Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta trekt goede lijn door en verpest terugkeer PEC

Sparta trekt goede lijn door en verpest terugkeer PEC

ZWOLLE (ANP) - Sparta heeft de goede lijn van afgelopen seizoen doorgetrokken naar dit seizoen. De Rotterdammers verpestten de terugkeer van PEC Zwolle in de Eredivisie. Het werd in Zwolle 2-1 voor Sparta.

Het eerste doelpunt van de avond, voor Sparta, werd gemaakt door een verdediger van PEC: Sam Kersten. Na een klein kwartier werkte Kersten de bal na een voorzet vanaf de rechterflank van Spartaan Saïd Bakari achter zijn eigen doelman, Jasper Schendelaar.

Het tweede doelpunt kwam in de 70e minuut van Sparta-spits Tobias Lauritsen, die profiteerde van de ruimte die PEC achterin had weggegeven. Lauritsen, vorig seizoen goed voor twaalf goals, schoof de bal beheerst binnen. Invaller Lennart Thy deed in de slotfase nog wat terug, maar PEC wist zich niet naar een punt te knokken.

Straf

Een deel van het stadion van PEC bleef leeg. De club moet enkele vakken op de noordtribune sluiten als straf voor het afsteken van vuurwerk in de ontmoeting met Roda JC in mei. Na afloop was het enkele minuten onrustig in het stadion omdat een paar fans van beide clubs de confrontatie met elkaar probeerden te zoeken. Grote ongeregeldheden bleven uit.

PEC, waar Johnny Jansen Dick Schreuder heeft vervangen als hoofdtrainer, werd afgelopen seizoen tweede in de eerste divisie na een seizoen eerder te zijn gedegradeerd.

Meer uit Voetbal

Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

13 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

15 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

18 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

19 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

21 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

1 dag geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

1 dag geleden