Sparta verlengt contract aanvoerder Auassar
ROTTERDAM (ANP) - Adil Auassar voetbalt ook komend seizoen bij Sparta Rotterdam. De eredivisionist heeft de optie in het contract van de 34-jarige middenvelder gelicht en de verbintenis verlengd tot medio 2022. De aanvoerder, die in 2018 de overstap maakte van Roda JC, speelde al negentig wedstrijden voor Sparta. Hierin kwam hij tot zes treffers, de belangrijkste hiervan was uiteraard het doelpunt tegen De Graafschap in de play-offs, waarmee hij Sparta in 2019 naar de Eredivisie kopte.
"Adil is al drie jaar een belangrijke schakel in onze selectie, zowel binnen als buiten de lijnen", zegt technisch directeur Henk van Stee op de website van de Rotterdammers. "Met zijn ervaring en zijn kwaliteiten weten we zeker dat hij ook het komende seizoen zo’n rol op zich kan nemen."
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Javi López begint om 18.45 uur met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen FC Barcelona. Het lijkt erop dat de Spanjaard een rol op de linkerflank krijgt. Hij kan als vijfde verdediger spelen, maar ook als linksbuiten in actie komen.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat gaat door als hoofdtrainer van het nationale elftal van Curaçao. De Curaçaose voetbalbond FFK heeft woensdag bekendgemaakt dat hij aanblijft tot en met 31 juli 2027.
3 uur geledenELDA (ANP/RTR) - De Argentijnse voetbalgrootheid Lionel Messi wordt mogelijk eigenaar van een tweede Spaanse club, Eldense. Hij is dicht bij een akkoord om alle aandelen over te nemen van een Colombiaanse investeringsgroep, die nu een meerderheidsbelang heeft in Eldense. Die club komt uit in de Segunda División, het tweede niveau.
4 uur geledenANTWERPEN (ANP) - Marc Overmars stopt per direct als technisch directeur bij de Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC. De oud-international van Oranje en voormalige directeur voetbalzaken van Ajax kampt met gezondheidsproblemen. Dat laat hij weten in een brief op de website van de club.
8 uur geledenLILLE (ANP) - Ayase Ueda en Troy Parrott, vorig jaar nog de spitsen van Feyenoord en AZ, hebben in de Champions League gescoord in een duel tussen hun nieuwe clubs LOSC Lille en Real Betis. Parrott won met Real Betis met 3-2 in Lille.
20 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft op de eerste speeldag van de Champions League gewonnen van Internazionale. In het Bernabéu werd het 2-1 voor de Madrilenen. Denzel Dumfries stond bij Real in de basis tegen zijn oude club.
20 uur geledenDAMMAM (ANP) - Tijjani Reijnders had dinsdagavond een belangrijk aandeel in een overwinning van zijn nieuwe club Al Qadsiah in de competitie van Saudi-Arabië. De Oranje-international scoorde twee keer in de thuiswedstrijd die met 3-2 gewonnen werd van Al-Ahli.
20 uur geleden