Sparta oefent met coronavrije selectie tegen Telstar
ROTTERDAM (ANP) - Sparta-coach Henk Fraser kan dinsdag in de besloten oefenwedstrijd tegen eerste divisieclub Telstar beschikken over de volledige selectie, behalve de spelers die langere tijd geblesseerd zijn. De club laat weten dat alle spelers negatief zijn getest op het coronavirus.
Sparta schrapte afgelopen vrijdag de oefenwedstrijd met de Franse club RC Lens, nadat bij een nieuwe testronde onder spelers en stafleden twee mensen bij Sparta positief hadden getest op het coronavirus.
"Sparta Rotterdam heeft in zijn procedure opgenomen dat bij een eventuele positieve test er zo spoedig mogelijk een 'controletest' wordt afgenomen ter bevestiging", legt clubarts Simon Knops uit. "Dit hebben we ook afgelopen weekend gedaan naar aanleiding van de twee, in eerste instantie, positieve testen. Uit de controletest is gebleken dat beide personen negatief hebben getest op het virus en aanvullend onderzoek heeft uitgewezen dat zij het virus reeds hebben doorgemaakt. Daaropvolgend zijn gisteren wederom reguliere tests afgenomen waarbij iedereen negatief heeft getest."
Meer uit Voetbal
TORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
3 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
6 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
6 uur geleden