Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta-trainer Fraser: op mentaliteit verloren van Fortuna

Sparta-trainer Fraser: op mentaliteit verloren van Fortuna

SITTARD (ANP) - Trainer Henk Fraser vindt dat Sparta Rotterdam "puur op mentaliteit" heeft verloren bij Fortuna Sittard. De Rotterdamse degradatiekandidaat creëerde amper kansen en ging in Limburg kansloos onderuit (3-0). "Het is lang geleden dat ik me zo gevoeld heb", zei Fraser bij ESPN. "De vorige keer brak ik toen mijn hand op drie plaatsen met een klap op een houten deur."

Fraser, die na dit seizoen overstapt naar FC Utrecht, zag Sparta slecht beginnen aan de inhaalwedstrijd. "We verloren het eerste duel en kregen meteen een corner tegen. Achteraf gezien was dat al typerend voor deze wedstrijd. We hebben puur op mentaliteit verloren." Alleen Joeri de Kamps straalde volgens Fraser uit dat hij doordrongen was van het belang van het duel. Sparta bleef door de nederlaag onderaan staan in de Eredivisie en zag Fortuna een voorsprong van 4 punten nemen.

"Een rampavond", zei verdediger Bart Vriends. "Dit was een 'leven- of doodwedstrijd', een cruciaal duel. We hadden in de survivalmodus moeten staan, maar dat is geen moment gelukt. We zijn vanaf het allereerste begin afgebluft door Fortuna. Daar voelen we ons schuldig over."

Fortuna kwam na 10 minuten op voorsprong uit een vrije trap van Mats Seuntjens, die alle Spartanen inclusief doelman Maduka Okoye verraste. "Lachwekkend", aldus Fraser. "We waren gewoon niet scherp." Aanvoerder Adil Auassar zei er "geen pepernoot" van te begrijpen. "Onze keeper stond volgens mij nog niet klaar, maar van de scheidsrechter mocht hij schieten."

Meer uit Voetbal

Senegal met Mané en Koulibaly naar WK

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.

19 minuten geleden
Coach Wiegman ontvangt Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award

ZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.

2 uur geleden
El Karouani en Bounida in Marokkaanse voorselectie van 28 spelers

RABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.

2 uur geleden
Schouten: ruime openingstijden horeca tijdens WK voetbal

ROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.

3 uur geleden
PSV-doelman Kovar in Tsjechische WK-selectie

PRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.

3 uur geleden
Braziliaan Neymar loopt in aanloop naar WK lichte kuitblessure op

SÃO PAULO (ANP/RTR) - De Braziliaanse international Neymar heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een lichte kuitblessure opgelopen. Dat gebeurde bij zijn club Santos. Neymar is naar verwachting op tijd hersteld om zich volgende week bij het trainingskamp van de Brazilianen te voegen.

4 uur geleden
Doelman Neuer (40) keert terug bij Duitsland op WK voetbal

BERLIJN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert inderdaad terug als keeper van het Duitse voetbalelftal. Bondscoach Julian Nagelsmann heeft de 40-jarige doelman opgenomen in zijn selectie van 26 spelers voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De krant Bild kondigde eerder zijn rentree al aan.

4 uur geleden