Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

TILBURG (ANP) - Sparta heeft de uitwedstrijd tegen Willem II met overtuiging gewonnen: 1-3. Voor de Rotterdammers, die liefst 28 jaar niet hadden gewonnen in Tilburg, was het al de vierde zege in vijf duels.

Lennart Thy zette Sparta al in de 6e minuut op voorsprong. Zowel in de extra tijd van de eerste helft als kort na rust was Deroy Duarte trefzeker. In blessuretijd deed Kwasi Wriedt iets terug namens Willem II. Het was pas het eerste competitiedoelpunt voor Willem II van de Ghanees.

Het was pas de derde keer in tien jaar tijd dat Sparta minimaal drie keer tot scoren kwam in een uitwedstrijd in de Eredivisie. In 2016 won Sparta met 3-0 bij PEC Zwolle en een jaar later met 3-1 bij Go Ahead Eagles. Op 14 maart 1992 won Sparta voor het laatst in competitieverband in Tilburg. Toen werd het 0-2.

Willem II, dat zich vorig seizoen nog verzekerde van Europees voetbal, heeft na twaalf duels pas 8 punten. Sparta staat al op 15 punten. De afgelopen weken won Sparta ook al van RKC (0-2), ADO Den Haag (6-0) en FC Emmen (2-1). Tussendoor werd alleen van PSV (1-0) verloren. Na zeven speelrondes had Sparta pas 3 punten.

Meer uit Voetbal

Coach Bosz zwijgt nog over zijn toekomst bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz is er voor zichzelf al uit, maar de trainer van PSV weigerde dinsdag helderheid te verschaffen over zijn toekomst bij de club. "Het is een repeterend verhaal. Als er nieuws is, dan melden we het. Zover is het nog niet", zei de coach tijdens een persmoment in aanloop naar de bekerwedstrijd op woensdag tegen FC Den Bosch.

2 uur geleden
PSV neemt doelman Kovar definitief over van Bayer Leverkusen

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft doelman Matej Kovar definitief overgenomen van Bayer Leverkusen. De 25-jarige Tsjechische international speelt sinds de zomer al op huurbasis bij de koploper uit Eindhoven en de huur is omgezet in een koop, meldt de Eredivisieclub. Kovar tekent een contract dat hem voor 4,5 jaar bindt aan PSV.

4 uur geleden
Juventus boekt ook ruime overwinning op Cremonese

TURIJN (ANP) - Juventus heeft in de Italiaanse voetbalcompetitie voor de tweede keer op rij een ruime zege behaald. Zes dagen na de zege van 3-0 bij Sassuolo versloeg het elftal van coach Luciano Spalletti Cremonese met 5-0.

17 uur geleden
Slot bereikt met Liverpool vierde ronde FA Cup, Frimpong scoort

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool is in de FA Cup doorgedrongen tot de vierde ronde. Het elftal van trainer Arne Slot won in eigen stadion met 4-1 van Barnsley, dat in Engeland uitkomt op het derde niveau.

17 uur geleden
Botman verlengt contract bij Newcastle United tot 2030

NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman heeft op zijn verjaardag bijgetekend tot 2030 bij Newcastle United. De 26-jarige Nederlandse verdediger speelt sinds 2022 voor de Engelse voetbalclub, nadat hij voor 37 miljoen euro was overgekomen van het Franse Lille. Zijn vorige contract liep tot 2027.

19 uur geleden
FC Barcelona versterkt zich met Portugese verdediger Cancelo

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft zich versterkt met João Cancelo. De koploper uit de Spaanse voetbalcompetitie neemt de 31-jarige Portugese vleugelverdediger op huurbasis over van de Saudische club Al-Hilal. Cancelo wordt dinsdag gepresenteerd, meldt FC Barcelona.

19 uur geleden
Real Madrid neemt per direct afscheid van trainer Xabi Alonso

MADRID (ANP/AFP) - Xabi Alonso is niet langer trainer van Real Madrid. De Spaanse topclub meldt dat de voormalige middenvelder de club "in onderling overleg" verlaat.

21 uur geleden