Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Speciale postzegel voor 750 jaar Amsterdam

Speciale postzegel voor 750 jaar Amsterdam

DEN HAAG (ANP) - PostNL brengt speciaal voor de 750e verjaardag van Amsterdam een postzegelvel uit. Elk vel bevat vijf postzegels, met daarop een doorlopend lint met het getal 750 erop. Het is een verwijzing naar de officiële jubileumslinger, die door de hele hoofdstad te zien is.

"Met dit bijzondere postzegelvel eren we niet alleen het verleden, maar vieren we ook de toekomst van Amsterdam," aldus Maurice Unck, directeur Mail Nederland van PostNL. "Als hoofdstad heeft Amsterdam een unieke plek in ons land en in de harten van velen. PostNL is trots om met dit ontwerp bij te dragen aan deze feestelijke mijlpaal." Het vel is ontworpen door grafisch ontwerper Michiel Schuurman. De zegels zijn sinds donderdag verkrijgbaar via de PostNL-webshop en bij winkels van Bruna.

Het hele jaar wordt stilgestaan bij de verjaardag van Amsterdam, die op 27 oktober van dit jaar precies 750 jaar bestaat. Eerder werden ook al gouden en zilveren herdenkingsmunten uitgegeven. Hoogtepunt van de festiviteiten is op 21 juni, als er een groot feest plaatsvindt op de A10. Dan wordt 15 kilometer snelweg afgesloten voor muziek, sport, theater, dans en meer.

Meer uit Binnenland

Schoof feliciteert Trump, ziet uit naar samenwerking

DEN HAAG (ANP) - Premier Dick Schoof heeft de pas ingezworen Amerikaanse president Donald Trump en zijn vicepresident J.D. Vance gefeliciteerd met hun inauguratie. Schoof benadrukt dat Nederland en de Verenigde Staten een sterke historische band hebben en al lange tijd bondgenoten zijn.

1 uur geleden
Actie op gevaarlijk deel van terrein Tata Steel afgelopen

VELSEN-NOORD (ANP) - De actie van Extinction Rebellion op het terrein van Tata Steel is afgelopen. De activisten zijn door de politie verplaatst naar een andere locatie. Ze zijn niet aangehouden. De activisten stonden op een "uiterst gevaarlijke locatie", liet een woordvoerder van Tata Steel weten. In het gebied rijden onder meer grote machines.

2 uur geleden
TU Eindhoven tevreden over herstart na cyberaanval

EINDHOVEN (ANP) - De herstart van de computersystemen en het onderwijs op de TU Eindhoven na de cyberaanval van vorige week verloopt "naar wens". De universiteit laat dat weten. Systemen werken weer naar behoren en studenten ondervinden volgens de TU "geen noemenswaardige hinder" meer.

2 uur geleden
Natuurbeheerders schikken voor 80 miljoen euro met grondeigenaren

AMERSFOORT (ANP) - Een slepende juridische kwestie rond overheidssubsidies op grondaankopen door Natuurmonumenten en de twaalf Provinciale Landschappen wordt door een schikking definitief afgesloten. De organisaties die jarenlang de subsidies ontvingen, storten 80 miljoen euro in een fonds van de particuliere grondbezitters die het oneerlijk vonden dat zij geen aanspraak op die staatssteun hadden. Natuurmonumenten laat dat weten en noemt het goed nieuws voor de natuur en alle natuurliefhebbers.

2 uur geleden
Anouar T.: liquidatiedreiging op mij vanuit de media

AMSTERDAM (ANP) - Anouar T., hoofdverdachte in het hoger beroep over het faciliteren van de moord op advocaat Derk Wiersum, zegt dat er een "liquidatiedreiging vanuit de media" is op hem. Dat zou de directeur van de gevangenis waar hij zit, hem hebben laten weten. Het Openbaar Ministerie zegt van niets te weten, en ook niet dergelijke informatie vanuit de penitentiaire inrichting te hebben ontvangen.

5 uur geleden
AzG wil zo snel mogelijk gezondheidssysteem optuigen in Gaza

AMSTERDAM (ANP) - Artsen zonder Grenzen wil helpen het gezondheidssysteem in Gaza snel weer op te bouwen. Volgens Karel Hendriks, directeur van AzG in Nederland, is de medische infrastructuur door de oorlog met Israël volledig ingestort. Ondanks de huidige wapenstilstand waarschuwt hij dat niet alles van de ene op de andere dag anders zal zijn.

6 uur geleden
Hulporganisaties klaar voor extra hulp Gaza, toegang onzeker

DEN HAAG (ANP) - Hulporganisaties staan klaar om extra hulp te leveren in Gaza, maar de toegang tot de zwaar getroffen Gazastrook blijft onzeker. Dat meldt Giro555, een samenwerkingsverband van organisaties als het Rode Kruis en Oxfam Novib, die tot dusver 25 miljoen euro ophaalde voor het Midden-Oosten. Op de eerste dag van het akkoord tussen Hamas en Israël gingen ruim zeshonderd trucks met hulpgoederen Gaza in, maar volgens een woordvoerder van Giro555 valt nog maar te bezien of dat zo blijft.

8 uur geleden