Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spelers en stafleden Real Madrid akkoord met minder loon

Spelers en stafleden Real Madrid akkoord met minder loon

MADRID (ANP) - De spelers en stafleden van Real Madrid zijn akkoord gegaan met een verlaging van hun salaris tot het einde van dit jaar. In de meeste gevallen gaat het om een loonsvermindering van 10 tot 20 procent, afhankelijk van hoe de situatie zich verder ontwikkelt met de coronapandemie.

Spanje is zeer zwaar getroffen door het longvirus. Tot aan eind mei wordt er zeker niet gevoetbald in de hoogste profdivisies. Indien er dit seizoen helemaal niet meer wordt gespeeld, zou de totale financiële schade voor de Spaanse clubs kunnen uitkomen op 1 miljard euro.

Door het loonoffer van de spelers, trainers en andere stafleden kunnen de andere personeelsleden van Real Madrid zoveel mogelijk worden ontzien. De Spaanse topclub kan daardoor zelf de financiële balans ook wat meer in evenwicht houden.

Toni Kroos

De Duitse international Toni Kroos liet eerder nog weten dat hij er niets voor voelde om salaris in te leveren. Die afwijzende houding kwam de 30-jarige middenvelder van Real Madrid op veel kritiek te staan. Hij werd wereldvreemd en gevoelloos genoemd.

De spelers van landskampioen FC Barcelona stemden eind vorige maand al in met een tijdelijke salarisverlaging. Met 70 procent van hun salaris leveren Lionel Messi, Frenkie de Jong en hun ploeggenoten voorlopig aanzienlijk meer in dan hun collega's in Madrid.

Meer uit Voetbal

Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

3 uur geleden
Slot voelt bij Liverpool steun van beleidsbepalers en fans

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot van Liverpool voelt zich nog altijd gesteund door de beleidsbepalers en de supporters van de club. De regerend kampioen is bezig aan een teleurstellend seizoen en heeft alleen in de Champions League nog een kans op een prijs.

4 uur geleden
Assistent-bondscoach Polen op 49-jarige leeftijd overleden

WARSCHAU (ANP/DPA) - De assistent-bondscoach van het Poolse voetbalelftal is overleden, meldt de Poolse voetbalbond PZPN. Jacek Magiera werd 49 jaar.

4 uur geleden
PSV neemt na 'bewustwordingsprogramma' weer fans mee naar Ajax

EINDHOVEN (ANP) - PSV neemt begin mei weer supporters mee naar de uitwedstrijd tegen Ajax. Vorig seizoen bleef het vak voor de fans van de Eindhovenaren leeg. PSV koos daarvoor "omdat meer tijd nodig was om een bewustwordingsprogramma rond antisemitisme goed te implementeren."

4 uur geleden
Schreuder ziet duel NEC - Feyenoord niet als cruciaal voor plek 2

NIJMEGEN (ANP) - Trainer Dick Schreuder van NEC ziet het duel met Feyenoord van zondag niet als cruciaal voor de uiteindelijke tweede plaats in de Eredivisie. "Die tweede plek wordt niet beslist in dit weekend", zei de coach in aanloop naar de wedstrijd tussen de nummers 2 en 3 van de ranglijst.

5 uur geleden
Geen straf voor Depay na gebruik telefoon op bank bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay heeft geen straf gekregen na het ongeoorloofde gebruik van zijn telefoon tijdens de wedstrijd van zijn Braziliaanse club Corinthians tegen Flamengo (1-1) in maart. Het Braziliaanse sporttribunaal STJD besloot de topscorer aller tijden van Oranje slechts een waarschuwing te geven.

6 uur geleden
Naamgenoten Johan Cruijff krijgen gratis ArenA-tour

AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.

7 uur geleden