Spelers van Ajax en Sparta steunen aanwezige Van Gaal in ArenA
AMSTERDAM (ANP) - De spelers van Ajax en Sparta Rotterdam hebben Louis van Gaal laten weten dat ze aan hem denken. Ze betraden het veld voor hun onderlinge duel met speciale shirts. Op de voorkant van de tricots stond een portret van de bondscoach met de tekst: Louis sterkte.
Van Gaal voetbalde in de jeugdopleiding van Ajax en in het eerste elftal van Sparta. Als trainer leidde hij Ajax naar grote successen. Van Gaal bekijkt het duel tussen Ajax en Sparta vanaf een tribune van de Johan Cruijff ArenA. De 70-jarige bondscoach onthulde afgelopen zondag dat hij aan prostaatkanker lijdt. Van Gaal is naar eigen zeggen al 25 keer bestraald en verwacht dat hij het Nederlands elftal eind dit jaar op het WK in Qatar kan leiden.
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
2 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
5 uur geleden