Sparta oefent met coronavrije selectie tegen Telstar
ROTTERDAM (ANP) - Sparta-coach Henk Fraser kan dinsdag in de besloten oefenwedstrijd tegen eerste divisieclub Telstar beschikken over de volledige selectie, behalve de spelers die langere tijd geblesseerd zijn. De club laat weten dat alle spelers negatief zijn getest op het coronavirus.
Sparta schrapte afgelopen vrijdag de oefenwedstrijd met de Franse club RC Lens, nadat bij een nieuwe testronde onder spelers en stafleden twee mensen bij Sparta positief hadden getest op het coronavirus.
"Sparta Rotterdam heeft in zijn procedure opgenomen dat bij een eventuele positieve test er zo spoedig mogelijk een 'controletest' wordt afgenomen ter bevestiging", legt clubarts Simon Knops uit. "Dit hebben we ook afgelopen weekend gedaan naar aanleiding van de twee, in eerste instantie, positieve testen. Uit de controletest is gebleken dat beide personen negatief hebben getest op het virus en aanvullend onderzoek heeft uitgewezen dat zij het virus reeds hebben doorgemaakt. Daaropvolgend zijn gisteren wederom reguliere tests afgenomen waarbij iedereen negatief heeft getest."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - NAC Breda heeft onderin de Eredivisie nauwelijks geprofiteerd van de nederlagen van concurrenten Telstar en Excelsior. Het elftal van trainer Carl Hoefkens kwam voor eigen publiek niet verder dan een gelijkspel tegen Sparta Rotterdam: 0-0.
1 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie vond dat zijn elftal zondag in de uitwedstrijd tegen FC Volendam genoeg kansen creëerde om in ieder geval één keer te scoren. Dat lukte de Rotterdammers echter niet: 0-0.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Supporters die met gezichtsbedekkende kleding het stadion betreden, kunnen een landelijk stadionverbod van 9 maanden verwachten. Dat zegt een woordvoerder van de KNVB, nadat PEC-supporters zondag tijdens de IJsselderby tegen Go Ahead Eagles tegen de afspraken in gezichtsbedekking droegen en uiteindelijk door de ME uit het stadion moesten worden gehaald.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kijkt zondag in een eerste reactie met veel trots terug op de 27e landstitel. "Het is 5 april en normaal gesproken is de titelstrijd nu nog volop bezig. Dit jaar is dat compleet anders, want met 71 punten is PSV nu al niet meer te achterhalen voor de concurrentie. Het is een kampioenschap geworden van nooit eerder vertoonde soevereiniteit. Het laatste stukje van de puzzel viel vandaag op zijn plek", aldus de Eindhovenaren op hun clubwebsite.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Heracles Almelo heeft voor de achtste keer op rij niet kunnen winnen in de Eredivisie en ziet de degradatiezorgen groter worden. In het Abe Lenstrastadion was sc Heerenveen met 4-1 te sterk.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV heeft de achterstand op Ajax wat betreft behaalde landstitels in de Eredivisie verkleind tot negen. De Eindhovenaren behaalden zondag zonder zelf te spelen hun 27e kampioenschap in Nederland en de derde op rij onder leiding van coach Peter Bosz.
3 uur geledenVOLENDAM (ANP) - PSV pakte zondag de zesde landstitel in de laatste achttien jaar.
3 uur geleden