Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spectaculaire zege Juventus bij AS Roma, rood voor De Ligt

Spectaculaire zege Juventus bij AS Roma, rood voor De Ligt

ROME (ANP) - In de strijd om een eindklassering in de top vier, goed voor deelname aan de Champions League, heeft Juventus een spectaculaire overwinning behaald: 3-4. De ploeg van verdediger Matthijs de Ligt leek na ruim een uur in de uitwedstrijd tegen AS Roma bij een stand van 3-1 reddeloos verloren. De bezoekers uit Turijn produceerden echter tussen de 70e en 77e minuut drie treffers. Daarna moest De Ligt het veld verlaten na zijn tweede gele kaart en miste de thuisclub een strafschop.

Voor AS Roma kwamen Tammy Abraham, Henrikh Mkhitaryan en Lorenzo Pellegrini tot scoren. Paulo Dybala zorgde na ruim een kwartier voor de gelijkmaker namens de bezoekers. In de slotfase gaven Manuel Locatelli, Dejan Kulusevski en Mattia De Sciglio het duel in Rome een verrassende wending.

In de 82e minuut kreeg De Ligt de bal tegen zijn arm, waardoor hij van het veld moest en de thuisclub een strafschop mocht nemen. Pellegrini schoot de bal van 11 meter tegen doelman Wojciech Szczesny aan en faalde daarna ook in de rebound. Bij AS Roma ontbrak Rick Karsdorp wegens een schorsing.

Juventus, dat afgelopen donderdag gelijkspeelde in de thuiswedstrijd tegen Napoli (1-1), staat in de Serie A op de vijfde plaats en AS Roma neemt de achtste plek in.

In de onderste regionen behaalde Spezia een kostbare zege bij Genoa (0-1). Simone Bastoni maakte het doelpunt. Doelman Jeroen Zoet bleef bij Spezia op de bank.

Meer uit Sport

Serena Williams (44) speelt na rentree in Queen's ook in Berlijn

BERLIJN (ANP) - Serena Williams (44) doet na haar geplande terugkeer als dubbelspeelster op het grastoernooi van Queen's in Londen ook mee aan het WTA-toernooi in Berlijn. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. Het is nog niet bekend met wie Williams in de Duitse hoofdstad zal dubbelen.

18 minuten geleden
Formule 1 nog zeker tien jaar in Las Vegas

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Grote Prijs van Las Vegas blijft nog zeker tien jaar op de Formule 1-kalender staan. De organisatie achter de race heeft het contract met Formule 1 met tien jaar verlengd.

8 uur geleden
Volleybalsters verslaan Turkije in drie sets in Nations League

BRASILIA (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben zich in de Nations League hersteld van de nederlaag van 3-1 tegen Brazilië. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg Turkije in Brasilia met 3-0. De setstanden waren 25-23 25-17 25-18.

13 uur geleden
Visser opnieuw derde op honderd meter horden in Diamond League

ROME (ANP) - Atlete Nadine Visser is in de Diamond League opnieuw als derde geëindigd op de honderd meter horden. De 31-jarige Nederlandse kwam donderdag in Rome tot een tijd van 12,58 seconden. De zege ging naar de Jamaicaanse Megan Simmonds in 12,50, voor de Amerikaanse Kendra Harrison (12,54).

15 uur geleden
Broeders-Bol bestempelt zichzelf bij FBK Games niet als favoriet

HENGELO (ANP) - Femke Broeders-Bol bestempelt zichzelf voor de FBK Games in Hengelo niet als favoriet op haar nieuwe afstand, de 800 meter. Volgens de 26-jarige Amersfoortse is aansluiting met de wereldtop een kwestie van jaren. "De kans is heel groot dat ik dit jaar niet alles ga winnen", vertelt ze in een persbericht van de organisatie in aanloop naar de wedstrijd op 21 juni.

16 uur geleden
Qualifier Chwalińska stunt weer en bereikt finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Maja Chwalińska heeft in de halve finale op Roland Garros voor een nieuwe stunt gezorgd. De 24- jarige Poolse qualifier, die woensdag in de kwartfinale verrassend de Russin Anna Kalinskaja versloeg, was in twee sets te sterk voor diens landgenote Diana Sjnajder en staat in de finale: 7-6 (4) 6-4.

17 uur geleden
Andrejeva verslaat Kostjoek en bereikt finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.

20 uur geleden