Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers van Oranje zien run op kaarten voor halve finale EK

Spelers van Oranje zien run op kaarten voor halve finale EK

WOLFSBURG (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal kunnen niet aan alle verzoeken voor kaarten voor de halve finale van woensdagavond tegen Engeland op het EK voldoen. "Het is logisch dat er steeds meer mensen hiernaartoe willen komen", zei Cody Gakpo op een persmoment van Oranje in Wolfsburg. "Maar zoveel kaarten krijgen wij ook weer niet. Wij zien wel steeds beelden van al onze fans rond duels. Dat motiveert ons enorm."

De KNVB heeft 8000 kaarten voor de wedstrijd in het Signal Iduna Park, dat op het EK plaats biedt aan 62.000 fans. De UEFA heeft ook 1500 tickets aan Nederlandse fans verkocht. Supporters van het Nederlands elftal nemen voor de halve eindstrijd plaats op de wereldberoemde 'Gelbe Wand', waar 25.000 fans van Borussia Dortmund hun club tijdens ieder thuisduel aanmoedigen. Op het EK is die tribune minder iconisch. Op last van de UEFA zijn alle staanplaatsen veranderd in zitplekken.

De KNVB verwacht, na overleg met lokale autoriteiten, dat er minimaal 75.000 Nederlanders naar Dortmund komen. Veel van die fans hebben geen ticket voor de halve finale. Op internet worden de goedkoopste kaarten voor meer dan 700 euro aangeboden.

Meer uit Voetbal

Voetbalster Groenen mist duel Oranje met Zuid-Korea

WAALWIJK (ANP) - Na Wieke Kaptein mist ook Jackie Groenen het oefenduel van de Oranje-voetbalsters met Zuid-Korea. De voetbalster van Paris Saint-Germain is niet volledig fit, meldt de voetbalbond via X.

1 uur geleden
Ajax wint gestaakt duel met FC Groningen in lege ArenA

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft na vier nederlagen op rij weer eens een wedstrijd gewonnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg FC Groningen in een lege Johan Cruijff ArenA (2-0). Mika Godts en Aaron Bouwman hielpen hun ploeg naar de vijfde plaats van de Eredivisie.

2 uur geleden
Scheidsrechter Kamphuis stopt na bijna 22 jaar

ZEIST (ANP) - Jochem Kamphuis stopt als scheidsrechter in het betaalde voetbal. De KNVB meldt dat de 39-jarige geboren Groninger kiest voor "een nieuw hoofdstuk" buiten het voetbal. Kamphuis was bijna 22 jaar actief als scheidsrechter.

2 uur geleden
Ajax heeft eerste fans van vuurwerkactie geïdentificeerd

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste supporters geïdentificeerd die zondag betrokken waren bij de vuurwerkactie waardoor het thuisduel met FC Groningen werd gestaakt. Het gaat volgens de club niet alleen om fans die vuurwerk hebben aangestoken. Er zijn ook supporters herkend die een nooddeur in het stadion hebben geforceerd. Volgens algemeen directeur Menno Geelen konden daardoor supporters zonder kaartjes voor de wedstrijd met vuurwerk de Johan Cruijff ArenA binnenkomen.

3 uur geleden
Liverpool-coach Slot begrijpt boosheid gepasseerde Salah

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Liverpool-coach Arne Slot begrijpt dat Mohamed Salah boos is dat hij werd gepasseerd voor het duel met West Ham United. "Het is een normale reactie van een speler die goed genoeg is om belangrijk te zijn voor onze ploeg", zei Slot een dag voor de thuiswedstrijd van woensdag tegen Sunderland.

6 uur geleden
Oud-voetballer Ibrahimovic een van de dragers olympische vlam

MILAAN (ANP) - De Zweedse oud-voetballer Zlatan Ibrahimovic is een van de dragers van de olympische fakkel waarmee op 6 februari bij het begin van de Winterspelen in het stadion San Siro in Milaan de vlam wordt ontstoken. Het organisatiecomité maakt in etappes de namen bekend van beroemdheden die de vlam zullen dragen.

7 uur geleden
Woordvoerster Witte Huis bevestigt dat Trump bij WK-loting is

WASHINGTON (ANP/AFP) - Donald Trump is vrijdag aanwezig bij de loting van het wereldkampioenschap voetbal in het Kennedy Center in Washington. Dat bevestigde Karoline Leavitt, woordvoerster van het Witte Huis. De president van de Verenigde Staten is voorzitter van de raad van bestuur van het Kennedy Center.

22 uur geleden