Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint ook met grote cijfers van FC Volendam

Sparta wint ook met grote cijfers van FC Volendam

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. De ploeg van trainer Maurice Steijn versloeg FC Volendam op Het Kasteel met 4-0. Vorige week had Sparta bij Go Ahead Eagles de eerste zege van het seizoen geboekt, dankzij een doelpunt van Tobias Lauritsen (0-1).

De Noorse spits, deze zomer overgekomen van Odds BK, scoorde ook tegen Volendam twee keer. Dat deed Lauritsen in de 68e en 72e minuut, waarmee hij de wedstrijd besliste. Sparta was al in de 14e minuut op voorsprong gekomen via Vito van Crooij. De assist kwam van doelman Nick Olij, die een schot van Volendam-verdediger Achraf Douiri stopte en daarna Van Crooij lanceerde met een verre trap. De aanvaller kon zo doorlopen, de bal aannemen en langs keeper Filip Stankovic schieten.

FC Volendam incasseerde woensdag al zeven tegendoelpunten tegen PSV (7-1) en werd ook in Rotterdam naar een forse nederlaag gespeeld. Lauritsen kopte de 2-0 binnen op aangeven van linksback Mica Pinto, ingeleid door een actie van invaller Koki Saito. De Japanse linksbuiten stelde even later de Noor in staat om nogmaals te scoren. Saito was in de slotfase ook betrokken bij de 4-0. De Japanner dribbelde naar binnen toe en via een speler van Volendam kwam de bal voor de voeten van Sven Mijnans, die met links raak schoot.

Meer uit Voetbal

Denen doen ondanks gelijkspel goede zaken in WK-kwalificatie

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.

1 uur geleden
Zwitserland na zege op Zweden dicht bij WK-kwalificatie

GENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.

1 uur geleden
Cambuur verspeelt punten bij FC Eindhoven door gelijkspel

EINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.

1 uur geleden
Voetbalster Brugts van Barcelona loopt blessure op in Clásico

BARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.

3 uur geleden
Spanje na zege vrijwel zeker van WK voetbal, Turkije wint ook

TBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.

3 uur geleden
Geblesseerde Dumfries mist ook laatste WK-kwalificatieduel Oranje

ZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.

7 uur geleden
België nog niet zeker van WK voetbal na gelijkspel in Kazachstan

ASTANA (ANP) - België heeft zich in het uitduel met Kazachstan nog niet weten te plaatsen voor het WK voetbal van volgend jaar. De ploeg bleef in het voorlaatste kwalificatieduel steken op 1-1.

7 uur geleden