Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Giménez laat zijn droom uitkomen in de Champions League

Spits Giménez laat zijn droom uitkomen in de Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez moest vanwege een schorsing van twee duels even op zijn debuut in de Champions League wachten. Maar tegen Lazio mocht hij dan eindelijk debuteren op het allerhoogste niveau in Europa. Na twee doelpunten en een zege van 3-1 werd de spits uit Mexico door een jury van de UEFA verkozen tot man van de wedstrijd.

De uitzinnige toeschouwers in De Kuip scandeerden onophoudelijk zijn naam. En zijn vriendin Fer Serrano danste mee op de hoofdtribune. De 22-jarige Giménez zocht vlak na het laatste fluitsignaal naar woorden om zijn wedstrijd te beschrijven. "Hier droomde ik van als kind", zei hij in de catacomben van het stadion. Ik heb me altijd zo'n avond voorgesteld. En nu is het gebeurd."

Trainer Arne Slot en zijn spelers kwamen superlatieven tekort om het optreden van Giménez te beschrijven. "Het klinkt misschien raar", zei de coach van Feyenoord. "Maar als wij hem in stelling brengen, dan schiet hij de ballen in het doel. Dat lijkt eenvoudig, maar dat is het natuurlijk niet."

Ook Calvin Stengs was onder de indruk van het spel van de spits uit Mexico. "Hij scoort zo makkelijk, dat is echt heel knap", zei hij. "Natuurlijk is het heerlijk om hem als spits te hebben", stelde Mats Wieffer. "Met mij op doel scoort hij eigenlijk nooit", grapte Justin Bijlow. "Maar even serieus, uiteraard is hij een fantastische spits. Dat bewijst hij iedere keer met zijn doelpunten en loopacties. Hopelijk trekt hij zijn prestaties door tot aan het einde van het seizoen."

Meer uit Voetbal

WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

43 minuten geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

7 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

10 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

14 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

14 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

15 uur geleden
Arnaldi naar halve finale Roland Garros na opgave Berrettini

PARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.

15 uur geleden