Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers Oranje zoeken op rustdag verkoeling in zwembad

Spelers Oranje zoeken op rustdag verkoeling in zwembad

WOLFSBURG (ANP) - Spelers van het Nederlands elftal hebben op de eerste rustdag van het EK verkoeling gezocht in het zwembad van hun hotel. Net na de lunch dook keeper Justin Bijlow het water in. Ook Mark Flekken, Micky van de Ven, Matthijs de Ligt en Joshua Zirkzee besloten even te gaan zwemmen.

Niet alle internationals kozen voor het verkoelende water. Middenvelders Joey Veerman, met zijn kind onder zijn arm, en Tijjani Reijnders bleven op het terras in de buurt van het Ritz-Carlton-hotel zitten. Partners, kinderen en familieleden zijn donderdag welkom bij de selectie.

Aanvoerder Virgil van Dijk en Nathan Aké liepen even verderop door de Designer Outlets Wolfsburg, net als onder anderen Brian Brobbey en Steven Bergwijn. Beide Ajax-aanvallers wachten dit EK nog op hun eerste speelminuten. Brobbey was woensdag wel een keer trefzeker in de met 6-1 gewonnen oefenwedstrijd tegen de amateurs van TSV Havelse.

Koeman golft

Ronald Koeman koos voor een partijtje golf bij golfclub Boldecker Land, samen met onder anderen KNVB-directeur topvoetbal Nigel de Jong en spelers Cody Gakpo en Denzel Dumfries. De bondscoach gaf zijn selectie een dag vrij na de ontwikkelingen van woensdag in groep F. Dankzij de zege van Georgië op Portugal (2-0), hoeft Nederland in de achtste finales niet zondag tegen Engeland te spelen, maar pas dinsdag tegen Roemenië.

Als Nederland zondag had moeten spelen, was er om 12.00 uur getraind. Nu traint Koeman nog vier keer voor het duel met de Roemenen, op vrijdag, zaterdag, zondag en maandag.

Families internationals

Na de nederlaag (3-2) en het slechte veldspel tegen Oostenrijk, vond de bondscoach het vermoedelijk verstandig de spelers even een dag vrijaf te geven, zeker nu het speelschema dat toelaat. De selectie krijgt zo wat extra tijd om de teleurstelling te verwerken en partners en familieleden te ontmoeten.

Koeman was kritisch na de wedstrijd tegen Oostenrijk, zowel op zijn spelers als op zichzelf. De komende dagen moeten duidelijk maken of en welke veranderingen hij doorvoert om er alsnog een succesvol EK van te maken. De winnaar van Nederland tegen Roemenië neemt het in de kwartfinales op tegen Oostenrijk of Turkije.

Meer uit Voetbal

PSG vergroot druk op Liverpool en Slot met eenvoudige zege in CL

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.

4 uur geleden
Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC blijft geldig

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.

5 uur geleden
James en Margaret weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.

6 uur geleden
Vente weer speelgerechtigd bij sc Heerenveen na paspoortkwestie

HEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.

6 uur geleden
Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

10 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

11 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

15 uur geleden