Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers Paris Saint-Germain woest om scheldende arbiter Kuipers

Spelers Paris Saint-Germain woest om scheldende arbiter Kuipers

MANCHESTER (ANP) - Scheidsrechter Björn Kuipers heeft zich volgens spelers van Paris Saint-Germain in grove bewoordingen tot hen gericht, klaagden zij na het verloren duel met Manchester City. De Nederlandse arbiter moest in de slotfase diverse keren ingrijpen bij zware overtredingen van de Parijzenaars. Hij zou daarbij Leandro Paredes hebben uitgescholden, zei diens teamgenoot Ander Herrera. Ook de Italiaanse middenvelder Marco Verratti beklaagde zich na afloop. PSG verloor met 2-0, waardoor de ploeg de finale van de Champions League misliep.

Herrera zei bij radiozender RMC dat Kuipers 'fuck off' had geroepen tegen Paredes. "We hebben het steeds over respect voor scheidsrechters. Als wij zulke dingen roepen worden we voor drie wedstrijden geschorst", vertelde Herrera, die ploeggenoot Ángel di María in de 69e minuut met rood van het veld zag vertrekken. Kuipers zou Verratti 'fuck you' hebben toegebeten, verklaarde de Italiaan, ook bij RMC. Volgens PSG-coach Mauricio Pochettino verdient het gedrag van de arbiter een onderzoek. "Ik heb zelf niets gehoord, maar als dit waar is, zal de UEFA wellicht een onderzoek instellen", aldus de coach.

Meer uit Voetbal

Van Bommel: met een beetje geluk had België het WK kunnen winnen

BRUSSEL (ANP) - Bondscoach Mark van Bommel van het Belgische voetbalelftal heeft in zijn eerste toespraak tot de spelersgroep gezegd dat België "met een beetje geluk" veel verder had kunnen komen op het WK. "Met een beetje geluk hadden jullie nog kunnen winnen ook", zei de Nederlandse oud-international in een door de Belgische voetbalbond verspreide video op X. "Dat moet ook de mentaliteit worden voor de volgende toernooien: de Nations League en het EK."

3 uur geleden
Dumfries, Aké en Gakpo reserve-aanvoerders Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries, Nathan Aké en Cody Gakpo zijn achter Virgil van Dijk de reserve-aanvoerders van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi Hernández vertelde dat een dag voor de eerste wedstrijd tegen Duitsland in de Nations League.

5 uur geleden
UEFA-voorzitter Čeferin: geschonden vertrouwen niet teruggekeerd

OEIRAS (ANP/RTR) - Voorzitter Aleksander Čeferin van de UEFA heeft aangegeven dat het vertrouwen nog niet is hersteld na de inmiddels ingetrokken commercialiseringsplannen van de FIFA. "Het project dat de eenheid van het wereldvoetbal verbrak mag dan geschrapt zijn, maar het geschonden vertrouwen is niet teruggekeerd; het herstellen daarvan is nu onze taak", zei Čeferin woensdag.

6 uur geleden
Geprikkelde Van Dijk voelt te weinig waardering bij Oranje

ZEIST (ANP) - Virgil van Dijk voelt te weinig waardering bij het Nederlands elftal. De aanvoerder sprak zich daarover woensdag uit tijdens een persconferentie, waar hij een wat geprikkelde indruk maakte.

6 uur geleden
Verdediger Timber inzetbaar voor Oranje tegen Duitsland

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber maakt donderdag deel uit van de wedstrijdselectie van het Nederlands elftal voor de thuiswedstrijd tegen Duitsland in de Nations League. Dat zei bondscoach Xavi Hernández woensdag op een persconferentie.

6 uur geleden
Minuut stilte bij Nederland - Duitsland voor Bartina Koeman

ZEIST (ANP) - Vlak voor de interland in de Nations League tussen Nederland en Duitsland in de Johan Cruijff ArenA is er een minuut stilte om Bartina Koeman te herdenken. Dat meldt de KNVB.

19 uur geleden
Casparij en City beginnen Champions League met 2-2 bij Bayern

MÜNCHEN (ANP) - Kerstin Casparij is de Champions League met haar club Manchester City begonnen met een 2-2-gelijkspel bij Bayern München. De Oranje-international maakte in de 28e minuut een eigen doelpunt, waardoor haar ploeg op een 2-0-achterstand kwam. Door doelpunten van Beth Mead en Carlotta Wamser pakte City alsnog een punt.

21 uur geleden