Spelers van Oranje arriveren onder luid applaus bij stadion
HAMBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal zijn onder luid applaus aangekomen bij het Volksparkstadion, waar om 15.00 uur het eerste EK-duel met Polen begint. Duizenden Oranjefans zagen de bus aankomen en zongen bondscoach Ronald Koeman en zijn internationals toe. Boven de bus cirkelde een helikopter van de Duitse politie.
De opstelling van Oranje voor het duel met Polen wordt rond 14.45 uur bekendgemaakt. In het stadion zitten ook al duizenden supporters van het Nederlands elftal. Zij zagen de selectie van Nederland even het veld betreden. Volgens de KNVB hebben minimaal 15.000 Nederlandse fans een kaartje weten te bemachtigen. De verwachting is echter dat er vanaf 15.00 uur veel meer supporters van het Nederlands elftal in het stadion zitten.
Meer uit Voetbal
ISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
16 minuten geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
1 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
1 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Bournemouth blijft in de race om een ticket voor Europees voetbal volgend seizoen. De club verstevigde met een uitzege op Fulham (0-1) de zesde positie in de Premier League.
2 uur geledenLEIPZIG (ANP) - RB Leipzig heeft de derde plaats in de Bundesliga en daarmee een ticket voor de Champions League veiliggesteld. De ploeg van trainer Ole Werner won in eigen huis met 2-1 van St. Pauli, dat door de nederlaag moet vrezen voor degradatie.
4 uur geleden