Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Spectaculaire zege Juventus bij AS Roma, rood voor De Ligt

Spectaculaire zege Juventus bij AS Roma, rood voor De Ligt

ROME (ANP) - In de strijd om een eindklassering in de top vier, goed voor deelname aan de Champions League, heeft Juventus een spectaculaire overwinning behaald: 3-4. De ploeg van verdediger Matthijs de Ligt leek na ruim een uur in de uitwedstrijd tegen AS Roma bij een stand van 3-1 reddeloos verloren. De bezoekers uit Turijn produceerden echter tussen de 70e en 77e minuut drie treffers. Daarna moest De Ligt het veld verlaten na zijn tweede gele kaart en miste de thuisclub een strafschop.

Voor AS Roma kwamen Tammy Abraham, Henrikh Mkhitaryan en Lorenzo Pellegrini tot scoren. Paulo Dybala zorgde na ruim een kwartier voor de gelijkmaker namens de bezoekers. In de slotfase gaven Manuel Locatelli, Dejan Kulusevski en Mattia De Sciglio het duel in Rome een verrassende wending.

In de 82e minuut kreeg De Ligt de bal tegen zijn arm, waardoor hij van het veld moest en de thuisclub een strafschop mocht nemen. Pellegrini schoot de bal van 11 meter tegen doelman Wojciech Szczesny aan en faalde daarna ook in de rebound. Bij AS Roma ontbrak Rick Karsdorp wegens een schorsing.

Juventus, dat afgelopen donderdag gelijkspeelde in de thuiswedstrijd tegen Napoli (1-1), staat in de Serie A op de vijfde plaats en AS Roma neemt de achtste plek in.

In de onderste regionen behaalde Spezia een kostbare zege bij Genoa (0-1). Simone Bastoni maakte het doelpunt. Doelman Jeroen Zoet bleef bij Spezia op de bank.

Meer uit Sport

Wielrenner Del Grosso boekt in Limburg tweede profzege op de weg

EIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.

2 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in kwalificaties Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.

3 uur geleden
Van de Zandschulp onderuit in Boekarest na gemiste matchpoints

BOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.

4 uur geleden
Basketballer Doncic mist slot reguliere competitie met blessure

LOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.

10 uur geleden
Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 dag geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

1 dag geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

1 dag geleden