Spierblessure houdt PSG-aanvaller Mbappé voorlopig aan de kant
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain moet voorlopig aantreden zonder Kylian Mbappé. De snelle aanvaller, een van de boegbeelden van de club, heeft een spierblessure in het bovenbeen opgelopen. PSG zegt niet hoelang Mbappé nodig heeft om te herstellen. Over minder dan een maand wacht de belangrijke confrontatie met Real Madrid in de Champions League.
"Kylian Mbappé is onder behandeling voor pijn in de linker heupspier. Vrijdag volgt een eerste evaluatie", meldde de Franse club waar onder anderen ook Lionel Messi en Neymar spelen. Die laatste is al enige tijd absent wegens een enkelblessure. Hij wordt begin februari terugverwacht in de ploeg van trainer Mauricio Pochettino. Messi is hersteld van een coronabesmetting en is waarschijnlijk zondag tegen Stade Reims weer inzetbaar. Het eerste duel met Real Madrid uit de achtste finales van de Champions League is op 15 februari in Parijs.
Mbappé maakte dit seizoen in de competitie al tien doelpunten en leverde acht assists bij de koploper.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.
7 uur geledenCOMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.
10 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.
12 uur geledenISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.
15 uur geleden