Sparta Rotterdam lijft centrale verdediger Velthuis in
ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met de 21-jarige Tijs Velthuis. De centrumverdediger komt over van AZ. Hij heeft een contract getekend tot medio 2026.
AZ verhuurde Velthuis vorig seizoen aan NAC Breda en bij die Brabantse club viel hij op bij Sparta, de nummer zes in de Eredivisie van afgelopen seizoen. "Doordat Adil Auassar gestopt is als profvoetballer, wisten we dat één van onze prioriteiten deze zomer zou liggen op het halen van een linksbenige centrale verdediger", zegt technisch directeur Gerard Nijkamp. "Uiteraard volgen wij daarin de Keuken Kampioen Divisie goed, omdat daar jong talent rondloopt. In Tijs zagen wij een speler met veel potentie. Met zijn 21 jaar is hij nog jong en weten we zeker dat Tijs zich bij ons verder kan ontwikkelen."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de laatste competitiewedstrijd voor de topper van volgende week tegen FC Barcelona gewonnen. Trainer José Mourinho zag zijn elftal in stadion Bernabéu Sevilla met 4-1 verslaan.
2 uur geledenTURIJN (ANP) - Lazio blijft goed presteren in de Italiaanse voetbalcompetitie. Het elftal van trainer Gennaro Gattuso won de uitwedstrijd tegen Juventus met 3-0. Lazio heeft na zeven speelronden 19 punten en staat daarmee gedeeld aan kop, samen met regerend kampioen Internazionale.
2 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft voor de vierde keer op rij gelijkgespeeld. De formatie van trainer Dick Schreuder moest thuis tegen Fortuna Sittard genoegen nemen met een 2-2-gelijkspel. De laatste drie duels tegen Go Ahead Eagles, Ajax en Levski Sofia eindigden in 1-1.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft voor het eerst dit seizoen een thuiswedstrijd in de Eredivisie verloren. FC Utrecht was in de Grolsch Veste met 2-1 te sterk. FC Twente was bij een zege naar de gedeelde tweede plaats op de ranglijst geklommen, maar staat nu vijfde met een achterstand van 6 punten op koploper Feyenoord.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Ruben Amorim won in eigen stadion met 3-2 van Atalanta. De ploeg uit Bergamo speelt donderdag in Amsterdam tegen Ajax in de Conference League.
5 uur geledenNOTTINGHAM (ANP) - Arsenal heeft een nipte zege geboekt in de uitwedstrijd bij het laag geklasseerde Nottingham Forest. Oud-PSV'er Noni Madueke bezorgde de titelverdediger een 1-0-overwinning met een van richting veranderd schot tien minuten voor tijd.
6 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Ajax heeft in de Eredivisie een ruime overwinning geboekt in de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-5). De club uit Amsterdam beëindigde daarmee een serie van drie duels zonder zege.
7 uur geleden