Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta wijst eerste bod op spits Ache af

Sparta wijst eerste bod op spits Ache af

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft een bod van de Duitse club Eintracht Frankfurt op Ragnar Ache afgewezen. De 21-jarige spits, afkomstig uit Frankfurt, trok in de eerste seizoenshelft de aandacht met vijf doelpunten en drie assists. "Als we zeven maanden geleden zo'n bod hadden gehad, hadden we dat geaccepteerd. Maar nu niet", zegt technisch manager Henk van Stee. "Ache heeft zich goed ontwikkeld en hij toont ook de Spartaanse mentaliteit die we graag willen zien: onverzettelijkheid en ten koste van alles willen winnen."

De Duitser, die al een aantal jaar bij Sparta speelt en in de zomer zijn contract verlengde tot medio 2021, debuteerde onlangs met een doelpunt in de nationale ploeg voor spelers onder 21 jaar. Ache heeft daarmee de aandacht getrokken van clubs uit onder meer de Bundesliga. Eintracht Frankfurt, de ploeg van spits Bas Dost, is het meest concreet. "Als er een bod komt dat we echt niet kunnen weigeren, dan zal hij vertrekken", aldus Van Stee. "Maar dan zullen ze heel diep in de buidel moeten tasten."

Het gepromoveerde Sparta won zaterdag met 3-0 van AZ en gaat de winterstop is als nummer 11 van de ranglijst. Trainer Henk Fraser moet afscheid nemen van aanvaller Halil Dervisoglu, die al in de zomer een contract tekende bij de Engelse club Brentford, maar nog een half jaar voor Sparta mocht blijven spelen. Toch hoopt Van Stee dat Dervisoglu wellicht zelfs het seizoen afmaakt in de eredivisie. Hij hoort komende week wat de Engelse tweedeklasser van plan is met Dervisoglu, die ook vijf keer scoorde in de eredivisie.

Meer uit Voetbal

Brandt niet in Ajax-selectie voor uitduel met FC Midtjylland

AMSTERDAM (ANP) - Julian Brandt komt donderdag niet met Ajax in actie in Denemarken tegen FC Midtjylland. Dat heeft de Amsterdamse club op de eigen website bekendgemaakt. De 30-jarige Duitser raakte zaterdag geblesseerd in het duel met AZ en behoort niet tot de selectie van coach Míchel Sánchez voor de wedstrijd in de Conference League. Ook Sofyan Amrabat moet vanwege een blessure de wedstrijd missen.

1 uur geleden
AZ-speler Oufkir krijgt eerste oproep voor Marokkaans elftal

CASABLANCA (ANP) - Bondscoach Mohamed Ouahbi van het Marokkaanse voetbalelftal heeft AZ-aanvaller Ayoub Oufkir opgenomen in zijn selectie voor de komende twee interlands tegen Niger. Zijn oproep voor Marokko is opvallend, omdat de 20-jarige Oufkir in oktober nog zijn debuut maakte in Jong Oranje. Hij speelde in de wedstrijden tegen Jong Noorwegen, Jong Slovenië en Jong Bosnië en Herzegovina.

3 uur geleden
Spaanse tennisheld Nadal benoemd in bestuur Real Madrid

MADRID (ANP) - De Spaanse tennisheld Rafael Nadal is benoemd in het bestuur van de roemrijke voetbalclub Real Madrid. "Voor Real Madrid en de gehele gemeenschap is het een enorme eer dat een persoonlijkheid van zijn kaliber, een icoon van de Spaanse en mondiale sport, toetreedt tot het bestuur van de club", laat Real weten op zijn website.

3 uur geleden
Coach Fonseca verruilt onverwacht Olympique Lyon voor Sporting

LYON (ANP) - De Portugese coach Paulo Fonseca stapt vrij plotseling over van de Franse club Olympique Lyon naar de Portugese club Sporting uit Lissabon. Lyon meldt de overgang op zijn website. "Het is een onverwacht besluit dat Olympique Lyon betreurt, zeker gezien het moment; zo midden in het seizoen", laat de Franse club weten in de verklaring.

4 uur geleden
Feyenoord lijdt kansloze nederlaag tegen Internazionale

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een kansloze nederlaag geleden tegen Internazionale (0-3) in de Champions League. De koploper van de Eredivisie kwam technisch, tactisch en fysiek zwaar tekort tegen de huidige nummer 2 van de Serie A.

17 uur geleden
Geplaagd Manchester United knokt zich na rust langs AS Roma

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een nieuwe tegenslag ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick keek in de Champions League-ontmoeting met AS Roma halverwege nog tegen een ruime achterstand aan, maar won door drie doelpunten in de tweede helft alsnog: 3-2.

17 uur geleden
PSG laat Villarreal kansloos en beslist duel in eerste kwartier

VILA-REAL (ANP) - Paris Saint-Germain heeft ook de vierde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League overtuigend gewonnen. Het elftal van trainer Luis Enrique liet Villarreal, de huidige nummer 9 uit Spanje, kansloos: 0-6.

17 uur geleden