Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Bannis slaat diep in blessuretijd toe voor NAC Breda

Spits Bannis slaat diep in blessuretijd toe voor NAC Breda

ALMERE (ANP) - Naoufal Bannis heeft NAC Breda aan een zwaarbevochten uitzege op Almere City geholpen. De huurling van Feyenoord maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (1-2). Scheidsrechter Rob Dieperink floot meteen af.

NAC kreeg de achtste plaats van de Keuken Kampioen Divisie steviger in handen. Die positie geeft aan het einde van de reguliere competitie recht op deelname aan de play-offs voor een plaats in de Eredivisie. Almere City slaagde er niet om Roda JC in de vierde periode te passeren. De club uit Kerkrade heeft nu een voorsprong van 2 punten op Almere.

Odysseus Velanas hielp NAC in de 47e minuut aan een voorsprong. Hij kopte raak na een voorzet van Yassine Azzagari. Almere City kwam in de 61e minuut op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Dione Malone. De verdediger van NAC verlengde een kopbal van Bram van Vlerken tot achter zijn doelman Nick Olij.

Almere City ging in het laatste half uur op jacht naar een tweede treffer. Maar NAC bleef met veel moeite overeind en scoorde in de allerlaatste seconde van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

ManCity boekt zege bij Newcastle in halve finale League Cup

NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.

4 uur geleden
FC Twente naar kwartfinale KNVB-beker na late zege bij FC Utrecht

UTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.

5 uur geleden
Borussia Dortmund herpakt zich met ruime zege op Werder Bremen

DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.

5 uur geleden
Twee duels schorsing voor Napoli-trainer Conte na rood in topper

NAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.

8 uur geleden
Barcelona-aanvoerder De Jong voor één wedstrijd geschorst na rood

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.

8 uur geleden
Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

14 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

17 uur geleden