Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Giménez laat zijn droom uitkomen in de Champions League

Spits Giménez laat zijn droom uitkomen in de Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez moest vanwege een schorsing van twee duels even op zijn debuut in de Champions League wachten. Maar tegen Lazio mocht hij dan eindelijk debuteren op het allerhoogste niveau in Europa. Na twee doelpunten en een zege van 3-1 werd de spits uit Mexico door een jury van de UEFA verkozen tot man van de wedstrijd.

De uitzinnige toeschouwers in De Kuip scandeerden onophoudelijk zijn naam. En zijn vriendin Fer Serrano danste mee op de hoofdtribune. De 22-jarige Giménez zocht vlak na het laatste fluitsignaal naar woorden om zijn wedstrijd te beschrijven. "Hier droomde ik van als kind", zei hij in de catacomben van het stadion. Ik heb me altijd zo'n avond voorgesteld. En nu is het gebeurd."

Trainer Arne Slot en zijn spelers kwamen superlatieven tekort om het optreden van Giménez te beschrijven. "Het klinkt misschien raar", zei de coach van Feyenoord. "Maar als wij hem in stelling brengen, dan schiet hij de ballen in het doel. Dat lijkt eenvoudig, maar dat is het natuurlijk niet."

Ook Calvin Stengs was onder de indruk van het spel van de spits uit Mexico. "Hij scoort zo makkelijk, dat is echt heel knap", zei hij. "Natuurlijk is het heerlijk om hem als spits te hebben", stelde Mats Wieffer. "Met mij op doel scoort hij eigenlijk nooit", grapte Justin Bijlow. "Maar even serieus, uiteraard is hij een fantastische spits. Dat bewijst hij iedere keer met zijn doelpunten en loopacties. Hopelijk trekt hij zijn prestaties door tot aan het einde van het seizoen."

Meer uit Voetbal

Fans Vitesse opgelucht: al zoveel gekke situaties meegemaakt

ARNHEM (ANP) - De supportersvereniging van Vitesse reageert vrijdag opgelucht op het advies van de advocaat-generaal dat de Arnhemse voetbalclub de proflicentie mag behouden. "Toen het gerechtshof in september oordeelde dat Vitesse de proflicentie terug moest krijgen, hadden we wel het idee dat dat op zorgvuldige wijze was besloten. Daarom was het vertrouwen nu ook groot. Al blijft het spannend, we hebben in deze soap al zoveel gekke situaties meegemaakt", reageert Susanne Wichhart, voorzitter van de supportersvereniging, telefonisch.

1 uur geleden
KNVB gaat advies advocaat-generaal 'zorgvuldig bestuderen'

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat het advies van de advocaat-generaal in de zaak tegen Vitesse "zorgvuldig bestuderen". Dat heeft de voetbalbond bekendgemaakt. Volgens het advies slagen de cassatieklachten niet en mag Vitesse de proflicentie behouden.

2 uur geleden
Vitesse spreekt na advies van 'belangrijk juridisch signaal'

ARNHEM (ANP) - Vitesse reageert verheugd op het advies van de advocaat-generaal, die vrijdag oordeelde dat de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie vorig jaar terecht terugkreeg. "Wij ervaren dit als een belangrijk juridisch signaal en blijven ons met dezelfde vastberadenheid inzetten voor een definitieve bestendiging van de toekomst van onze club", reageert Claudia Lap, voorzitter van de raad van commissarissen, in een persbericht van Vitesse.

2 uur geleden
Advies advocaat-generaal: Vitesse mag proflicentie houden

DEN HAAG (ANP) - Vitesse mag de proflicentie behouden. Dat heeft de advocaat-generaal vrijdag geconcludeerd over een arrest van het Arnhemse gerechtshof waardoor de Arnhemse voetbalclub haar proflicentie terugkreeg. Op basis van dit advies van de advocaat-generaal neemt de Hoge Raad later een beslissing.

3 uur geleden
Emegha verliest met Strasbourg in halve finale Conference League

MADRID (ANP) - Aanvaller Emmanuel Emegha heeft met zijn Franse club Strasbourg de eerste wedstrijd in de halve finales van de Conference League verloren bij het Spaanse Rayo Vallecano. De Braziliaan Alemão maakte na rust het enige doelpunt: 1-0. De terugwedstrijd is over een week in Frankrijk.

14 uur geleden
Nottingham Forest klopt Aston Villa in halve finale Europa League

NOTTINGHAM (ANP) - Nottingham Forest heeft op eigen veld met 1-0 gewonnen van Aston Villa in de halve finales van de Europa League. Een benutte strafschop van de Nieuw-Zeelander Chris Wood, die werd gegeven na een ongelukkige handsbal van de Fransman Lucas Digne, bracht na rust de beslissing in het Engelse onderonsje.

14 uur geleden
President Trump zegt Iraanse WK-deelname in VS te steunen

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt akkoord te zijn met de deelname van Iran aan het WK voetbal. Eerder op donderdag herhaalde FIFA-voorzitter Gianni Infantino dat het elftal ondanks de oorlog de WK-duels zoals gepland afwerkt in de VS. "Als Gianni dat heeft gezegd, ben ik het ermee eens. Laat ze maar spelen", zei Trump tegen verslaggevers in zijn Oval Office.

15 uur geleden