Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers PSV houden vertrouwen in Van Bommel

Spelers PSV houden vertrouwen in Van Bommel

EMMEN (ANP) - Het wegsturen van Mark van Bommel als trainer van PSV zou op dit moment niet veel opschieten. Dat zei verdediger Daniel Schwaab zondag na het nieuwste puntenverlies van de Eindhovenaren, bij FC Emmen (1-1). PSV won slechts één van de laatste negen wedstrijden. Bij topclubs in het buitenland werden dit seizoen met Niko Kovac (Bayern München) en Mauricio Pochettino (Tottenham Hotspur) trainers na een minder slechte reeks ontslagen.

"Of ik nog vertrouwen in hem heb? Zeker. Hij doet er alles aan en bereidt ons goed op wedstrijden voor, we weten wat er gaat gebeuren", aldus Schwaab, die tegen Emmen een basisplaats had en scoorde. "De eerste helft hebben we de kansen niet afgemaakt. We speelden dominant. Na het tegendoelpunt bleven we niet rustig genoeg om door te blijven voetballen. We hebben op dit moment niet het vertrouwen om goed om te gaan met teleurstellingen."

Nick Viergever, de andere centrale verdediger van PSV, kon niet geloven dat PSV bij Emmen punten liet liggen. "Het is ontzettend frustrerend. Je moet hier gewoon winnen. Voor rust kregen we vier grote kansen. Of dat alleen pech is? Dat weet ik niet. De ballen gaan er niet in. Dan heb je het zelf niet goed genoeg gedaan", zei hij. "Je weet dat Emmen na rust iets meer druk gaat zetten. Na het doelpunt van Emmen waren we het even kwijt. Het viel een beetje uit elkaar. Aan de bal waren we niet vast genoeg. Dat mogen we onszelf verwijten. Als PSV zijnde mag je hier niet met 1-1 gelijk spelen."

Doorgaan

PSV wacht in de competitie al meer dan twee maanden op een overwinning buiten Eindhoven. Viergever: "Zo'n serie heb ik nog niet eerder meegemaakt als voetballer. We proberen het elke keer. We laden ons elke keer op. Dat moet je nu weer doen. Anders kan je net zo goed niet meer komen. We moeten de boel bij elkaar gaan rapen. Je laat niet alleen jezelf in de steek, ook de fans en de club. We moeten doorgaan."

Voor de pas 17-jarige Mohamed Ihattaren is de situatie ook even wennen. "Dit moet een keer ophouden. Iedereen denkt er gelukkig hetzelfde over bij ons. Ik kan echt niet lachen nu", aldus de spelmaker. "Als ik één wedstrijd verlies, doet dat al pijn. We hadden het gewoon af moeten maken. Ik had zeker één keer moeten scoren."

Meer uit Voetbal

RB Leipzig gaat na zege op PSV hard onderuit bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft voor eigen publiek met grote cijfers gewonnen van RB Leipzig: 6-1. Luis Díaz was belangrijk voor de thuisploeg met een hattrick. Leipzig won dinsdag nog met 1-0 van PSV in de Champions League.

26 minuten geleden
Koploper Internazionale herpakt zich met zege bij Bologna

BOLOGNA (ANP) - Internazionale heeft zich herpakt na de thuisnederlaag in de Champions League tegen Club Brugge (3-4). De koploper van de Serie A won het uitduel met Bologna met 3-1.

28 minuten geleden
PSG laat langs Strasbourg in aanloop naar CL-duel met Barcelona

STRAATSBURG (ANP) - Tussen de Champions League-wedstrijden tegen Manchester City en FC Barcelona door heeft Paris Saint-Germain een zwaarbevochten 3-1-zege geboekt bij RC Strasbourg. Na een vroege achterstand maakte PSG drie treffers in de slotfase.

1 uur geleden
PSV-trainer Bosz maakt zich na nederlaag tegen ADO 'geen zorgen'

DEN HAAG (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz kent in aanloop naar de Champions League-wedstrijd van komende week tegen FC Porto geen zorgen over zijn ploeg. Dat zei de 62-jarige coach na de 2-1-nederlaag in de Eredivisie bij ADO Den Haag, voor de camera van ESPN.

1 uur geleden
PSV verspeelt met tien man voorsprong bij ADO en verliest met 2-1

DEN HAAG (ANP) - PSV heeft met een 2-1-nederlaag bij ADO Den Haag punten verspeeld in de Eredivisie. De ploeg van trainer Peter Bosz speelde ruim een helft met een man minder. Sven Mijnans, maker van de openingstreffer, werd bij een Eindhovense voorsprong met twee keer geel weggestuurd. Juho Kilo zorgde voor de gelijkmaker. Matěj Šín maakte vlak voor het laatste fluitsignaal de winnende treffer voor ADO.

2 uur geleden
Liverpool met moeite langs Brentford, blessure Frimpong

LONDEN (ANP) - Liverpool heeft een moeizame zege geboekt bij Brentford. De formatie van trainer Andoni Iraola won in Londen met 2-1 dankzij twee treffers in het laatste halfuur. De thuisploeg eindigde het duel met negen man. Oranje-international Jeremie Frimpong liep een blessure op tijdens een korte invalbeurt.

2 uur geleden
Borussia Dortmund pakt koppositie ondanks puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Borussia Dortmund heeft ondanks puntenverlies in de uitwedstrijd bij Union Berlin de koppositie in de Bundesliga veroverd. De ploeg van Oranje-international Joey Veerman, die de hele wedstrijd op de bank zat, bleef in Berlijn steken op 0-0.

3 uur geleden