Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Speler N'Dicka van AS Roma onwel, duel met Udinese gestaakt

Speler N'Dicka van AS Roma onwel, duel met Udinese gestaakt

UDINE (ANP) - De wedstrijd in de Serie A tussen Udinese en AS Roma is gestaakt nadat voetballer Evan N'Dicka van Roma onwel was geworden. De in Frankrijk geboren verdediger ging in de tweede helft van het duel plotseling naar de grond en werd na korte behandeling ter plekke met brancard van het veld gedragen. Het stond op dat moment 1-1.

Scheidsrechter Luca Pairetto legde de wedstrijd eerst stil. Na overleg met de coaches liet Daniele De Rossi van AS Roma weten dat zijn spelers niet verder wilden spelen.

N'Dicka leek toen hij van het veld werd gehaald aan te geven dat het oké met hem ging. De club liet via X weten dat de voetballer bij bewustzijn is en voor controle naar het ziekenhuis is gebracht.

De international van Ivoorkust speelt sinds afgelopen zomer voor AS Roma. De Italianen namen hem over van Eintracht Frankfurt.

Meer uit Voetbal

Messi wil door tot WK voetbal 2026 als zijn lichaam het toelaat

MIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil doorgaan tot het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico als zijn lichaam dat toelaat. Dat zei de 38-jarige Argentijn in een interview met het Amerikaanse NBC News.

1 uur geleden
KNVB heeft nieuwe prijs voor beste amateurploeg in bekertoernooi

ZEIST (ANP) - Voor amateurclubs wordt het toernooi om de KNVB-beker nog interessanter. Zij strijden dit seizoen voor het eerst ook om de Eurojackpot KNVB Beker Amateurwinnaar, een officiële prijs voor de beste amateurclub in het toernooi. De KNVB-beker is daarmee het eerste bekertoernooi ter wereld met een aparte prijs voor deelnemende amateurclubs. De bokaal voor de winnaar lijkt net als die van de toernooiwinnaar op een dennenappel, maar heeft een blauwe in plaats van een zilveren kleur.

2 uur geleden
Atlético Madrid verslaat Real Betis en klimt naar vierde plaats

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft de uitwedstrijd tegen Real Betis gewonnen (0-2). De ploeg van trainer Diego Simeone is met de winst naar de vierde plaats van de ranglijst van La Liga geklommen.

11 uur geleden
Aanvoerder Carvajal van Real Madrid weer geblesseerd

MADRID (ANP) - Dani Carvajal is opnieuw geblesseerd geraakt. De aanvoerder van Real Madrid ondergaat een kijkoperatie aan een knie en staat naar verwachting maanden aan de kant.

13 uur geleden
Recordinternational Spitse kijkt uit naar afscheid van Oranje

ZEIST (ANP) - Sherida Spitse (35) kijkt uit naar haar afscheid van het Nederlands elftal. De recordinternational van Oranje speelt dinsdag haar 248e en laatste interland in Nijmegen tegen Canada. "Het is mooi geweest. Het is goed zo", zei Spitse maandagmiddag in Zeist.

17 uur geleden
Napoli mist De Bruyne voorlopig door hamstringblessure

NAPELS (ANP) - Kevin De Bruyne heeft in het duel met Internazionale van zaterdag een ernstige hamstringblessure opgelopen, meldt zijn club Napoli. Volgens Italiaanse media komt de 34-jarige Belgische voetballer dit jaar niet meer in actie. Napoli heeft zelf geen hersteltermijn genoemd.

20 uur geleden
Juventus stuurt trainer Tudor na zeven maanden weg

TURIJN (ANP) - Juventus heeft trainer Igor Tudor ontslagen. De club uit Turijn meldt dat de 47-jarige Kroaat na zeven maanden uit zijn functie is gezet. Hetzelfde geldt voor zijn staf.

21 uur geleden