Spierscheuring houdt Mazraoui aan de kant bij Bayern
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Thomas Tuchel kan voorlopig geen beroep doen op rechterverdediger Noussair Mazraoui. De 26-jarige oud-Ajacied heeft een spierscheuring in zijn linkerbovenbeen, meldt de Zuid-Duitse club. "Hij is de "komende wedstrijden" niet beschikbaar, aldus Bayern.
Marokkaans international Mazraoui liep de blessure zondag op in het verloren duel met VfL Bochum (2-3) en moest al na een halfuur naar de kant. Het is crisis bij Bayern na drie nederlagen op rij. Eerst was koploper Bayer Leverkusen met 3-0 te sterk, daarna volgde een 1-0-nederlaag bij Lazio in het eerste duel uit de achtste finales van de Champions League. Bayern heeft in de Bundesliga al 8 punten achterstand op Leverkusen.
Beter nieuws was er over Alphonso Davies en Konrad Laimer, die langzaam weer fit aan het raken zijn. De Canadese linkerverdediger Davies trainde maandag na een knieblessure voor het eerst weer met de bal. De Oostenrijkse middenvelder Laimer is na een spierscheuring al weer enkele dagen individueel in training.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft voor de tweede keer in de clubhistorie de finale van de Champions League bereikt. De ploeg van coach Mikel Arteta won in het eigen Emirates Stadium in Londen met 1-0 van Atlético Madrid dankzij een doelpunt van Bukayo Saka. Dat was voldoende na de 1-1 vorige week in Madrid.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Xavi Simons is dinsdag geopereerd aan zijn rechterknie. De 23-jarige international en zijn club Tottenham Hotspur meldden de operatie via social media met een foto van Simons in een ziekenhuisbed.
9 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Willem II heeft het eerste duel met RKC Waalwijk in de tweede ronde van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen. In Waalwijk versloeg de ploeg van trainer John Stegeman RKC met 1-0. De returnwedstrijd is zaterdag (16.30 uur) in Tilburg.
10 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda legt zich neer bij de rechterlijke uitspraak in het kort geding tegen de KNVB. De Brabantse Eredivisieclub stapte naar de rechter omdat ze het niet eens was met het besluit van de KNVB om het duel met Go Ahead Eagles niet over te spelen. De rechter bepaalde dat de wedstrijd niet over hoeft.
11 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is klaar voor het tweede duel met Paris Saint-Germain in de Champions League. De coach zei wel op zijn hoede te zijn voor het jonge elftal van trainer Luis Enrique, dat de eerste spectaculaire wedstrijd in Parijs met 5-4 won.
12 uur geledenBILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
1 dag geleden