Speler Newcastle krijgt boete voor tweet met kritiek op arbiter
NEWCASTLE (ANP) - Middenvelder Isaac Hayden van Newcastle United heeft een boete van 19.000 pond, omgerekend ruim 22.000 euro, gekregen voor een tweet waarin hij kritiek uitte op scheidsrechter David Coote. De Britse voetbalbond FA vond dat de speler de integriteit van de official in twijfel had getrokken en de arbiter persoonlijk had beledigd.
Hayden zat met een knieblessure aan de kant, maar zag wel dat zijn ploeg eerder deze maand met 1-0 verloor van Chelsea. De late goal kwam op naam van Kai Havertz, die kort daarvoor was ontsnapt aan een rode kaart voor een elleboogstoot tegen Dan Burn van Newcastle.
"Puike prestatie van onze jongens tegen 12 man", plaatste Hayden na de wedstrijd op Twitter. De FA vond die opmerking niet door de beugel kunnen en diende een aanklacht in. De tuchtcommissie oordeelde dat Hayden een boete en een waarschuwing verdiende.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
2 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft thuis met 2-2 gelijkgespeeld tegen sc Heerenveen. Het elftal van Dick Schreuder staat na het duel in de Goffert op de derde plaats met 3 punten voorsprong op Ajax. De Amsterdammers komen later op de zondag in De Kuip in actie tegen nummer 2 Feyenoord.
3 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft de leiding genomen na het tweede onderdeel op de vijfkamp bij de WK indooratletiek in het Poolse Torun. De Groningse meerkampster klom naar de eerste plek in de tussenstand door het hoogspringen te winnen met 1,87 meter. Dokter gaf daarmee haar flitsende start een vervolg, want ze opende de wedstrijd met een dik persoonlijk record van 8,19 seconden op de 60 meter horden.
5 uur geleden