Speler N'Dicka van AS Roma onwel, duel met Udinese gestaakt
UDINE (ANP) - De wedstrijd in de Serie A tussen Udinese en AS Roma is gestaakt nadat voetballer Evan N'Dicka van Roma onwel was geworden. De in Frankrijk geboren verdediger ging in de tweede helft van het duel plotseling naar de grond en werd na korte behandeling ter plekke met brancard van het veld gedragen. Het stond op dat moment 1-1.
Scheidsrechter Luca Pairetto legde de wedstrijd eerst stil. Na overleg met de coaches liet Daniele De Rossi van AS Roma weten dat zijn spelers niet verder wilden spelen.
N'Dicka leek toen hij van het veld werd gehaald aan te geven dat het oké met hem ging. De club liet via X weten dat de voetballer bij bewustzijn is en voor controle naar het ziekenhuis is gebracht.
De international van Ivoorkust speelt sinds afgelopen zomer voor AS Roma. De Italianen namen hem over van Eintracht Frankfurt.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
18 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
20 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
22 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
22 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
22 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
1 dag geleden