Spelers Liverpool vieren titel samen
LIVERPOOL (ANP) - De spelers van Liverpool hebben samen de wedstrijd tussen Chelsea en Manchester City gekeken. Op videobeelden die zijn verspreid via sociale media is te zien hoe de spelers elkaar in de armen vliegen na het laatste fluitsignaal.
Bij een van de spelers thuis was een grote televisie in de tuin gezet. Daaromheen zaten en stonden de spelers met zijn allen naar de wedstrijd te kijken. Doordat Chelsea met 2-1 won, kan Manchester City Liverpool niet meer achterhalen.
In een video van middenvelder Alex Oxlade-Chamberlain is te zien dat de spelers gretig aftellen tot het laatste fluitsignaal. Op het moment dat het fluitje klinkt, springen de spelers elkaar in de armen en beginnen ze te juichen.
Virgil van Dijk plaatste een foto op Instagram waarop hij samen met Jordan Henderson en Joe Gomez staat, ze dragen alle drie speciale kampioensshirts. Ook Georginio Wijnaldum uit zijn vreugde met een foto op Instagram, waarop staat dat Liverpool kampioen is.
De club Liverpool plaatste kort nadat zeker was dat de titel naar Liverpool ging een video, ingesproken door trainer Jürgen Klopp. Hij spreekt over wat het betekent om Liverpool te zijn en roemt de fans, de stad, de inwoners en het bekende lied van de club You'll Never Walk Alone. "Vertel het de hele wereld. Wij zijn Liverpool, kampioen van Engeland."
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
2 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
5 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda wil dat de KNVB onderzoek doet naar een mogelijk niet-speelgerechtigde speler van Go Ahead Eagles. Om wie het gaat, is niet bekend. De Brabanders verloren het onderlinge duel in de Eredivisie zondag met 6-0.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Guus Til lijkt zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar zijn rentree te kunnen maken. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie. Trainer Peter Bosz zei vrijdag op een persconferentie goede hoop te hebben dat Til weer van de partij is.
5 uur geledenBILBAO (ANP/RTR) - Ernesto Valverde vertrekt na dit seizoen bij Athletic Club. De 62-jarige trainer heeft de Spaanse club dan tien jaar, verdeeld over drie periodes, onder zijn hoede gehad. Valverde is daarmee de langstzittende trainer van Athletic Club.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Óscar García wil dat zijn elftal zondag in De Kuip tegen Feyenoord met moed speelt. "Het zal een bijzondere sfeer zijn, gericht tegen ons. Daar moeten we mee dealen. Wij zijn Ajax en moeten uitgaan van eigen kracht, of we nou thuis of uit spelen", zei hij op een persconferentie.
6 uur geleden