Spectaculaire zege Leverkusen op Dortmund
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz heeft met Bayer Leverkusen een spectaculaire overwinning geboekt op Borussia Dortmund. De ploeg van Bosz kwam twee keer op achterstand, maar trok het duel in de BayArena alsnog naar zich toe: 4-3. Lars Bender kopte in de 82e minuut op aangeven van Daley Sinkgraven de winnende treffer binnen.
Eerder dit seizoen ging Bosz met zijn elftal hard onderuit bij Dortmund. Het werd toen 4-0 voor de club waarbij de 56-jarige trainer uit Apeldoorn in 2017 al na een paar maanden werd ontslagen.
Leverkusen sloot dankzij de zege weer aan bij de brede top van de Bundesliga. De ploeg van Bosz neemt de vijfde plaats in met 37 punten, twee minder dan Dortmund. Met Bayern München (42 punten) en RB Leipzig (41) staan zondag de nummers 1 en 2 van de Duitse competitie tegenover elkaar.
Meer uit Voetbal
VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.
6 uur geledenTURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.
6 uur geledenREGGIO EMILIA (ANP) - Internazionale heeft een ruime zege geboekt bij Sassuolo. De koploper van de Serie A won de uitwedstrijd met 5-0.
9 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City blijft koploper Arsenal in zicht houden na een late zege bij het Liverpool van trainer Arne Slot. De nummer 2 van de ranglijst draaide op Anfield in de slotfase een achterstand om in een 2-1-overwinning.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft na twee competitieduels zonder zege weer een overwinning geboekt. De koploper van de Bundesliga was met 5-1 te sterk voor tien man van nummer 3 Hoffenheim. Topscorer Harry Kane benutte twee strafschoppen, Luis Díaz maakte een hattrick.
10 uur geledenGRONINGEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz noemde de zege van PSV bij FC Groningen "een zwaar bevochten overwinning". "Dat we winnen is bevredigend", zei Bosz bij ESPN na de 2-1-overwinning in de Euroborg. PSV won voor de zestiende keer op rij een uitduel in de Eredivisie.
10 uur geleden