Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta test met publiek op Kasteel bij oefenwedstrijd

Sparta test met publiek op Kasteel bij oefenwedstrijd

ROTTERDAM (ANP) - In navolging van enkele andere clubs uit de eredivisie heeft ook Sparta Rotterdam toestemming gekregen om in de voorbereiding op het seizoen publiek toe te laten bij een oefenwedstrijd. Bijna duizend mensen mogen op zaterdag 22 augustus naar binnen op Het Kasteel voor het duel met NAC Breda. Op de publieke tribunes is plek voor zo'n 750 fans, op het ereterras voor 200 mensen.

Sparta ziet de oefenwedstrijd tegen NAC ook als test voor het toelaten van publiek bij de komende eredivisieduels. De Rotterdamse club denkt in het begin van het seizoen maximaal 3300 mensen te kunnen huisvesten in het stadion. Die moeten onderling 1,5 meter afstand houden als ze niet uit hetzelfde huishouden komen of 18 jaar of ouder zijn.

"Op voorhand willen wij graag de medewerking van al onze supporters vragen", zegt directeur Manfred Laros. "Wij gaan gezien de toegestane capaciteit het niet voor elkaar krijgen om iedereen tevreden te stellen. Graag doen wij een beroep op alle Spartanen om zich aan de nog te publiceren richtlijnen en regels te houden en deze stap naar het spelen met (beperkt) publiek te koesteren, te behouden en zodra mogelijk verder uit te breiden. Want iedereen wil zo spoedig mogelijk weer naar een vol Sparta-stadion toe en dat kan enkel als we ons samen aan de richtlijnen en regels houden."

PSV laat vrijdag 300 fans toe bij het oefenduel met de amateurs van UNA op trainingscomplex De Herdgang in Eindhoven. Een dag later is ook een beperkt aantal toeschouwers welkom in het stadion van FC Groningen, dat het opneemt tegen Heracles Almelo. FC Utrecht - AZ vindt die dag zonder publiek in De Galgenwaard plaats.

Meer uit Voetbal

Kampioen ADO lijdt bij FC Dordrecht zevende nederlaag dit seizoen

DORDRECHT (ANP) - ADO Den Haag heeft zondag voor de zevende keer dit seizoen een wedstrijd in de eerste divisie verloren. De kampioen ging met 1-0 onderuit bij FC Dordrecht. De van Feyenoord gehuurde Jan Plug maakte in de tweede helft het doelpunt voor de thuisclub.

21 minuten geleden
Nassoh redt in blessuretijd punt voor NAC bij Fortuna

SITTARD (ANP) - NAC Breda heeft zondag onderin de Eredivisie een nederlaag bij Fortuna Sittard ternauwernood voorkomen. Invaller Mohamed Nassoh schoot in de blessuretijd van de tweede helft van grote afstand raak: 1-1. Fortuna was na een klein uur spelen op voorsprong gekomen dankzij Kristoffer Peterson.

23 minuten geleden
Feyenoord begint met Valente, Moder en Hadj Moussa tegen NEC

NIJMEGEN (ANP) - Luciano Valente, Jakub Moder en Anis Hadj Moussa beginnen met Feyenoord aan de uitwedstrijd tegen NEC. Het drietal is op tijd fit voor het duel om de tweede plaats in de Eredivisie.

46 minuten geleden
Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

3 uur geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

5 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

13 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

15 uur geleden