Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Brobbey meldt zich geblesseerd af voor Oranje

Spits Brobbey meldt zich geblesseerd af voor Oranje

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey mist de oefeninterlands van het Nederlands elftal met Schotland en Duitsland. De spits van Ajax heeft zondag een hamstringblessure opgelopen in de slotfase van het uitduel met Sparta Rotterdam. Medisch onderzoek heeft uitgewezen dat de vriendschappelijke duels van Oranje te vroeg voor hem komen.

De 22-jarige Brobbey liep al langer rond met hamstringklachten. Hij sloeg de afgelopen weken een aantal trainingen over. Bondscoach Ronald Koeman vernam vorige week al dat hij geen beroep kan doen op Joshua Zirkzee. De spits van Bologna heeft ook een hamstringblessure opgelopen.

Koeman heeft nog voldoende opties over voor de positie centraal in de aanval. Memphis Depay is weer beschikbaar. De aanvaller van Atlético Madrid kwam bijna een jaar geleden voor het laatst in actie voor Oranje. Ook Wout Weghorst, Donyell Malen en Cody Gakpo maken deel uit van de selectie van Oranje.

De selectie van Oranje bestaat na de afmelding van Brobbey uit 25 spelers. Zij verzamelen zich maandagmiddag in Zeist, waar Koeman vanaf 16.30 uur een persconferentie geeft. Nederland ontvangt Schotland vrijdagavond in de Johan Cruijff ArenA en speelt volgende week dinsdag tegen Duitsland in Frankfurt.

Meer uit Voetbal

PSV-coach Bosz niet te spreken over optreden ploeg bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).

16 minuten geleden
Sterk Liverpool verslaat Real Madrid in Champions League

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.

47 minuten geleden
Invaller Pepi redt punt voor tegenvallend PSV bij Olympiakos

PIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.

1 uur geleden
Arsenal wint bij Slavia Praag ook vierde duel in Champions League

PRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.

2 uur geleden
PSV-trainer Bosz houdt tegen Olympiakos vast aan spits Til

PIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.

3 uur geleden
Galatasaray mist Akgün en Gündogan tegen Ajax

ISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.

6 uur geleden
PSG-aanvaller Doué wint prijs voor grootste voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Aanvaller Désiré Doué van Paris Saint-Germain heeft de Golden Boy Award gekregen, de prestigieuze prijs voor de talentvolste voetballer op de Europese velden. De 20-jarige Franse international is de opvolger van Lamine Yamal van FC Barcelona. Dat meldt initiatiefnemer Tuttosport.

7 uur geleden