Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Dessers lost belofte in na zijn misser tegen RKC

Spits Dessers lost belofte in na zijn misser tegen RKC

ROTTERDAM (ANP) - Cyriel Dessers was de gevierde man bij Feyenoord na zijn winnende treffer in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam (0-1). De spits, gehuurd van Racing Genk, schreeuwde het uit. Van blijdschap, maar ook van opluchting. Eindelijk was hij echt belangrijk voor zijn ploeg. Hiervoor is hij naar Feyenoord gekomen.

De 26-jarige Dessers vierde zijn winnende doelpunt voor de tribune met daarop de meegereisde supporters van Feyenoord, die hem twee weken geleden na zijn misser in de slotfase van de thuiswedstrijd tegen RKC Waalwijk (2-2) nog vervloekten. "Ik heb niet kunnen slapen van die gemiste kans", zei Dessers. "Maar ik heb me toen ook voorgenomen om bij de volgende kans wél toe te slaan. Dat is me nu gelukkig gelukt."

Dessers vierde zijn derde treffer voor Feyenoord. "Hij heeft het eigenlijk bijna altijd goed gedaan", zei trainer Arne Slot. "Alleen in die bewuste wedstrijd tegen RKC was hij wat minder. Maar noem mij een spits die nooit eens een wedstrijd heeft waarin hij veel kansen mist. Ik ben heel blij met Dessers, maar Bryan Linssen heeft het ook goed gedaan. Daarom mocht hij ook nu weer beginnen. Ik vond hem tegen Sparta wat minder. Daarom heb ik Dessers al eerder in de tweede helft gebracht."

Statement

Feyenoord verkleinde de achterstand op koploper Ajax tot 4 punten, met een wedstrijd minder gespeeld. "Maar wij kijken daar eigenlijk niet naar", zei Dessers. "Voorlopig leven we van wedstrijd tot wedstrijd en na het seizoen staan we vast wel waar we horen te staan. Ik ben nu vooral blij met mijn doelpunt. Laat dit een statement naar iedereen zijn."

Dessers passeerde in blessuretijd Maduka Okoye, de doelman van Sparta die hij kent van de nationale ploeg van Nigeria. "Ik zei voor de wedstrijd nog dat ik hoopte dat ik mocht invallen en zou scoren. Na de wedstrijd heb ik hem niet meer gesproken. Maar dat lijkt me logisch na zo'n ontknoping. Dit is zuur voor Sparta."

Meer uit Voetbal

Bodø/Glimt blijft verrassen en klopt Sporting Portugal ruim

BODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.

13 uur geleden
Titelhouder PSG verslaat Chelsea in Parijs met 5-2

PARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.

13 uur geleden
Valverde leidt Real Madrid met hattrick langs Manchester City

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.

13 uur geleden
Strafproces over dood Maradona pas half april heropend

SAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.

13 uur geleden
Arsenal ontsnapt bij Leverkusen na rake strafschop Havertz

LEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.

14 uur geleden
Iraanse minister van Sport sluit deelname WK voetbal in VS uit

TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.

1 dag geleden
Tottenham-coach Tudor achtte vroege keeperswissel noodzakelijk

MADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.

1 dag geleden