
Sparta wint met ruime cijfers van FC Emmen
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de grootste zege van dit seizoen geboekt. Op het eigen Kasteel werd FC Emmen met maar liefst 5-1 verslagen. Na een half uur had Sparta, dat de voorsprong op Emmen vergrootte tot vier punten, al een voorsprong van 3-0.
Al in de tweede minuut strafte Patrick Joosten een fout van de Belg Michaël Heylen af en dat bleek de opmaat van een makkelijke middag voor Sparta. Mohamed Rayhi rondde na een klein half uur een solo goed af en kort daarna kopte Bart Vriends raak uit een corner.
In de tweede helft bracht Michael de Leeuw de marge terug tot twee, maar in de laatste tien minuten liep Sparta weer weg via een eigen doelpunt van Miguel Araujo en Abdou Harroui.
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Erik ten Hag is zijn seizoen in de Bundesliga met Bayer Leverkusen begonnen met een nederlaag. In eigen huis ging de landskampioen van twee seizoenen geleden met 2-1 onderuit tegen Hoffenheim. Paul Simonis won zijn eerste wedstrijd in de Duitse competitie met VfL Wolfsburg met 3-1 van Heidenheim.
6 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben de eerste prijs van het seizoen binnen. Ze versloegen PSV in een spectaculaire wedstrijd om de Supercup: 3-2.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een knappe uitzege op Manchester City geboekt. De ploeg van de nieuwe trainer Thomas Frank zegevierde met 0-2 in het Etihad Stadium.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Edson Álvarez speelt dit seizoen voor Fenerbahçe. De club uit Istanbul huurt de middenvelder van West Ham United, waar hij geen basisplaats had. Beide clubs bevestigen dat er ook een optie tot koop in het huurcontract is opgenomen.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Jorrel Hato heeft met een ruime zege zijn debuut voor Chelsea in de Premier League gemaakt. De van Ajax overgekomen verdediger won met zijn nieuwe ploeg het uitduel met West Ham United (1-5).
18 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het seizoen in de Bundesliga begonnen. De kampioen scoorde zesmaal in het thuisduel met RB Leipzig (6-0).
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax staan zondag in de zeventiende minuut van de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo in de Johan Cruijff ArenA met applaus stil bij de moord op Lisa uit Abcoude. Het 17-jarige meisje werd in de nacht van dinsdag op woensdag met geweld om het leven gebracht aan de Holterbergweg, om de hoek bij jeugdcomplex De Toekomst van de club uit Amsterdam.
21 uur geleden