Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

TILBURG (ANP) - Sparta heeft de uitwedstrijd tegen Willem II met overtuiging gewonnen: 1-3. Voor de Rotterdammers, die liefst 28 jaar niet hadden gewonnen in Tilburg, was het al de vierde zege in vijf duels.

Lennart Thy zette Sparta al in de 6e minuut op voorsprong. Zowel in de extra tijd van de eerste helft als kort na rust was Deroy Duarte trefzeker. In blessuretijd deed Kwasi Wriedt iets terug namens Willem II. Het was pas het eerste competitiedoelpunt voor Willem II van de Ghanees.

Het was pas de derde keer in tien jaar tijd dat Sparta minimaal drie keer tot scoren kwam in een uitwedstrijd in de Eredivisie. In 2016 won Sparta met 3-0 bij PEC Zwolle en een jaar later met 3-1 bij Go Ahead Eagles. Op 14 maart 1992 won Sparta voor het laatst in competitieverband in Tilburg. Toen werd het 0-2.

Willem II, dat zich vorig seizoen nog verzekerde van Europees voetbal, heeft na twaalf duels pas 8 punten. Sparta staat al op 15 punten. De afgelopen weken won Sparta ook al van RKC (0-2), ADO Den Haag (6-0) en FC Emmen (2-1). Tussendoor werd alleen van PSV (1-0) verloren. Na zeven speelrondes had Sparta pas 3 punten.

Meer uit Voetbal

Neymar moet komende maanden laten zien dat hij klaar is voor WK

PARIJS (ANP/RTR) - De Braziliaanse bondscoach Carlo Ancelotti houdt de mogelijkheid open voor Neymar om een plaats in de selectie voor het WK voetbal te veroveren. De Braziliaanse topscorer heeft twee maanden om te laten zien dat hij de benodigde kwaliteiten heeft, aldus de coach in een interview met de Franse krant L'Équipe.

38 minuten geleden
De Jong fit genoeg voor rentree in wedstrijdselectie Barcelona

BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong maakt mogelijk zaterdagavond zijn rentree bij FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft de Oranje-international opgenomen in de wedstrijdselectie voor het thuisduel met stadgenoot Espanyol.

1 uur geleden
Indonesische bond wist dat voetballers Nederlanderschap verloren

JAKARTA (ANP) - De Indonesische voetbalbond is er steeds van op de hoogte geweest dat genaturaliseerde voetbalinternationals hun Nederlandse nationaliteit zouden verliezen. Dat blijkt uit een verklaring van teammanager Sumardji, die op de officiële website van de Indonesische voetbalbond PSSI staat. Verschillende spelers van het Indonesische elftal stonden de voorbije weken in Nederland bij hun clubs aan de kant omdat hun werkvergunning niet in orde was. Voor een groot deel is er inmiddels een tijdelijke oplossing gevonden.

1 uur geleden
Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

16 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

16 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

17 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

17 uur geleden