Sparta oefent met coronavrije selectie tegen Telstar
ROTTERDAM (ANP) - Sparta-coach Henk Fraser kan dinsdag in de besloten oefenwedstrijd tegen eerste divisieclub Telstar beschikken over de volledige selectie, behalve de spelers die langere tijd geblesseerd zijn. De club laat weten dat alle spelers negatief zijn getest op het coronavirus.
Sparta schrapte afgelopen vrijdag de oefenwedstrijd met de Franse club RC Lens, nadat bij een nieuwe testronde onder spelers en stafleden twee mensen bij Sparta positief hadden getest op het coronavirus.
"Sparta Rotterdam heeft in zijn procedure opgenomen dat bij een eventuele positieve test er zo spoedig mogelijk een 'controletest' wordt afgenomen ter bevestiging", legt clubarts Simon Knops uit. "Dit hebben we ook afgelopen weekend gedaan naar aanleiding van de twee, in eerste instantie, positieve testen. Uit de controletest is gebleken dat beide personen negatief hebben getest op het virus en aanvullend onderzoek heeft uitgewezen dat zij het virus reeds hebben doorgemaakt. Daaropvolgend zijn gisteren wederom reguliere tests afgenomen waarbij iedereen negatief heeft getest."
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Sam Beukema heeft Napoli met een doelpunt niet aan een resultaat in het uitduel met Atalanta kunnen helpen. De bezoekers uit Napels gingen met 2-1 onderuit in Bergamo.
39 minuten geledenNOTTINGHAM (ANP) - Alexis Mac Allister heeft Liverpool aan een zwaarbevochten uitzege op Nottingham Forest geholpen. De Argentijn maakte in de 97e minuut het winnende doelpunt (0-1).
41 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft zondag met 1-1 gelijkgespeeld tegen PEC Zwolle. Het elftal van Ron Jans heeft al sinds 9 november niet meer in De Galgenwaard gewonnen. FC Utrecht staat op de achtste plaats van de Eredivisie. PEC Zwolle is de nummer 12.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor het eerst in 2026 een competitiewedstrijd gewonnen. De club uit Deventer won in De Adelaarshorst met 4-0 van Heracles Almelo. De Eagles stegen naar de twaalfde plaats. Heracles blijft laatste in de Eredivisie.
1 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Groningen heeft voor de vijfde keer op rij een competitiewedstrijd verloren. Het elftal van Dick Lukkien ging zondag in Enschede met 2-1 ten onder tegen FC Twente. FC Groningen staat na 24 wedstrijden met 31 punten op de achtste plaats. FC Twente is met 38 punten de nummer 5 van de Eredivisie.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan voorlopig geen beroep doen op verdediger Alphonso Davies. De 25-jarige international van Canada kampt met een spierblessure. Dat maakte de koploper van de Bundesliga bekend in een medische update.
9 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Titelverdediger Inter Miami heeft een zware nederlaag geleden in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen in de Verenigde Staten. De ploeg van sterspeler Lionel Messi ging met 3-0 onderuit bij Los Angeles FC.
9 uur geleden