Sparta wint ook met grote cijfers van FC Volendam
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van trainer Maurice Steijn versloeg FC Volendam op Het Kasteel met 4-0. Vorige week had Sparta bij Go Ahead Eagles de eerste zege van het seizoen geboekt, dankzij een doelpunt van Tobias Lauritsen (0-1).
De Noorse spits, deze zomer overgekomen van Odds BK, scoorde ook tegen Volendam twee keer. Dat deed Lauritsen in de 68e en 72e minuut, waarmee hij de wedstrijd besliste. Sparta was al in de 14e minuut op voorsprong gekomen via Vito van Crooij. De assist kwam van doelman Nick Olij, die een schot van Volendam-verdediger Achraf Douiri stopte en daarna Van Crooij lanceerde met een verre trap. De aanvaller kon zo doorlopen, de bal aannemen en langs keeper Filip Stankovic schieten.
FC Volendam incasseerde woensdag al zeven tegendoelpunten tegen PSV (7-1) en werd ook in Rotterdam naar een forse nederlaag gespeeld. Lauritsen kopte de 2-0 binnen op aangeven van linksback Mica Pinto, ingeleid door een actie van invaller Koki Saito. De Japanse linksbuiten stelde even later de Noor in staat om nogmaals te scoren. Saito was in de slotfase ook betrokken bij de 4-0. De Japanner dribbelde naar binnen toe en via een speler van Volendam kwam de bal voor de voeten van Sven Mijnans, die met links raak schoot.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creƫerden minder dan in de eerste helft."
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."
11 uur geledenPARIJS (ANP) - De Italiaanse tennisser Matteo Arnaldi heeft de halve finale van Roland Garros bereikt. Hij zag in zijn partij in de kwartfinale in Parijs landgenoot Matteo Berrettini met een blessure opgeven in de tweede set. Arnaldi leidde met 7-5 5-2.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft de voorlaatste oefenwedstrijd voor de start van het wereldkampioenschap verrassend verloren. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal een dag voor het vertrek naar de Verenigde Staten in stadion De Kuip in de slotfase onderuit gaan tegen Algerije: 0-1.
12 uur geleden