Spelers van Ajax en Sparta steunen aanwezige Van Gaal in ArenA
AMSTERDAM (ANP) - De spelers van Ajax en Sparta Rotterdam hebben Louis van Gaal laten weten dat ze aan hem denken. Ze betraden het veld voor hun onderlinge duel met speciale shirts. Op de voorkant van de tricots stond een portret van de bondscoach met de tekst: Louis sterkte.
Van Gaal voetbalde in de jeugdopleiding van Ajax en in het eerste elftal van Sparta. Als trainer leidde hij Ajax naar grote successen. Van Gaal bekijkt het duel tussen Ajax en Sparta vanaf een tribune van de Johan Cruijff ArenA. De 70-jarige bondscoach onthulde afgelopen zondag dat hij aan prostaatkanker lijdt. Van Gaal is naar eigen zeggen al 25 keer bestraald en verwacht dat hij het Nederlands elftal eind dit jaar op het WK in Qatar kan leiden.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal oefent vlak voor het WK tegen Algerije. Beide landen treffen elkaar op 3 juni voor de eerste keer in De Kuip, de thuishaven van Algerijns international Anis Hadj Moussa van Feyenoord.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - Cristiano Ronaldo komt woensdag niet in actie met Al Nassr in de Aziatische Champions League. Het uitduel met Al Wasl in Dubai is afgelast. De Aziatische voetbalbond vindt de situatie onveilig door aanvallen van Iran op omringende landen met Amerikaanse legerbasissen.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oud-international Daryl Janmaat is na zijn voetballoopbaan verslaafd geraakt aan drugs. De 36-jarige voormalige rechtervleugelverdediger vertelt daarover in de documentaire 'Echte mannen huilen niet', die maandagmiddag in première ging in theater Tuschinski in Amsterdam.
5 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Stije Resink heeft zondag een kruisbandblessure opgelopen in het uitduel met FC Volendam. De 22-jarige aanvoerder van FC Groningen staat voor een lange revalidatie.
6 uur geledenGOLD COAST (ANP/AP) - De Iraanse voetbalsters zijn ondanks de oorlog in hun thuisland in actie gekomen op de Asia Cup in Australië. Iran verloor de eerste groepswedstrijd met 3-0 van Zuid-Korea, verliezend finalist van de vorige editie.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Maurice Steijn gaat na dit seizoen weg als coach van Sparta Rotterdam. Dat staat op de website van de Eredivisieclub. De club en de coach zijn het niet eens geworden over een contractverlenging.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan in de halve finale van de KNVB-beker niet beschikken over Anass Salah-Eddine, Guus Til, Ruben van Bommel, Nick Olij en Alassane Pléa. Verdediger Armando Obispo is nog een twijfelgeval. Dat heeft coach Peter Bosz op een persconferentie bekendgemaakt in aanloop naar het duel op dinsdagavond in Nijmegen.
10 uur geleden