
Speech Biden laat op zich wachten
WASHINGTON (ANP) - De verwachte toespraak van de Amerikaanse presidentskandidaat Joe Biden laat op zich wachten. De Democraat zou op primetime een speech geven in zijn thuisplaats Wilmington (Delaware), maar lijkt volgens Amerikaanse media een afwachtende houding aan te nemen.
Biden gaat aan kop in belangrijke staten, maar is door Amerikaanse media nog niet tot winnaar uitgeroepen. Als dat nog steeds is niet is gebeurd op het moment dat de Democraat een toespraak geeft, zal hij volgens een bron van CNN spreken over zijn groeiende voorsprong in tussentijdse uitslagen.
Meer uit Buitenland
JERUZALEM (ANP/RTR) - Iran heeft sinds vrijdag ongeveer 350 ballistische raketten afgevuurd op Israël. Dat bericht nieuwssite Times of Israel, die zich baseert op cijfers van de Israëlische krijgsmacht. De meeste raketten zouden zijn onderschept voordat ze hun doel bereikten.
38 minuten geledenMINNEAPOLIS (ANP/RTR/AFP) - In de Amerikaanse staat Minnesota heerst voorzichtige opluchting na de arrestatie van een man die een politica zou hebben doodgeschoten en ook anderen zou hebben geprobeerd om te brengen. De 57-jarige Vance Boelter was dagenlang zoek en had een flink aantal wapens, meldt de politie.
1 uur geledenNEW DELHI (ANP/RTR) - Een Boeing 787-8 Dreamliner van Air India, onderweg naar New Delhi, is maandag uit voorzorg teruggekeerd naar de luchthaven van Hongkong. De piloot van de Indiase luchtvaartmaatschappij vermoedde een technisch probleem, meldde een bron aan persbureau Reuters.
1 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Het Iraanse parlement is een voorstel aan het voorbereiden om het Non-proliferatieverdrag (NPV) te verlaten. Dat zei een woordvoerder van het Iraanse ministerie van Buitenlandse Zaken, die ook beklemtoonde dat zijn land nog steeds tegen de ontwikkeling van massavernietigingswapens is. Het verdrag is bedoeld om verspreiding van kernwapens tegen te gaan.
1 uur geledenTEL AVIV (ANP) - De Amerikaanse ambassadeur in Israël heeft melding gemaakt van enige schade aan een ambassadepand in Tel Aviv na Iraanse raketaanvallen in de omgeving. Medewerkers bleven ongedeerd, schrijft diplomaat Mike Huckabee in een bericht op X.
2 uur geledenDAMASCUS (ANP) - De verdwenen Amerikaanse journalist Austin Tice zou dood zijn. De freelancer verdween in 2012 in Syrië en is volgens een voormalige Syrische generaal geëxecuteerd in opdracht van toenmalig leider Bashar al-Assad, zeggen ingewijden tegen internationale media als de BBC en The New York Times.
2 uur geledenDUBAI (ANP/RTR/AFP) - Iran heeft een Israëliër opgehangen die het van spionage voor Israël betichtte, melden staatsmedia. Esmail Fekri zat sinds 2023 vast.
3 uur geleden