Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Brobbey terug op trainingsveld bij Nederlands elftal

Spits Brobbey terug op trainingsveld bij Nederlands elftal

WOLFSBURG (ANP) - Brian Brobbey staat weer op het trainingsveld bij het Nederlands elftal. De spits van Ajax miste zondag het eerste duel van Oranje op het EK met Polen (2-1) door een hamstringblessure.

Brobbey oefent nog niet met zijn ploeggenoten. De 22-jarige aanvaller volgt een individueel programma. Hij traint wel met de bal en trekt snelle sprintjes.

Brobbey heeft al langer last van stijve spieren in een bovenbeen. Daardoor miste hij het afgelopen seizoen ook al een aantal duels van Ajax. Bondscoach Ronald Koeman verwacht dat hij vrijdagavond weer een beroep kan doen op Brobbey als Oranje tegen Frankrijk speelt in Leipzig.

Weghorst

Oranje traint maandag voor tientallen familieleden in het AOK Stadion van Wolfsburg. De basisspelers van het duel met Polen deden alleen mee met de warming-up. Daarna volgen ze de training van hun ploeggenoten vanaf gele hometrainers, terwijl er harde muziek uit speakers klinkt.

Wout Weghorst traint ook mee met de reserves van het duel met Polen. De spits mocht na 81 minuten invallen in het Volksparkstadion van Hamburg. Hij had slechts 137 seconden nodig voor de winnende treffer van het eerste groepsduel van Oranje op de Europese eindronde in Duitsland.

Meer uit Voetbal

Liverpool zakt na nederlaag bij Aston Villa naar vijfde plaats

BIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.

4 uur geleden
Aanvaller Providence van Almere City met Haïti naar WK

PORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.

7 uur geleden
Verdediger Rekik in WK-selectie Oranje-opponent Tunesië

TUNIS (ANP) - Omar Rekik is door de Tunesische bondscoach Sabri Lamouchi opgenomen in de selectie voor het komende wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 24-jarige verdediger werd in Nederland geboren en kwam in de jeugd uit voor Feyenoord, Manchester City, PSV, Olympique Marseille en Hertha BSC. Inmiddels speelt Rekik, die in 2022 als huurling tot zes wedstrijden voor Sparta Rotterdam kwam, in Slovenië bij NK Maribor.

7 uur geleden
Politiebewaking voor scheidsrechter die Celtic strafschop toewees

GLASGOW (ANP/RTR) - De scheidsrechter die Celtic woensdag in de uitwedstrijd tegen Motherwell een controversiële strafschop gaf, staat onder politiebewaking. Daartoe is besloten nadat zijn persoonlijke gegevens online waren gelekt, meldt de Schotse voetbalbond FA.

8 uur geleden
Middlesbrough eist uitsluiting Southampton na spionage

MIDDLESBROUGH (ANP/RTR) - Middlesbrough wil dat Southampton wordt uitgesloten van de play-offs voor promotie naar de Premier League. Dat doet de Engelse club omdat ze Southampton beschuldigen van spionage. In aanloop naar de halve finale tussen Middlesbrough en Southampton zou de training van Middlesbrough heimelijk zijn gefilmd.

8 uur geleden
Middenvelder Oosting verruilt FC Groningen voor PEC Zwolle

GRONINGEN (ANP) - Thijs Oosting zet zijn voetballoopbaan voort bij PEC Zwolle. De 26-jarige middenvelder wordt overgenomen van FC Groningen. Oosting kwam afgelopen seizoen al op huurbasis uit voor PEC Zwolle, dat nu gebruikmaakt van de koopoptie die in de huurovereenkomst was opgenomen.

8 uur geleden
Doelman Neuer (40) verlengt contract bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer staat ook volgend seizoen onder de lat bij Bayern München. De 40-jarige doelman heeft zijn contract bij de Duitse recordkampioen tot juni 2027 verlengd, meldt de club.

9 uur geleden