Spelers bekogeld met flessen bij derby Montpellier - Marseille
MONTPELLIER (ANP) - De regionale derby tussen Montpellier en Olympique Marseille is kort voor het einde van het duel stilgelegd nadat spelers vanuit het publiek diverse keren met flessen waren bekogeld. Wisselspeler Valentin Rongier van Marseille kreeg in de 89e minuut een fles tegen zijn hoofd waarna hij met een bloedende hoofdwond voor behandeling de catacomben inging. Dat was voor de arbitrage het moment om beide ploegen ook naar de kleedkamer te sturen.
Na een oponthoud van ongeveer 10 minuten en diverse oproepen in het stadion om het publiek rustig te krijgen, kon de wedstrijd worden uitgespeeld. Marseille won met 3-2, na een achterstand van 2-0. Bij het duel waren 13.500 toeschouwers aanwezig. Het was de eerste keer in zeven maanden dat er weer publiek bij de wedstrijden in de Franse competitie welkom was. Door de coronacrisis bleven de voetbalstadions ook in Frankrijk langdurig gesloten voor de fans.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Couhaib Driouech kon woensdag kort na de door PSV met 4-1 gewonnen uitwedstrijd tegen Liverpool in de Champions League maar moeilijk geloven dat hij als invaller twee keer had gescoord. "Dit is ongelooflijk, bizar. Ik droom volgens mij nog", aldus een lachende Driouech voor de camera van Ziggo Sport.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is de nieuwe koploper in de Champions League. De Londenaren, die ook in de Premier League bovenaan staan, versloegen Bayern München met 3-1.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - PSV heeft in de Champions League gestunt bij Liverpool. De Eindhovenaren waren op Anfield met liefst 4-1 te sterk voor de regerend kampioen uit Engeland. Ivan Perisic (strafschop), Guus Til en invaller Couhaib Driouech (twee keer) scoorden voor het elftal van trainer Peter Bosz, dat na vijf speelronden 8 punten heeft en op schema ligt voor een plaats in de volgende ronde.
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vurnon Anita keert niet meer terug in het profvoetbal. De 36-jarige oud-speler van Ajax zegt dat in gesprek met NH Nieuws. Anita kwam in 2010 drie keer uit voor het Nederlands elftal.
12 uur geledenPIRAEUS (ANP) - Kylian Mbappé heeft woensdag de op één na snelste hattrick in de Champions League gemaakt. De 26-jarige Franse aanvaller van Real Madrid scoorde in de uitwedstrijd tegen Olympiakos tussen de 22e en 29e minuut drie keer. Mbappé had 6 minuten en 42 seconden nodig voor zijn treffers, waarmee hij Real na een vroege tegentreffer op een voorsprong van 3-1 zette.
12 uur geledenZÜRICH (ANP) - Voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico zijn bijna 2 miljoen tickets verkocht. Dat meldt wereldvoetbalbond FIFA.
13 uur geledenKERKRADE (ANP) - Roda JC heeft na intern onderzoek bevestigd dat doelman Celton Biai van FC Dordrecht dinsdagavond racistisch is bejegend. Dat gebeurde na afloop van het duel tussen de twee clubs in de eerste divisie. FC Dordrecht won met 2-1.
14 uur geleden