Spits Giménez op weg van Feyenoord naar AC Milan
ROTTERDAM/MILAAN (ANP) - Feyenoord raakt zo goed als zeker spits Santiago Giménez kwijt aan AC Milan. De Mexicaan zou zaterdag nog naar Milaan vliegen om zijn handtekening te zetten onder een contract. La Gazzetta dello Sport, Voetbal International en AD Sportwereld brengen een eensluidend bericht over de transfer naar buiten. De clubs hebben het nog niet gemeld.
Coach Brian Priske van Feyenoord liet vrijdag al doorschemeren dat hij niet zeker wist of Giménez nog beschikbaar zou zijn voor de kraker in de Eredivisie tegen Ajax op zondag. "Ik wil Santi graag behouden. Hij is een ongelooflijk goede speler voor ons en heeft de laatste seizoenen getoond dat hij de beste spits in Nederland is. Ik hoop dat hij blijft, maar het is niet alleen mijn beslissing", zei de Deense coach.
Naar verluidt ontvangt Feyenoord een bedrag van 35 miljoen euro, inclusief bonussen, voor Giménez. Bij AC Milan speelt de Nederlandse international Tijjani Reijnders. De Milanese club is tegenstander van Feyenoord in de tussenronde van de Champions League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Vuurwerkincidenten in stadions, zoals ook zondag tijdens de wedstrijd Ajax - FC Groningen, zijn heel moeilijk uit te bannen. Dat zegt Vincent van der Vlies, teamleider veiligheid en crisismanagement bij Berenschot, dat onderzoek doet naar voetbalgeweld en veiligheid in stadions. "Supporters zijn heel creatief en vindingrijk."
25 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Algemeen directeur Menno Geelen van Ajax vindt het niet goed dat hij een collega van hem zondag de woordvoering liet doen na de gebeurtenissen tijdens de thuiswedstrijd tegen FC Groningen. Het duel werd na zes minuten gestaakt nadat in het stadion veel vuurwerk werd afgestoken. Volgens Ajax kwam het vele vuurwerk het stadion in doordat mensen zonder toegangsbewijs van binnenuit een nooduitgang forceerden.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De reden dat er zondag tijdens de wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen zoveel vuurwerk in de Johan Cruijff ArenA aanwezig was, kwam volgens Ajax doordat veel mensen zonder toegangsbewijs naar binnen kwamen door een nooduitgang te forceren. Dat meldt Menno Geelen, algemeen directeur van de Amsterdamse club. De wedstrijd werd vanwege het vele vuurwerk na zes minuten gestaakt. Het restant wordt dinsdag zonder publiek gespeeld.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax gaat de supporters die zondag aanwezig waren bij de gestaakte wedstrijd tegen FC Groningen vergoeden. Dat meldt algemeen directeur Menno Geelen in een interview op de website van Ajax. Het duel werd na zes minuten gestaakt omdat fans van de harde kern (F-Side) van de thuisploeg twee keer heel veel vuurwerk afstaken voor een overleden medesupporter.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Bas Nijhuis leidt dinsdag ook het restant van de gestaakte wedstrijd tussen Ajax en FC Groningen. Dat meldt de KNVB.
2 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Voetbalster Aitana Bonmatí staat voor langere tijd aan de kant. De international van Spanje heeft op een training haar linkerkuitbeen gebroken, meldt de Spaanse voetbalbond.
5 uur geledenGIRONA (ANP) - Real Madrid heeft de koppositie in La Liga in de veertiende speelronde verspeeld aan FC Barcelona. De ploeg van trainer Xabi Alonso kwam bij Girona niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
14 uur geleden