Spits Brobbey staakt training na botsing met De Ligt
WOLFSBURG (ANP) - Brian Brobbey heeft de training van het Nederlands elftal in Wolfsburg iets eerder verlaten. De spits van Ajax liep naar de kleedkamer, nadat hij in botsing was gekomen met Matthijs de Ligt.
De 22-jarige Brobbey bleef na een duel met de verdediger van Bayern München even op de grond zitten en greep naar zijn linkervoet. Het was niet te zien of de aanvaller pijn had toen hij het veld verliet. Een dokter en de fysiotherapeut volgden hem naar de kleedkamer. Brobbey miste afgelopen seizoen een aantal duels van Ajax door aanhoudende hamstringklachten.
Brobbey verscheen vorige week aan de aftrap voor Oranje in het oefenduel met Canada (4-0), maar bondscoach Ronald Koeman ziet hem voorlopig niet als basisspeler voor de duels op het EK. Het Nederlands elftal speelt zondag tegen Polen de eerste groepswedstrijd van de Europese eindronde. Daarna volgen ontmoetingen met Frankrijk (21 juni) en Oostenrijk (25 juni).
Koeman mist op het EK de geblesseerde Frenkie de Jong en Teun Koopmeiners, die maandag definitief afhaakten. Ook de gekwetste Marten de Roon, Mats Wieffer en Quinten Timber zijn niet voldoende fit om in Duitsland in actie te komen.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
7 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
14 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
1 dag geleden