Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers van Oranje zien run op kaarten voor halve finale EK

Spelers van Oranje zien run op kaarten voor halve finale EK

WOLFSBURG (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal kunnen niet aan alle verzoeken voor kaarten voor de halve finale van woensdagavond tegen Engeland op het EK voldoen. "Het is logisch dat er steeds meer mensen hiernaartoe willen komen", zei Cody Gakpo op een persmoment van Oranje in Wolfsburg. "Maar zoveel kaarten krijgen wij ook weer niet. Wij zien wel steeds beelden van al onze fans rond duels. Dat motiveert ons enorm."

De KNVB heeft 8000 kaarten voor de wedstrijd in het Signal Iduna Park, dat op het EK plaats biedt aan 62.000 fans. De UEFA heeft ook 1500 tickets aan Nederlandse fans verkocht. Supporters van het Nederlands elftal nemen voor de halve eindstrijd plaats op de wereldberoemde 'Gelbe Wand', waar 25.000 fans van Borussia Dortmund hun club tijdens ieder thuisduel aanmoedigen. Op het EK is die tribune minder iconisch. Op last van de UEFA zijn alle staanplaatsen veranderd in zitplekken.

De KNVB verwacht, na overleg met lokale autoriteiten, dat er minimaal 75.000 Nederlanders naar Dortmund komen. Veel van die fans hebben geen ticket voor de halve finale. Op internet worden de goedkoopste kaarten voor meer dan 700 euro aangeboden.

Meer uit Voetbal

Liverpool na ruime zege op Galatasaray weer tegen PSG

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.

9 uur geleden
Atlético schakelt Tottenham uit, Simons scoort twee keer

LONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.

9 uur geleden
FC Barcelona loopt na rust weg bij Newcastle en wint met 7-2

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.

10 uur geleden
Paris Saint-Germain enkele weken zonder geblesseerde Barcola

PARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.

12 uur geleden
Braga volgt voorbeeld Sporting en buigt in Europa achterstand om

BRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.

13 uur geleden
Feyenoord-directeur Te Kloese noemt bedreigingen 'heel vervelend'

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.

14 uur geleden
Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

16 uur geleden