Spelers Paris Saint-Germain woest om scheldende arbiter Kuipers
MANCHESTER (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers heeft zich volgens spelers van Paris Saint-Germain in grove bewoordingen tot hen gericht, klaagden zij na het verloren duel met Manchester City. De Nederlandse arbiter moest in de slotfase diverse keren ingrijpen bij zware overtredingen van de Parijzenaars. Hij zou daarbij Leandro Paredes hebben uitgescholden, zei diens teamgenoot Ander Herrera. Ook de Italiaanse middenvelder Marco Verratti beklaagde zich na afloop. PSG verloor met 2-0, waardoor de ploeg de finale van de Champions League misliep.
Herrera zei bij radiozender RMC dat Kuipers 'fuck off' had geroepen tegen Paredes. "We hebben het steeds over respect voor scheidsrechters. Als wij zulke dingen roepen worden we voor drie wedstrijden geschorst", vertelde Herrera, die ploeggenoot Ángel di María in de 69e minuut met rood van het veld zag vertrekken. Kuipers zou Verratti 'fuck you' hebben toegebeten, verklaarde de Italiaan, ook bij RMC. Volgens PSG-coach Mauricio Pochettino verdient het gedrag van de arbiter een onderzoek. "Ik heb zelf niets gehoord, maar als dit waar is, zal de UEFA wellicht een onderzoek instellen", aldus de coach.
Meer uit Voetbal
SEVILLA (ANP) - Feyenoord-trainer Giovanni van Bronckhorst vond dat Feyenoord iets meer had verdiend na de nipte nederlaag in de Champions League bij Real Betis (1-0). "Een gelijkspel was denk ik wel verdiend geweest, maar je weet dat in de Champions League wedstrijden worden beslist op details. Dit was zo'n duel", keek de coach terug.
38 minuten geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München en Arsenal hebben elkaar in evenwicht gehouden in de topper in de Champions League. Het werd 2-2 in München. Declan Rice tekende laat in de wedstrijd voor de gelijkmaker voor de club uit Londen.
4 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord heeft tegen Real Betis zijn tweede nederlaag in de Champions League van dit seizoen geleden. De koploper van de Eredivisie verloor in Sevilla met 1-0 van de Spaanse subtopper. Isco tekende na een uur uit een strafschop voor de enige treffer.
4 uur geledenCOMO (ANP) - Manchester United-verdediger Matthijs de Ligt heeft zijn rentree na een slepende rugblessure niet kunnen vieren met een overwinning. De Engelse ploeg leed met de Oranje-international in de basis een ruime nederlaag in de Champions League bij het Italiaanse Como: 4-1. Invaller Joshua Zirkzee maakte in de blessuretijd de treffer van United.
6 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - FC Barcelona heeft een klacht ingediend bij de Europese voetbalbond UEFA vanwege een spandoek van de aanhang van Paris Saint-Germain. Dat bevestigt een woordvoerder van de Catalaanse club woensdag aan persbureau Reuters.
12 uur geledenZEIST (ANP) - De websites van voetbalbond KNVB zijn offline gehaald. Dit is uit voorzorg gebeurd na waarschuwingen over kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP, meldt de woordvoerder. Ook websites als Voetbal.nl en OnsOranje.nl zijn niet bereikbaar.
13 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain is Khvicha Kvaratskhelia maanden kwijt. De 25-jarige aanvaller heeft een scheur in de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen tijdens het gewonnen Champions League-duel van dinsdagavond tegen FC Barcelona (4-2).
15 uur geleden