Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint ook met grote cijfers van FC Volendam

Sparta wint ook met grote cijfers van FC Volendam

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van trainer Maurice Steijn versloeg FC Volendam op Het Kasteel met 4-0. Vorige week had Sparta bij Go Ahead Eagles de eerste zege van het seizoen geboekt, dankzij een doelpunt van Tobias Lauritsen (0-1).

De Noorse spits, deze zomer overgekomen van Odds BK, scoorde ook tegen Volendam twee keer. Dat deed Lauritsen in de 68e en 72e minuut, waarmee hij de wedstrijd besliste. Sparta was al in de 14e minuut op voorsprong gekomen via Vito van Crooij. De assist kwam van doelman Nick Olij, die een schot van Volendam-verdediger Achraf Douiri stopte en daarna Van Crooij lanceerde met een verre trap. De aanvaller kon zo doorlopen, de bal aannemen en langs keeper Filip Stankovic schieten.

FC Volendam incasseerde woensdag al zeven tegendoelpunten tegen PSV (7-1) en werd ook in Rotterdam naar een forse nederlaag gespeeld. Lauritsen kopte de 2-0 binnen op aangeven van linksback Mica Pinto, ingeleid door een actie van invaller Koki Saito. De Japanse linksbuiten stelde even later de Noor in staat om nogmaals te scoren. Saito was in de slotfase ook betrokken bij de 4-0. De Japanner dribbelde naar binnen toe en via een speler van Volendam kwam de bal voor de voeten van Sven Mijnans, die met links raak schoot.

Meer uit Voetbal

Vitesse kan driekwart van de aandelen overdragen aan sterkhouders

ARNHEM (ANP) - Vitesse kan 75,1 procent van de aandelen overdragen aan de zogeheten sterkhouders van de Arnhemse voetbalclub. De licentiecommissie van de KNVB heeft goedkeuring verleend aan een verzoek om wijziging van zeggenschap dat Vitesse daarvoor nodig heeft.

1 uur geleden
De Graafschap stelt Duivenvoorden aan als nieuwe hoofdtrainer

DOETINCHEM (ANP) - De Graafschap heeft Thomas Duivenvoorden als nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De 39-jarige coach is de opvolger van Marinus Dijkhuizen. Duivenvoorden was dit seizoen al assistent-trainer bij de club uit Doetinchem.

1 uur geleden
Liverpool-coach Slot roemt fitheid Oranje-aanvoerder Van Dijk

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot van Liverpool heeft in aanloop naar het laatste competitieduel van het seizoen de fitheid van verdediger Virgil van Dijk geroemd. De 34-jarige aanvoerder van Oranje is de enige veldspeler die dit seizoen elke minuut in de Premier League heeft gespeeld.

2 uur geleden
Doelman Neuer mist bekerfinale met Bayern München om kuitblessure

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer verdedigt zaterdag niet het doel van Bayern München tijdens de bekerfinale tegen VfB Stuttgart. De 40-jarige Duitser kampt met een blessure aan zijn linker kuit. Dat meldt zijn club een dag nadat bekend werd dat de doelman door bondscoach Julian Nagelsmann is opgenomen in de Duitse selectie voor het WK voetbal.

3 uur geleden
Trainer Carrick verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft langer coach van Manchester United. De 44-jarige Engelsman heeft een nieuw contract getekend bij de huidige nummer 3 van de Premier League dat hem tot 2028 aan de club verbindt.

4 uur geleden
Guardiola na tien jaar weg als coach van Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Hoofdtrainer Pep Guardiola (55) gaat na tien seizoenen weg bij Manchester City. Dat heeft de Engelse club bevestigd. De Spaanse coach werkte sinds 2016 bij City en veroverde twintig prijzen met de club. Het winnen van de Champions League in 2023 was zijn hoogtepunt.

4 uur geleden
Ajax - FC Utrecht in Volendam op zondag vervroegd naar 12.15 uur

VOLENDAM (ANP) - De finale van de play-offs om deelname aan de voorronden van de Conference League tussen Ajax en FC Utrecht wordt vervroegd. Het duel in Volendam begint zondag om 12.15 uur in plaats van om 18.00 uur. Dat heeft de KNVB aan het ANP bekendgemaakt. Supporters van beide clubs mogen in het Kras Stadion aanwezig zijn.

4 uur geleden