Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers Oranje zoeken op rustdag verkoeling in zwembad

Spelers Oranje zoeken op rustdag verkoeling in zwembad

WOLFSBURG (ANP) - Spelers van het Nederlands elftal hebben op de eerste rustdag van het EK verkoeling gezocht in het zwembad van hun hotel. Net na de lunch dook keeper Justin Bijlow het water in. Ook Mark Flekken, Micky van de Ven, Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee besloten even te gaan zwemmen.

Niet alle internationals kozen voor het verkoelende water. Middenvelders Joey Veerman, met zijn kind onder zijn arm, en Tijjani Reijnders bleven op het terras in de buurt van het Ritz-Carlton-hotel zitten. Partners, kinderen en familieleden zijn donderdag welkom bij de selectie.

Aanvoerder Virgil van Dijk en Nathan Aké liepen even verderop door de Designer Outlets Wolfsburg, net als onder anderen Brian Brobbey en Steven Bergwijn. Beide Ajax-aanvallers wachten dit EK nog op hun eerste speelminuten. Brobbey was woensdag wel een keer trefzeker in de met 6-1 gewonnen oefenwedstrijd tegen de amateurs van TSV Havelse.

Koeman golft

Ronald Koeman koos voor een partijtje golf bij golfclub Boldecker Land, samen met onder anderen KNVB-directeur topvoetbal Nigel de Jong en spelers Cody Gakpo en Denzel Dumfries. De bondscoach gaf zijn selectie een dag vrij na de ontwikkelingen van woensdag in groep F. Dankzij de zege van Georgië op Portugal (2-0), hoeft Nederland in de achtste finales niet zondag tegen Engeland te spelen, maar pas dinsdag tegen Roemenië.

Als Nederland zondag had moeten spelen, was er om 12.00 uur getraind. Nu traint Koeman nog vier keer voor het duel met de Roemenen, op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.

Families internationals

Na de nederlaag (3-2) en het slechte veldspel tegen Oostenrijk, vond de bondscoach het vermoedelijk verstandig de spelers even een dag vrijaf te geven, zeker nu het speelschema dat toelaat. De selectie krijgt zo wat extra tijd om de teleurstelling te verwerken en partners en familieleden te ontmoeten.

Koeman was kritisch na de wedstrijd tegen Oostenrijk, zowel op zijn spelers als op zichzelf. De komende dagen moeten duidelijk maken of en welke veranderingen hij doorvoert om er alsnog een succesvol EK van te maken. De winnaar van Nederland tegen Roemenië neemt het in de kwartfinales op tegen Oostenrijk of Turkije.

Meer uit Voetbal

Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

9 uur geleden
Vakbond wil immigratiedienst ICE niet bij WK-stadion

LOS ANGELES (ANP) - Een Amerikaanse vakbond die optreedt namens 2000 horecamedewerkers van het SoFi Stadium eist dat de FIFA de Amerikaanse immigratiedienst (ICE) tijdens het WK voetbal niet toelaat rond dit stadion in Inglewood bij Los Angeles. Unite Here Local 11 dreigt met een staking als de wereldvoetbalbond niet akkoord gaat met hun wensen.

10 uur geleden
Trainer Kuijt wil contract bij FC Dordrecht verlengen

LEEUWARDEN (ANP) - Trainer Dirk Kuijt wil zijn contract bij FC Dordrecht verlengen. "Eigenlijk is er al witte rook", zei de voormalige aanvaller na een gelijkspel bij SC Cambuur (1-1) voor de camera van ESPN. "Maar dit soort belangrijke zaken moet je altijd op papier zetten. Dat ligt weer bij andere mensen. Ik hoop dat dat snel gebeurt."

10 uur geleden
Juventus wint van Genoa en passeert doelman Bijlow tweemaal

TURIJN (ANP) - Juventus heeft de thuiswedstrijd tegen Genoa gewonnen (2-0). De club uit Turijn leidde na zeventien minuten met twee doelpunten verschil. Bremer en Weston McKennie passeerden de Nederlandse doelman Justin Bijlow van de bezoekers uit Genua.

12 uur geleden
ADO Den Haag officieus kampioen na zege op FC Eindhoven

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is weer een stap dichter bij de titel in de eerste divisie gekomen. De koploper won ook de thuiswedstrijd tegen FC Eindhoven (4-0). Daryl van Mieghem, Steven van der Sloot, Jesse Bal en Nigel Thomas maakten de doelpunten.

13 uur geleden
Bayern-spits Kane lijkt op tijd fit voor kraker tegen Real Madrid

MÜNCHEN (ANP/RTR) - Harry Kane is naar verwachting speelklaar bij Bayern München in de kwartfinale van de Champions League tegen Real Madrid. De Engelse aanvaller trainde maandag mee met de groep in de laatste sessie voorafgaand aan de eerste wedstrijd in Spanje op dinsdag. Bayern meldde op zijn website alleen de afwezigheid van de geblesseerde Sven Ulreich.

18 uur geleden
Lijnders kondigt vertrek aanvoerder Silva aan bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Aanvoerder Bernardo Silva verlaat aan het einde van dit seizoen Manchester City. Assistent-coach Pepijn Lijnders heeft dat aangekondigd. Het contract van de 31-jarige Portugees loopt aan het einde van dit seizoen af en de Portugees gaat volgens Lijnders niet verlengen. "Aan elk mooi verhaal komt een einde", aldus de Nederlandse trainer tegen verslaggevers van onder meer de BBC.

23 uur geleden