Sparta verhuurt Brym na twee invalbeurten weer aan FC Eindhoven
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft aanvaller Charles-Andreas Brym voor de rest van dit seizoen verhuurd aan FC Eindhoven. De club uit de Eredivisie nam de Canadese international deze zomer over van de ploeg uit de Keuken Kampioen Divisie, maar na twee invalbeurten keert Brym alweer terug naar Eindhoven.
"De concurrentie bij Sparta is hevig en voor Charles is het belangrijk, zeker met zijn leeftijd en potentie, om zoveel mogelijk minuten te maken", zegt technisch directeur Gerard Nijkamp van Sparta. "Bij FC Eindhoven komt hij tijdelijk terug in een vertrouwde omgeving en kan hij door wedstrijden te spelen in beeld blijven om met Canada naar het WK te gaan."
Brym (23) ondertekende op Het Kasteel een contract tot de zomer van 2025. Hij maakte afgelopen seizoen in 26 competitiewedstrijden acht doelpunten voor FC Eindhoven. In dienst van Sparta mocht de Canadees tegen AZ en Ajax in de slotfase wat speelminuten maken, maar hij kon niet verhinderen dat zijn ploeg beide duels verloor (met respectievelijk 3-2 en 1-0).
Canada doet eind dit jaar in Qatar voor het eerst sinds 1986 mee aan het WK. Het land is ingedeeld in een poule met België, Kroatië en Marokko.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
9 uur geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
1 dag geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
1 dag geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
1 dag geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden