Spectaculaire zege Clippers op Warriors in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Los Angeles Clippers hebben een spectaculaire zege geboekt op Golden State Warriors in de NBA. De thuisploeg maakte een achterstand van 22 punten goed om vervolgens met een rake 3-punter van Paul George met 1 punten verschil te winnen: 113-112.
De winnende worp viel 9,9 seconden voor het eindsignaal. George was ook de topschutter van de Clippers met 25 punten. Stephen Curry maakte er 22 voor de Warriors.
Brooklyn Nets maakte met een overtuigende overwinning van 129-101 een einde aan een zegereeks van negen wedstrijden van Orlando Magic. Mikal Bridges was niet te stuiten bij de Nets, hij maakte 42 punten.
Minnesota Timberwolves verstevigde zijn koppositie in de Western Conference met een zege op Charlotte Hornets: 123-117. Karl-Anthony Towns (28 punten) en Rudy Gobert (26 punten) waren de uitblinkers bij de Timberwolves.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
15 minuten geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
2 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
3 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
4 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
5 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
10 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
10 uur geleden