Spectaculaire zege Clippers op Warriors in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Clippers hebben een spectaculaire zege geboekt op Golden State Warriors in de NBA. De thuisploeg maakte een achterstand van 22 punten goed om vervolgens met een rake 3-punter van Paul George met 1 punten verschil te winnen: 113-112.
De winnende worp viel 9,9 seconden voor het eindsignaal. George was ook de topschutter van de Clippers met 25 punten. Stephen Curry maakte er 22 voor de Warriors.
Brooklyn Nets maakte met een overtuigende overwinning van 129-101 een einde aan een zegereeks van negen wedstrijden van Orlando Magic. Mikal Bridges was niet te stuiten bij de Nets, hij maakte 42 punten.
Minnesota Timberwolves verstevigde zijn koppositie in de Western Conference met een zege op Charlotte Hornets: 123-117. Karl-Anthony Towns (28 punten) en Rudy Gobert (26 punten) waren de uitblinkers bij de Timberwolves.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.
2 uur geledenPAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.
5 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.
8 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Canadese tennisser Félix Auger-Aliassime is als eerste speler uit de mondiale top 10 uitgeschakeld op de Australian Open. De nummer 8 van de wereldranglijst moest in zijn partij tegen de Portugees Nuno Borges opgeven met kramp. De stand was 2-1 in sets in het voordeel van Borges (3-6 6-4 6-4 0-0).
8 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Jesper de Jong is in de eerste ronde van de Australian Open uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlander verloor in drie sets (7-5 6-2 7-6 (2)) van de Rus Daniil Medvedev.
15 uur geledenTILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.
1 dag geleden