Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Giménez laat zijn droom uitkomen in de Champions League

Spits Giménez laat zijn droom uitkomen in de Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez moest vanwege een schorsing van twee duels even op zijn debuut in de Champions League wachten. Maar tegen Lazio mocht hij dan eindelijk debuteren op het allerhoogste niveau in Europa. Na twee doelpunten en een zege van 3-1 werd de spits uit Mexico door een jury van de UEFA verkozen tot man van de wedstrijd.

De uitzinnige toeschouwers in De Kuip scandeerden onophoudelijk zijn naam. En zijn vriendin Fer Serrano danste mee op de hoofdtribune. De 22-jarige Giménez zocht vlak na het laatste fluitsignaal naar woorden om zijn wedstrijd te beschrijven. "Hier droomde ik van als kind", zei hij in de catacomben van het stadion. Ik heb me altijd zo'n avond voorgesteld. En nu is het gebeurd."

Trainer Arne Slot en zijn spelers kwamen superlatieven tekort om het optreden van Giménez te beschrijven. "Het klinkt misschien raar", zei de coach van Feyenoord. "Maar als wij hem in stelling brengen, dan schiet hij de ballen in het doel. Dat lijkt eenvoudig, maar dat is het natuurlijk niet."

Ook Calvin Stengs was onder de indruk van het spel van de spits uit Mexico. "Hij scoort zo makkelijk, dat is echt heel knap", zei hij. "Natuurlijk is het heerlijk om hem als spits te hebben", stelde Mats Wieffer. "Met mij op doel scoort hij eigenlijk nooit", grapte Justin Bijlow. "Maar even serieus, uiteraard is hij een fantastische spits. Dat bewijst hij iedere keer met zijn doelpunten en loopacties. Hopelijk trekt hij zijn prestaties door tot aan het einde van het seizoen."

Meer uit Voetbal

Curaçao werkt drukbezette eerste oefensessie af voor WK voetbal

NOORDWIJK (ANP) - Het nationale elftal van Curaçao is onder grote belangstelling begonnen aan de eerste training in voorbereiding op het WK voetbal. De selectie van bondscoach Dick Advocaat begon op het veld van SJC Noordwijk aan een oefensessie voor circa achthonderd toeschouwers. Curaçao speelt zaterdag in Glasgow een oefenwedstrijd tegen Schotland.

1 uur geleden
AC Milan neemt afscheid van trainer Allegri

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft per direct afscheid genomen van trainer Massimiliano Allegri. De clubeigenaren grijpen fors in, want ook algemeen directeur Giorgio Furlani, sportief directeur Igli Tare en technisch directeur Geoffrey Moncada moeten vertrekken.

1 uur geleden
Mexico geeft toestemming voor basiskamp voetballers Iran bij WK

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - President Claudia Sheinbaum van Mexico heeft bevestigd dat de voetballers van Iran in haar land kunnen verblijven tijdens het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens Sheinbaum wilden de Verenigde Staten niet dat Iran in dat land verbleef tijdens het toernooi. Iran speelt zijn drie groepswedstrijden in de Verenigde Staten.

1 uur geleden
Speler Saudi-Arabië slachtoffer diefstal paspoort in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP/RTR) - International Saud Abdulhamid van Saudi-Arabië sluit pas later aan bij het trainingskamp in de Verenigde Staten, waar het land zich voorbereidt op het komende wereldkampioenschap. Het paspoort van de verdediger is in Amsterdam gestolen uit zijn auto, meldt de voetbalbond van Saudi-Arabië.

4 uur geleden
Curaçao begint met bondscoach Advocaat aan voorbereiding WK

NOORDWIJK (ANP) - Curaçao is maandag met bondscoach Dick Advocaat in Noordwijk begonnen aan de voorbereiding op het WK voetbal. De technische staf en de spelersgroep verzamelden zich aan het begin van de middag in Hotel Huis ter Duin. "Het is als een droom om hier met al die jongens van Curaçao te zijn", zei PSV-verdediger Armando Obispo bij zijn aankomst in Noordwijk.

5 uur geleden
Emegha kan WK met Oranje vergeten, zestal traint in Zeist

ZEIST (ANP) - Emmanuel Emegha doet volgende maand met het Nederlands elftal definitief niet mee aan het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De aanvaller van RC Strasbourg is niet op tijd hersteld van een blessure die hij begin deze maand opliep. Bondscoach Ronald Koeman zei eerder al weinig hoop te hebben dat Emegha fit zou zijn voor het WK.

6 uur geleden
Spanje zonder Real Madrid-verdediger Huijsen naar WK

MADRID (ANP) - Spanje doet zonder Dean Huijsen mee aan het komende wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De naam van de 21-jarige verdediger van Real Madrid ontbreekt op de maandag vrijgegeven lijst van 26 namen van bondscoach Luis de la Fuente, die geen enkele speler van Real opriep.

6 uur geleden