Sparta na zege op FC Emmen bezig met opmars
ROTTERDAM (ANP) - Op eigen veld heeft Sparta Rotterdam afgerekend met FC Emmen (2-1). De ploeg van trainer Henk Fraser is met drie zeges in de laatste vier Eredivisie-wedstrijden bezig aan een opmars.
De wedstrijd begon met enkele minuten vertraging vanwege een kapot net in een van de doelen. Na iets meer dan 20 minuten waarin beide ploegen vooral aftastten, werkte Deroy Duarte de 1-0 binnen namens de Rotterdammers. Een uittrap van Sparta-doelman Maduka Okoye werd doorgekopt en volledig verkeerd ingeschat door Emmen-verdediger Glenn Bijl. Duarte profiteerde.
Enkele minuten na rust kopte Michael de Leeuw via de rug van ploeggenoot Miguel Araujo de bal raak uit een corner (1-1). De gelijke tussenstand was van korte duur omdat Abdou Harroui met een fraai schot van afstand de Spartanen opnieuw aan de leiding bracht. Het bleek de winnende treffer.
Sparta heeft 12 punten en staat negende. Emmen wacht nog steeds op de eerste zege van dit seizoen en heeft 3 punten. De ploeg uit Drenthe verloor bovendien nog nooit 6 duels in de Eredivisie op rij.
Meer uit Voetbal
SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
47 minuten geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
3 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
18 uur geleden