Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

Sparta wint ook bij Willem II en boekt vierde zege in vijf duels

TILBURG (ANP) - Sparta heeft de uitwedstrijd tegen Willem II met overtuiging gewonnen: 1-3. Voor de Rotterdammers, die liefst 28 jaar niet hadden gewonnen in Tilburg, was het al de vierde zege in vijf duels.

Lennart Thy zette Sparta al in de 6e minuut op voorsprong. Zowel in de extra tijd van de eerste helft als kort na rust was Deroy Duarte trefzeker. In blessuretijd deed Kwasi Wriedt iets terug namens Willem II. Het was pas het eerste competitiedoelpunt voor Willem II van de Ghanees.

Het was pas de derde keer in tien jaar tijd dat Sparta minimaal drie keer tot scoren kwam in een uitwedstrijd in de Eredivisie. In 2016 won Sparta met 3-0 bij PEC Zwolle en een jaar later met 3-1 bij Go Ahead Eagles. Op 14 maart 1992 won Sparta voor het laatst in competitieverband in Tilburg. Toen werd het 0-2.

Willem II, dat zich vorig seizoen nog verzekerde van Europees voetbal, heeft na twaalf duels pas 8 punten. Sparta staat al op 15 punten. De afgelopen weken won Sparta ook al van RKC (0-2), ADO Den Haag (6-0) en FC Emmen (2-1). Tussendoor werd alleen van PSV (1-0) verloren. Na zeven speelrondes had Sparta pas 3 punten.

Meer uit Voetbal

Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

1 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

1 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

3 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

5 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

6 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

7 uur geleden
KNVB richt zich na zaak tegen NAC op verloop competitie

ZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.

8 uur geleden