Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wijst eerste bod op spits Ache af

Sparta wijst eerste bod op spits Ache af

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft een bod van de Duitse club Eintracht Frankfurt op Ragnar Ache afgewezen. De 21-jarige spits, afkomstig uit Frankfurt, trok in de eerste seizoenshelft de aandacht met vijf doelpunten en drie assists. "Als we zeven maanden geleden zo'n bod hadden gehad, hadden we dat geaccepteerd. Maar nu niet", zegt technisch manager Henk van Stee. "Ache heeft zich goed ontwikkeld en hij toont ook de Spartaanse mentaliteit die we graag willen zien: onverzettelijkheid en ten koste van alles willen winnen."

De Duitser, die al een aantal jaar bij Sparta speelt en in de zomer zijn contract verlengde tot medio 2021, debuteerde onlangs met een doelpunt in de nationale ploeg voor spelers onder 21 jaar. Ache heeft daarmee de aandacht getrokken van clubs uit onder meer de Bundesliga. Eintracht Frankfurt, de ploeg van spits Bas Dost, is het meest concreet. "Als er een bod komt dat we echt niet kunnen weigeren, dan zal hij vertrekken", aldus Van Stee. "Maar dan zullen ze heel diep in de buidel moeten tasten."

Het gepromoveerde Sparta won zaterdag met 3-0 van AZ en gaat de winterstop is als nummer 11 van de ranglijst. Trainer Henk Fraser moet afscheid nemen van aanvaller Halil Dervisoglu, die al in de zomer een contract tekende bij de Engelse club Brentford, maar nog een half jaar voor Sparta mocht blijven spelen. Toch hoopt Van Stee dat Dervisoglu wellicht zelfs het seizoen afmaakt in de eredivisie. Hij hoort komende week wat de Engelse tweedeklasser van plan is met Dervisoglu, die ook vijf keer scoorde in de eredivisie.

Meer uit Voetbal

Deschamps vestigt record: bondscoach met meeste zeges op WK

EAST RUTHERFORD (ANP) - De Franse bondscoach Didier Deschamps heeft een nieuw record gevestigd op het WK voetbal. Hij mag zich nu de coach met de meeste overwinningen op een WK noemen.

4 uur geleden
Marokkaanse international Salah-Eddine weg bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - Anass Salah-Eddine komt in het nieuwe seizoen niet langer uit voor PSV. De international van Marokko keert terug naar de Italiaanse club AS Roma, die hem afgelopen seizoen verhuurde aan de landskampioen uit Eindhoven. PSV meldt op zijn website dat de huurovereenkomst per 1 juli ten einde is gekomen.

5 uur geleden
Bondscoach Ecuador stapt op na uitschakeling door Mexico

MEXICO-STAD (ANP/RTR) - Bondscoach Sebastián Beccacece van Ecuador heeft zijn ontslag aangekondigd na de nederlaag van 2-0 tegen Mexico in de zestiende finales van het WK voetbal. De 45-jarige trainer zei dat hij graag was doorgegaan, maar dat hij zijn beloftes niet heeft kunnen waarmaken. "Ik denk niet dat we de prestatie die we beloofd hadden, hebben kunnen leveren: er het beste WK ooit van maken. Vandaag is het mijn beurt om afscheid te nemen", zei Beccacece.

6 uur geleden
NASA stuurt bal naar de maan als gastland VS het WK voetbal wint

NEW YORK (ANP/DPA) - Als de Verenigde Staten het WK voetbal winnen, stuurt de Amerikaanse ruimtevaartorganisatie NASA een voetbal naar de maan. Dat zei de topman van het agentschap, Jared Isaacman, op een persconferentie. "We gaan de bal daar brengen. Het is een beetje motivatie voor de Amerikaanse ploeg", zei hij. "Klaar de klus dus, Team USA."

6 uur geleden
Panathinaikos bevestigt komst 79-voudig international De Vrij

ATHENE (ANP) - Panathinaikos heeft de komst van Stefan de Vrij bevestigd. De verdediger en 79-voudig international heeft een contract getekend van een jaar, meldde de Griekse voetbalclub op zijn website.

6 uur geleden
Gastland Mexico wint van Ecuador en houdt hoop op WK-stunt levend

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico heeft in de nacht van dinsdag op woensdag de hoop om als één van de drie gastlanden van het WK voetbal te stunten levend gehouden. Het elftal van bondscoach Javier Aguirre won in de zestiende finales in een uitzinnig en volledig gevuld Mexico City Stadium overtuigend met 2-0 van Ecuador. Mexico is al sinds 2013 ongeslagen in het iconische stadion waar in 1970 en in 1986 de WK-finale werd gespeeld.

9 uur geleden
Lampard blijft coach van het gepromoveerde Coventry City

COVENTRY (ANP/AFP) - Frank Lampard blijft de trainer van Coventry City. De 48-jarige oud-international van Engeland heeft een contractverlenging getekend tot 2029 bij de club waarmee hij promoveerde naar de Premier League.

17 uur geleden