Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Sparta Rotterdam wint op eigen veld niet van RKC

Sparta Rotterdam wint op eigen veld niet van RKC

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is er dinsdag niet in geslaagd Ajax op de ranglijst van de Eredivisie te passeren. De succesvolle formatie van trainer Maurice Steijn kon in eigen huis niet winnen van de degelijke middenmoter RKC Waalwijk. In Rotterdam eindigde de wedstrijd in 0-0. Sparta staat vooralsnog op de zesde plaats.

Vito van Crooij was voor rust het dichtst bij de openingstreffer voor Sparta. Hij passeerde weliswaar doelman Etienne Vaessen, maar zag zijn inzet vervolgens door verdediger Shawn Adewoye net voor de lijn weggehaald. Verder was er een mooi schot van Younes Namli, dat maar net over het doel ging.

Ook RKC kreeg in de eerste fase enkele mogelijkheden. Zo ging bijvoorbeeld een inzet van Mats Seuntjens bij een Waalwijkse uitbraak ook net over.

Na de hervatting werd van beide elftallen een doelpunt afgekeurd. Eerst werd bij RKC Iliass Bel Hassani wegens buitenspel teruggefloten, even later overkwam dat aan de andere kant Adil Auassar.

Vervolgens drong RKC nadrukkelijk aan. Thierry Lutonda leek te scoren, maar doelman Nick Olij redde adequaat op de inzet van de Belgische speler.

De Japanner Koki Saito viel al na 12 minuten geblesseerd uit bij Sparta Rotterdam. Namli kwam hem vervangen.

Meer uit Voetbal

Heracles wint ook bij Excelsior en is bijna van laatste plaats af

ROTTERDAM (ANP) - Heracles blijft goed presteren onder leiding van interim-trainer Hendrie Krüzen. De Almeloërs wonnen met 2-1 bij Excelsior en zijn daarmee in de Eredivisie bijna van de laatste plaats af. Heracles heeft nu net als nummer 17 Telstar na twaalf speelronden 9 punten.

1 uur geleden
Doekhi bezorgt Bayern met twee treffers eerste puntenverlies

BERLIJN (ANP) - Bayern München is in de Bundesliga niet langer zonder puntenverlies. Union Berlin hield de koploper op 2-2. Verdediger Danilo Doekhi maakte beide doelpunten voor Union. Drie weken geleden was de 27-jarige geboren Rotterdammer ook al twee keer trefzeker, toen tegen Borussia Mönchengladbach.

1 uur geleden
Voetbalsters Ajax verslaan PSV in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).

3 uur geleden
Ierse voetbalbond wil dat Israël door UEFA wordt geschorst

DUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.

3 uur geleden
De Ligt redt in blessuretijd punt voor Manchester United

LONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).

3 uur geleden
Koploper ADO Den Haag rekent af met Roda JC

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.

21 uur geleden
Twente weet ondanks vele kansen niet te scoren tegen Telstar

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.

21 uur geleden