Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

TILBURG (ANP) - Sparta heeft de uitwedstrijd tegen Willem II met overtuiging gewonnen: 1-3. Voor de Rotterdammers, die liefst 28 jaar niet hadden gewonnen in Tilburg, was het al de vierde zege in vijf duels.

Lennart Thy zette Sparta al in de 6e minuut op voorsprong. Zowel in de extra tijd van de eerste helft als kort na rust was Deroy Duarte trefzeker. In blessuretijd deed Kwasi Wriedt iets terug namens Willem II. Het was pas het eerste competitiedoelpunt voor Willem II van de Ghanees.

Het was pas de derde keer in tien jaar tijd dat Sparta minimaal drie keer tot scoren kwam in een uitwedstrijd in de Eredivisie. In 2016 won Sparta met 3-0 bij PEC Zwolle en een jaar later met 3-1 bij Go Ahead Eagles. Op 14 maart 1992 won Sparta voor het laatst in competitieverband in Tilburg. Toen werd het 0-2.

Willem II, dat zich vorig seizoen nog verzekerde van Europees voetbal, heeft na twaalf duels pas 8 punten. Sparta staat al op 15 punten. De afgelopen weken won Sparta ook al van RKC (0-2), ADO Den Haag (6-0) en FC Emmen (2-1). Tussendoor werd alleen van PSV (1-0) verloren. Na zeven speelrondes had Sparta pas 3 punten.

Meer uit Voetbal

Chery kan nauwelijks geloven dat NEC ruim van AZ heeft verloren

ROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery kon vlak na het laatste fluitsignaal van de bekerfinale nauwelijks geloven dat NEC met ruime cijfers van AZ had verloren (5-1). "Ik had gisteren maar ook vandaag het gevoel dat het bijna onmogelijk was dat we hier zouden verliezen", stamelde de aanvoerder van de club uit Nijmegen in de catacomben van De Kuip.

9 uur geleden
AZ overklast NEC en wint KNVB-beker voor vijfde keer

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft met een sterk optreden tegen NEC de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar zegevierde met 5-1 in De Kuip en nam zo een beetje revanche voor de pijnlijke nederlaag na strafschoppen in de eindstrijd van vorig jaar tegen Go Ahead Eagles.

10 uur geleden
AZ is veel te sterk voor NEC en wint KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft voor de vijfde keer de KNVB-beker gewonnen. De club uit Alkmaar versloeg NEC in de uitverkochte Kuip (5-1).

10 uur geleden
Bayern München voor 35e keer kampioen van Duitsland

MÜNCHEN (ANP) - FC Bayern München is voor de 35e keer kampioen van Duitsland. Het elftal van coach Vincent Kompany won zondag in de Allianz Arena met 4-2 van VfB Stuttgart. FCB heeft na dertig wedstrijden 79 punten. Dat zijn 15 punten meer dan nummer 2 Borussia Dortmund.

11 uur geleden
Bekerfinale paar minuten later begonnen door vuurwerk in De Kuip

ROTTERDAM (ANP) - De bekerfinale tussen AZ en NEC is een paar minuten later begonnen. Scheidsrechter Danny Makkelie kon om 18.00 uur beide doelen niet zien in De Kuip omdat fans van de club uit Alkmaar veel vuurwerk afstaken. Vijf minuten later floot hij alsnog voor de aftrap.

12 uur geleden
Van Dijk kopt Liverpool naar zege in Merseyside-derby

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft de Merseyside-derby tegen Everton gewonnen. De ploeg van trainer Arne Slot won met 2-1 in het Hill Dickinson Stadium tegen de rivaal uit dezelfde stad. Virgil van Dijk maakte in de blessuretijd het winnende doelpunt.

13 uur geleden
Messi trefzeker voor Inter Miami bij succesvol debuut Hoyos

DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.

22 uur geleden