Spectaculaire zege Leverkusen op Dortmund
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen een spectaculaire overwinning geboekt op Borussia Dortmund. De ploeg van Bosz kwam twee keer op achterstand, maar trok het duel in de BayArena alsnog naar zich toe: 4-3. Lars Bender kopte in de 82e minuut op aangeven van Daley Sinkgraven de winnende treffer binnen.
Eerder dit seizoen ging Bosz met zijn elftal hard onderuit bij Dortmund. Het werd toen 4-0 voor de club waarbij de 56-jarige trainer uit Apeldoorn in 2017 al na een paar maanden werd ontslagen.
Leverkusen sloot dankzij de zege weer aan bij de brede top van de Bundesliga. De ploeg van Bosz neemt de vijfde plaats in met 37 punten, twee minder dan Dortmund. Met Bayern München (42 punten) en RB Leipzig (41) staan zondag de nummers 1 en 2 van de Duitse competitie tegenover elkaar.
Meer uit Voetbal
ELCHE (ANP) - FC Barcelona is de jacht op een derde landstitel op rij goed begonnen. De club scoorde vijf keer in de uitwedstrijd tegen Elche (0-5).
1 uur geledenRENNES (ANP) - Paris Saint-Germain is het nieuwe seizoen met een uitglijder begonnen. De landskampioen en winnaar van de laatste twee edities van de Champions League bleef in de uitwedstrijd tegen Stade Rennes steken op een gelijkspel: 2-2.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Torino tot een goed einde gebracht (1-2). Alphadjo Cisse en Adrien Rabiot scoorden voor de bezoekers. Ché Adams bepaalde in blessuretijd de eindstand namens de thuisploeg.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft het eerste puntenverlies geleden in La Liga. De ploeg van coach Diego Simeone kwam in het eigen Metropolitano niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Villarreal.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Vijf supporters van SC Cambuur zijn gewond geraakt door vuurwerk dat bezoekende fans van Feyenoord naar hen gooiden. Dat meldt de club uit Leeuwarden.
5 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De onderbroken wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na een halfuur bij een stand van 0-0 hervat. Scheidsrechter Danny Makkelie legde het duel na twaalf minuten stil nadat fans van de bezoekende club veel vuurwerk hadden afgestoken.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen SC Cambuur en Feyenoord is na twaalf minuten onderbroken. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen naar de kleedkamer nadat fans van de club uit Rotterdam veel vuurwerk hadden afgestoken.
8 uur geleden