Spelers Liverpool vieren titel samen
LIVERPOOL (ANP) - De spelers van Liverpool hebben samen de wedstrijd tussen Chelsea en Manchester City gekeken. Op videobeelden die zijn verspreid via sociale media is te zien hoe de spelers elkaar in de armen vliegen na het laatste fluitsignaal.
Bij een van de spelers thuis was een grote televisie in de tuin gezet. Daaromheen zaten en stonden de spelers met zijn allen naar de wedstrijd te kijken. Doordat Chelsea met 2-1 won, kan Manchester City Liverpool niet meer achterhalen.
In een video van middenvelder Alex Oxlade-Chamberlain is te zien dat de spelers gretig aftellen tot het laatste fluitsignaal. Op het moment dat het fluitje klinkt, springen de spelers elkaar in de armen en beginnen ze te juichen.
Virgil van Dijk plaatste een foto op Instagram waarop hij samen met Jordan Henderson en Joe Gomez staat, ze dragen alle drie speciale kampioensshirts. Ook Georginio Wijnaldum uit zijn vreugde met een foto op Instagram, waarop staat dat Liverpool kampioen is.
De club Liverpool plaatste kort nadat zeker was dat de titel naar Liverpool ging een video, ingesproken door trainer Jürgen Klopp. Hij spreekt over wat het betekent om Liverpool te zijn en roemt de fans, de stad, de inwoners en het bekende lied van de club You'll Never Walk Alone. "Vertel het de hele wereld. Wij zijn Liverpool, kampioen van Engeland."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Manchester City heeft een grote stap gezet naar de finale van de League Cup. De ploeg van trainer Pep Guardiola won op St. James' Park met 2-0 de eerste wedstrijd van de halve finale tegen Newcastle United.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Twente is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De ploeg van trainer John van den Brom was in de Galgenwaard na een vroege achterstand met 2-1 te sterk voor FC Utrecht.
3 uur geledenDORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft zich herpakt na het doelpuntrijke gelijkspel bij Eintracht Frankfurt van vrijdag (3-3). De nummer 2 van de Bundesliga won thuis met 3-0 van Werder Bremen.
4 uur geledenNAPELS (ANP/AFP) - Trainer Antonio Conte van Napoli heeft een schorsing van twee duels gekregen na zijn rode kaart in de topper tegen koploper Internazionale. De 56-jarige coach werd zondag tijdens het gelijkspel (2-2) halverwege de tweede helft weggestuurd voor het beledigen van de officials.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong is voor één wedstrijd geschorst na zijn rode kaart in de gewonnen finale om de Spaanse Supercup tegen Real Madrid (3-2). De middenvelder van FC Barcelona mist door de schorsing het duel uit de achtste finales van de Copa del Rey met Racing Santander.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.
13 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.
16 uur geleden