Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wint in Almere en doet goede zaken in strijd om play-offs

Sparta wint in Almere en doet goede zaken in strijd om play-offs

ALMERE (ANP) - Sparta Rotterdam heeft de uitwedstrijd tegen Almere City met 3-2 gewonnen. De Rotterdammers deden daarmee goede zaken in de strijd om een ticket voor de play-offs om Europees voetbal.

Almere City nam al in de vijfde minuut de leiding via Yoann Cathline. De Fransman verraste keeper Nick Olij in de korte hoek. Binnen een half uur stond Sparta op voorsprong. In de negentiende minuut tikte Tobias Lauritsen binnen na een voorzet van Saïd Bakari. Djevencio van der Kust nam niet veel later de 1-2 voor zijn rekening met een schot met links. Het betekende het eerste doelpunt ooit in de Eredivisie voor de verdediger.

Thomas Robinet maakte er vlak voor tijd 2-2 van en Almere was enkele minuten verwijderd van het zevende gelijkspel op een rij. Arno Verschueren bepaalde anders en zette Sparta een minuut later alweer op voorsprong met een volley met links.

Negende

Sparta evenaarde het hoogste aantal gewonnen uitwedstrijden in hetzelfde seizoen: zeven. Vorig jaar won de ploeg uit Spangen ook zeven keer op vreemde bodem.

Sparta kwam op 40 punten en staat negende. De nummers 5 tot en met 8 plaatsen zich vooralsnog voor de play-offs. Mocht Feyenoord de beker winnen, dan hoeft de nummer 5 geen play-offs te spelen en kwalificeren de nummers 6 tot en met 9 zich voor de strijd om een Europees ticket.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

2 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

4 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

5 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

7 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

7 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

7 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

8 uur geleden