Spits Brobbey terug op trainingsveld bij Nederlands elftal
WOLFSBURG (ANP) - Brian Brobbey staat weer op het trainingsveld bij het Nederlands elftal. De spits van Ajax miste zondag het eerste duel van Oranje op het EK met Polen (2-1) door een hamstringblessure.
Brobbey oefent nog niet met zijn ploeggenoten. De 22-jarige aanvaller volgt een individueel programma. Hij traint wel met de bal en trekt snelle sprintjes.
Brobbey heeft al langer last van stijve spieren in een bovenbeen. Daardoor miste hij het afgelopen seizoen ook al een aantal duels van Ajax. Bondscoach Ronald Koeman verwacht dat hij vrijdagavond weer een beroep kan doen op Brobbey als Oranje tegen Frankrijk speelt in Leipzig.
Weghorst
Oranje traint maandag voor tientallen familieleden in het AOK Stadion van Wolfsburg. De basisspelers van het duel met Polen deden alleen mee met de warming-up. Daarna volgen ze de training van hun ploeggenoten vanaf gele hometrainers, terwijl er harde muziek uit speakers klinkt.
Wout Weghorst traint ook mee met de reserves van het duel met Polen. De spits mocht na 81 minuten invallen in het Volksparkstadion van Hamburg. Hij had slechts 137 seconden nodig voor de winnende treffer van het eerste groepsduel van Oranje op de Europese eindronde in Duitsland.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Kees Jansma heeft zijn functie als persvoorlichter bij Curaçao neergelegd. Dat meldt De Telegraaf maandagavond. Zijn besluit volgt op de bekendmaking eerder op maandag dat bondscoach Fred Rutten zich heeft teruggetrokken. De afgelopen week bleek dat de spelersgroep en de hoofdsponsor wilden dat Dick Advocaat zou terugkeren in de functie die hij in februari vanwege familieomstandigheden verliet.
2 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Fred Rutten heeft zich teruggetrokken als bondscoach van het nationale voetbalelftal van Curaçao. Dat heeft de voetbalbond van het land maandag bekendgemaakt in een persbericht. Rutten was de opvolger van Dick Advocaat, die in februari zijn functie had neergelegd wegens familieomstandigheden. De spelersgroep en sponsor Corendon wilden dat Advocaat zou terugkeren.
5 uur geledenBUENOS AIRES (ANP) - De kans bestaat dat Lionel Messi deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn zesde WK voetbal gaat spelen. De 38-jarige Argentijn, die zelf nog geen uitsluitsel heeft gegeven over zijn WK-deelname, maakt deel uit van de voorselectie van bondscoach Lionel Scaloni die maandag bekend werd.
6 uur geledenSARAJEVO (ANP) - Bosnië en Herzegovina heeft als eerste de WK-selectie bekendgemaakt. En dat terwijl het land zich als een van de laatsten kwalificeerde, door Italië na strafschoppen te verslaan in de play-offs.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Trainer Robin Veldman van sc Heerenveen hoopt zich zondag in de laatste competitiewedstrijd tegen Ajax alsnog te verzekeren van het thuisvoordeel in de halve finales van de play-offs om Europees voetbal. Dat zei de coach maandag, na het restant van het zondag gestaakte duel met NAC Breda.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - NAC Breda heeft het competitieduel met sc Heerenveen met 2-0 gewonnen. De wedstrijd werd zondag in Breda bij een 2-0-tussenstand definitief gestaakt in de 82e minuut, nadat aanhangers van de thuisclub voor de tweede keer vuurwerk op het veld hadden gegooid. Het restant van het duel werd maandag zonder publiek uitgespeeld in het Abe Lenstra Stadion van Heerenveen.
9 uur geleden