Spelers Paris Saint-Germain woest om scheldende arbiter Kuipers
MANCHESTER (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers heeft zich volgens spelers van Paris Saint-Germain in grove bewoordingen tot hen gericht, klaagden zij na het verloren duel met Manchester City. De Nederlandse arbiter moest in de slotfase diverse keren ingrijpen bij zware overtredingen van de Parijzenaars. Hij zou daarbij Leandro Paredes hebben uitgescholden, zei diens teamgenoot Ander Herrera. Ook de Italiaanse middenvelder Marco Verratti beklaagde zich na afloop. PSG verloor met 2-0, waardoor de ploeg de finale van de Champions League misliep.
Herrera zei bij radiozender RMC dat Kuipers 'fuck off' had geroepen tegen Paredes. "We hebben het steeds over respect voor scheidsrechters. Als wij zulke dingen roepen worden we voor drie wedstrijden geschorst", vertelde Herrera, die ploeggenoot Ángel di María in de 69e minuut met rood van het veld zag vertrekken. Kuipers zou Verratti 'fuck you' hebben toegebeten, verklaarde de Italiaan, ook bij RMC. Volgens PSG-coach Mauricio Pochettino verdient het gedrag van de arbiter een onderzoek. "Ik heb zelf niets gehoord, maar als dit waar is, zal de UEFA wellicht een onderzoek instellen", aldus de coach.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Titelverdediger Arsenal heeft de eerste Premier League-wedstrijd na de interlandbreak van drie weken met 2-1 gewonnen van Leeds United. Het elftal van trainer Mikel Arteta boog een achterstand in de tweede helft om dankzij treffers van Riccardo Calafiori en Bruno Guimarães.
16 minuten geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is voorlopig geschorst nadat hij eind vorige maand uit onvrede de Portugese voetbalselectie verliet. De nationale voetbalbond is een onderzoek gestart en daar moet de definitieve straf uit volgen, staat in een verklaring van de bond. Ronaldo (41) zei eerder deze week al dat hij het terecht zou vinden als hij wordt gestraft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Voetballer Cole Palmer heeft zijn toekomst verbonden aan Chelsea. De 24-jarige middenvelder verlengde zijn contract met de Londense club tot de zomer van 2034. Palmer kwam in 2023 over van Manchester City en was sindsdien in 138 wedstrijden 91 keer direct betrokken bij een doelpunt.
1 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
17 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.
18 uur geledenFELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.
18 uur geleden