Sparta Rotterdam en Heracles Almelo in evenwicht: 1-1
ROTTERDAM (ANP) - Het duel tussen Sparta Rotterdam en Heracles Almelo heeft op Het Kasteel geen winnaar opgeleverd: 1-1. De thuisclub wacht daardoor dit seizoen nog altijd op de eerste competitiezege.
Sparta moest bij een stand van 1-0 in de 53e minuut met tien man verder na een rode kaart voor aanvoerder Adil Auassar. Het was alweer de derde rode kaart voor een Spartaan in dit seizoen. Na het vertrek van Auassar kwamen de bezoekers dankzij Rai Vloet nog wel op 1-1, maar een nederlaag bleef het strijdbare Sparta bespaard.
Sinan Bakis kreeg namens Heracles snel een grote kans. Hij kopte van dichtbij naast. Sparta was in de open wedstrijd eveneens een paar keer dicht bij een doelpunt. Doelman Michael Brouwer keerde een schot van Lennart Thy.
Kort na de pauze brak Abdou Harroui de ban met een afstandsschot, dat door Thy wellicht nog heel licht werd getoucheerd: 1-0. Zes minuten later trapte Auassar naar tegenstander Vloet, die zelf echter ook uitdeelde. Mede op advies van de VAR trok arbiter Serdar Gözübüyük alleen rood voor de Spartaan.
Heracles maakte daarna zonder overtuiging jacht op de eerste eredivisietreffer dit jaar in een uitwedstrijd. Op aangeven van invaller Kasper Lunding tekende Vloet in de 75e minuut alsnog voor de gelijkmaker.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Tottenham Hotspur gewonnen (2-0). De club verstevigde de vierde plaats in de Premier League, die aan het einde van het seizoen recht geeft op deelname aan de nieuwe editie van de Champions League.
16 minuten geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona gelooft niet meer in een nieuwe Super League. De kampioen van Spanje heeft zich teruggetrokken uit het project voor een nieuwe voetbalcompetitie die wil concurreren met de Champions League. "We hebben iedereen op de hoogte gesteld dat we ons hebben teruggetrokken", meldt de koploper van La Liga.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De rentree van Alassane Pléa bij PSV laat nog wel even op zich wachten. De Franse aanvaller ondergaat binnenkort een aanvullende operatie die het herstel van zijn knieblessure moet bevorderen.
3 uur geledenKERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
6 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
6 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
19 uur geleden