Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits De Jong verrast Bosz met transfer naar FC Porto

Spits De Jong verrast Bosz met transfer naar FC Porto

EINDHOVEN (ANP) - Spits Luuk de Jong verraste PSV-trainer Peter Bosz met zijn transfer naar FC Porto. "Nee, deze zag ik niet aankomen. Ik hoorde het gisteren", aldus de coach na de winst op Go Ahead Eagles in de Johan Cruijff Schaal (2-1).

De Jong had een aflopend contract en lang was het onduidelijk waar hij komend seizoen zou voetballen. "Eigenlijk ga ik alles aan hem missen", aldus Bosz. "Ik vind Luuk een goed mens. Ik werk graag samen met mensen die ik kan vertrouwen. Luuk is niet alleen een goede kopper, maar ook een goede voetballer. Hij is twee jaar heel belangrijk voor mij en PSV geweest. Ik vind het nog steeds jammer dat hij vertrekt, maar dat is zijn goed recht."

Meer uit Voetbal

Verdediger Dest rekent op meer succes met vernieuwd PSV

EINDHOVEN (ANP) - Sergiño Dest heeft er ondanks het vertrek van veel basisspelers vertrouwen in dat PSV ook dit seizoen weer succesvol wordt. "Er zijn veel spelers weg, maar er zijn er ook veel goede bijgekomen. Ik denk dat we een heel aardig team hebben", sprak de verdediger, die in de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal tegen Go Ahead het winnende doelpunt maakte: 2-1.

2 uur geleden
Aanvoerder Schouten vindt zege PSV op Go Ahead terecht

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten vindt dat PSV de Johan Cruijff Schaal terecht heeft gewonnen. Dat zei de aanvoerder na de late zege (2-1) op Go Ahead Eagles in een eerste reactie tegen ESPN.

3 uur geleden
PSV verzekert zich met late zege voor 15e keer van JC-schaal

EINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV heeft voor de vijftiende keer de Johan Cruijff Schaal gewonnen. De recordhouder uit Eindhoven rekende in eigen stadion af met bekerwinnaar Go Ahead Eagles: 2-1. De zege kwam pas laat tot stand. Go Ahead stond twaalf minuten voor tijd nog op voorsprong, maar in de slotfase ging het alsnog mis.

3 uur geleden
Luuk de Jong vervolgt carrière bij FC Porto

PORTO (ANP) - Luuk de Jong (34) stapt over van PSV naar FC Porto. Dat heeft de Portugese club via X bekendgemaakt. Het contract van De Jong in Eindhoven was beëindigd. De spits had van PSV ruimte gekregen om over zijn toekomst na te denken.

4 uur geleden
Ajax verkoopt Hato voor 44 miljoen euro aan Chelsea

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft het vertrek van Jorrel Hato naar Chelsea bevestigd. De club uit Londen betaalt 44,18 miljoen euro voor de negentienjarige verdediger.

4 uur geleden
Spits Janssen scoort opnieuw voor Antwerp

GENK (ANP) - Vincent Janssen is goed aan het nieuwe seizoen begonnen. De spits maakte het enige doelpunt voor Antwerp in het uitduel met Racing Genk (1-1). Hij scoorde op aangeven van Gyrano Kerk.

5 uur geleden
Invaller Brobbey valt met enkelblessure uit bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Brian Brobbey heeft een enkelblessure opgelopen in de oefenwedstrijd van Ajax tegen AS Monaco (2-2). De spits mocht na rust invallen maar moest zich na nog geen 20 minuten weer laten vervangen.

5 uur geleden