Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers Esbjerg fB willen af van voormalig NAC-trainer Hyballa

Spelers Esbjerg fB willen af van voormalig NAC-trainer Hyballa

ESBJERG (ANP) - Voetbaltrainer Peter Hyballa staat na twee maanden dienstverband al onder flinke druk bij de Deense tweedeklasser Esbjerg fB. Een groep spelers heeft in een open brief aan het bestuur wantrouwen geuit tegen de voormalige coach van NEC en NAC Breda.

De voetballers schrijven dat Hyballa niet over de professionele en menselijke kwaliteiten beschikt om het elftal te leiden. Ook vinden ze zijn trainingsmethoden veel te hard en niet meer van deze tijd. Hyballa zou volgens de spelers van Esbjerg veel vernederende en seksistische opmerkingen maken en zich ook schuldig maken aan pesterijen.

Volgens Hyballa zijn er twee of drie ontevreden spelers die de rest van de groep onder druk zetten. "Als al deze beschuldigingen waar zijn, waarom ben ik dan überhaupt nog de coach? Voor mij is het allemaal een samenzwering, een heel, heel smerig verhaal."

Bestuurslid Paul Conway zegt het volste vertrouwen te hebben in Hyballa, die in mei bij de Deense club begon.

Meer uit Voetbal

Afellay nieuwe assistent-trainer van Bosz bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.

44 minuten geleden
Sparta Rotterdam boekt moeizame uitzege op FC Volendam

VOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.

1 uur geleden
Fortuna Sittard behaalt spectaculaire zege op AZ

SITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.

1 uur geleden
Koploper FC Barcelona wint ook uitduel met nummer 4 Villarreal

VILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.

1 uur geleden
Wellenreuther voorkomt met tien reddingen nederlaag Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.

2 uur geleden
Aanvoerder Pröpper baalt van gelijkspel van FC Twente in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."

2 uur geleden
Feyenoord knokt zich met gelijkspel naar winterstop

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.

3 uur geleden