Sparta wilde niet meer verder voetballen tegen Vitesse
ARNHEM (ANP) - Sparta Rotterdam wilde het in blessuretijd gestaakte uitduel met Vitesse niet meer hervatten. "Laten Vitesse en de KNVB dit maar oplossen", zei trainer Henk Fraser. "Dit is echt niet aan ons."
Sparta leidde met 0-1 in het Gelredome toen er eerst een supporter het veld opkwam. In de tweede minuut van blessuretijd kreeg doelman Maduka Okoye van de bezoekers uit Rotterdam een drinkbeker tegen zijn hoofd gegooid.
Scheidsrechter Rob Dieperink besloot het duel tijdelijk te staken. Daarna werd een nog een zware vuurwerkbom op het veld gegooid en gingen supporters van Vitesse met elkaar op de vuist.
De blessuretijd bedroeg minimaal zeven minuten. "Dus we moesten nog zo'n vijf minuten spelen", zei Fraser. "Maar ik heb met een ploeg te maken die voor een resultaat moest vechten. We staan met 0-1 voor, maar ik wil in die vijf minuten onze kansen niet vergooien."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
6 uur geleden