrijdag al doorschemeren dat hij niet zeker wist of Giménez nog beschikbaar zou zijn voor de kraker in de Eredivisie tegen Ajax op zondag. "Ik wil Santi graag behouden. Hij is een ongelooflijk goede speler voor ons en heeft de laatste seizoenen getoond dat hij de beste spits in Nederland is. Ik hoop dat hij blijft, maar het is niet alleen mijn beslissing", zei de Deense coach.
Naar verluidt ontvangt Feyenoord een bedrag van 35 miljoen euro, inclusief bonussen, voor Giménez. Bij AC Milan speelt de Nederlandse international Tijjani Reijnders. De Milanese club is tegenstander van Feyenoord in de tussenronde van de Champions League.
Meer uit Voetbal
JEDDAH (ANP) - Real Madrid heeft zich geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup. Het elftal van trainer Xabi Alonso was in Jeddah in Saudi-Arabië met 2-1 te sterk voor Atlético Madrid.
4 uur geledenKOEWEIT-STAD (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de vierde keer op rij de Franse Supercup gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique speelde in Koeweit-Stad met 2-2 gelijk en won vervolgens de strafschoppenserie met 4-1.
4 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Brazilië en Frankrijk spelen de komende interlandperiode in maart een minitoernooi in de Verenigde Staten, ter voorbereiding op het WK van drie maanden later. Kroatië en Colombia zijn de andere twee deelnemers aan de 'Road to 26'.
6 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo voegt naast spits Lequincio Zeefuik nog een speler aan de selectie toe. De huidige nummer 17 van de Eredivisie neemt de Zweed Erik Ahlstrand op huurbasis over van de Duitse Bundesligaclub St. Pauli. Heracles heeft een optie tot koop bedongen op de 24-jarige middenvelder.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur kan de komende drie maanden niet beschikken over Mohammed Kudus. Dat zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie, een dag na de 3-2-nederlaag tegen Bournemouth in de Premier League. Tottenham is na een goede competitiestart afgezakt naar de veertiende plaats op de ranglijst.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben zich versterkt met Janice Cayman. De 37-jarige Belgische recordinternational komt over van Leicester City. Cayman, die in de verdediging speelt, ondertekende een contract voor anderhalf jaar.
10 uur geledenLISSABON (ANP) - Coach José Mourinho van Benfica heeft zijn spelers verplicht de komende dagen op het trainingscomplex Seixal te verblijven. De Portugees nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 tegen Braga in de halve finales van de Portugese League Cup.
10 uur geleden