Spits Alario leidt Leverkusen langs FC Augsburg
LEVERKUSEN (ANP) - Vooral dankzij spits Lucas Alario heeft Bayer Leverkusen in de Bundesliga met 3-1 gewonnen van FC Augsburg. De Argentijn bracht twee treffers van de club van trainer Peter Bosz op zijn naam. Eerst benutte hij een strafschop (1-0) en in de 74e minuut zorgde hij met een fraaie kopbal voor 2-1. Diep in de extra tijd profiteerde Moussa Diaby nog van het geheel verlaten doel bij FC Augsburg.
Basisspeler Daley Sinkgraven mocht zich in de 51e minuut de gelijkmaker van Daniel Caligiuri aanrekenen. De voormalige Ajacied gaf de Duitse middenvelder te veel ruimte waarna hij tussen de benen van de Nederlandse vleugelverdediger door raak schoot, 1-1. Sinkgraven werd zondag voor de eerste keer opgenomen in de voorlopige selectie van het Nederlands elftal.
Dankzij de tweede competitiezege klom het nog ongeslagen Leverkusen met negen punten uit vijf duels naar de vierde plek. Augsburg, met aanvoerder Jeffrey Gouweleeuw in de gelederen, staat op de elfde plek met zeven punten.
De ploeg van Bosz speelt komende donderdag alweer in Tsjechië tegen Slavia Praag voor de Europa League.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP/RTR) - Manchester City kan niet langer verder onder de huidige leiding, vindt oud-clubvoorzitter David Bernstein. Dinsdag werd bekend dat de Engelse club door de Premier League schuldig is bevonden aan alle 115 aanklachten wegens ernstige overtredingen van de financiële regels tussen 2009 en 2018.
31 minuten geledenPRAAG (ANP) - Engeland heeft zijn eerste zege in de Nations League binnen. De ploeg van bondscoach Thomas Tuchel won in Praag met 2-0 van Tsjechië, dat lang met tien man speelde.
10 uur geledenKOŠICE (ANP) - Bondscoach John van 't Schip heeft ook zijn tweede wedstrijd als bondscoach van Kazachstan niet kunnen winnen. Bij Slowakije verloor de ploeg met 2-1. Van 't Schip debuteerde eerder met een 1-1-gelijkspel tegen Faeröer.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - Spanje heeft ook de tweede wedstrijd in de Nations League gewonnen. De regerend wereld- en Europees kampioen versloeg in Sevilla met een hoofdrol van Lamine Yamal Kroatië met 4-1.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad heeft een nieuw contract getekend bij Corinthians uit Brazilië. De in Utrecht geboren middenvelder blijft tot eind december 2027 bij de ploeg van Oranje-international Memphis Depay. De topscorer aller tijden van het Nederlands elftal tekende vorige maand eveneens een nieuwe verbintenis bij de club uit São Paulo. Hij blijft tot medio 2028.
12 uur geledenPTUJ (ANP) - Het is voor Jong Oranje nog lastiger geworden om het EK van 2027 in Albanië en Servië te bereiken. Jong Israël won met 3-2 bij Jong Slovenië en staat steviger op de tweede plaats in de kwalificatiegroep achter koploper Jong Noorwegen.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink kan bij de play-offs in de WK-kwalificatie tegen Hongarije geen beroep doen op Vivianne Miedema, Renee van Asten en keepster Daphne van Domselaar. Veurink heeft Isa Kardinaal en Sophie Proost voor het eerst opgeroepen.
14 uur geleden