Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spits Bannis slaat diep in blessuretijd toe voor NAC Breda

Spits Bannis slaat diep in blessuretijd toe voor NAC Breda

ALMERE (ANP) - Naoufal Bannis heeft NAC Breda aan een zwaarbevochten uitzege op Almere City geholpen. De huurling van Feyenoord maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (1-2). Scheidsrechter Rob Dieperink floot meteen af.

NAC kreeg de achtste plaats van de Keuken Kampioen Divisie steviger in handen. Die positie geeft aan het einde van de reguliere competitie recht op deelname aan de play-offs voor een plaats in de Eredivisie. Almere City slaagde er niet om Roda JC in de vierde periode te passeren. De club uit Kerkrade heeft nu een voorsprong van 2 punten op Almere.

Odysseus Velanas hielp NAC in de 47e minuut aan een voorsprong. Hij kopte raak na een voorzet van Yassine Azzagari. Almere City kwam in de 61e minuut op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Dione Malone. De verdediger van NAC verlengde een kopbal van Bram van Vlerken tot achter zijn doelman Nick Olij.

Almere City ging in het laatste half uur op jacht naar een tweede treffer. Maar NAC bleef met veel moeite overeind en scoorde in de allerlaatste seconde van de wedstrijd.

Meer uit Voetbal

Algerije neemt op WK in slotfase afstand van Jordanië

SAN FRANCISCO (ANP) - Algerije heeft op het wereldkampioenschap voetbal een belangrijke zege geboekt op Jordanië. Het elftal van bondscoach Vladimir Petković won in San Francisco met 2-1.

7 uur geleden
Haaland met twee doelpunten aan basis van Noorse zege op Senegal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen gaat door na de zestiende finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Ståle Solbakken won in de nacht van maandag op dinsdag met 3-2 van Senegal. Aanvaller Erling Haaland was met twee doelpunten wederom belangrijk voor de ploeg.

10 uur geleden
Frankrijk verslaat Irak, duel twee uur onderbroken door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - Frankrijk staat na twee overwinningen in de zestiende finales van het WK voetbal. De wereldkampioen van 1998 en 2018 versloeg Irak (3-0), na een zege in het eerste duel op Senegal (3-1).

11 uur geleden
Duel tussen Frankrijk en Irak hervat, fans terug in stadion

PHILADELPHIA (ANP) - De voetballers van Frankrijk en Irak zijn ongeveer twee uur later aan de tweede helft van hun wedstrijd op het WK begonnen. Tijdens de rust van het duel in Philadelphia bliksemde het binnen een straal van 13 kilometer rond het stadion. Dat was voor de lokale autoriteiten reden in te grijpen.

12 uur geleden
Tweede helft van duel Frankrijk met Irak uitgesteld door noodweer

PHILADELPHIA (ANP) - De tweede helft van het duel tussen Frankrijk en Irak op het WK is voorlopig met een uur uitgesteld. Het regent en onweert in Philadelphia en de lokale autoriteiten vinden het te gevaarlijk om verder te spelen. De toeschouwers op onoverdekte tribunes zijn verzocht de tribunes te verlaten en zich in veiligheid te brengen.

14 uur geleden
Messi geniet van het moment na verbreken WK-doelpuntenrecord

ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.

15 uur geleden
Klose feliciteert Messi met overname van zijn WK-doelpuntenrecord

MÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.

15 uur geleden