Sparta na zege op FC Emmen bezig met opmars
ROTTERDAM (ANP) - Op eigen veld heeft Sparta Rotterdam afgerekend met FC Emmen (2-1). De ploeg van trainer Henk Fraser is met drie zeges in de laatste vier Eredivisie-wedstrijden bezig aan een opmars.
De wedstrijd begon met enkele minuten vertraging vanwege een kapot net in een van de doelen. Na iets meer dan 20 minuten waarin beide ploegen vooral aftastten, werkte Deroy Duarte de 1-0 binnen namens de Rotterdammers. Een uittrap van Sparta-doelman Maduka Okoye werd doorgekopt en volledig verkeerd ingeschat door Emmen-verdediger Glenn Bijl. Duarte profiteerde.
Enkele minuten na rust kopte Michael de Leeuw via de rug van ploeggenoot Miguel Araujo de bal raak uit een corner (1-1). De gelijke tussenstand was van korte duur omdat Abdou Harroui met een fraai schot van afstand de Spartanen opnieuw aan de leiding bracht. Het bleek de winnende treffer.
Sparta heeft 12 punten en staat negende. Emmen wacht nog steeds op de eerste zege van dit seizoen en heeft 3 punten. De ploeg uit Drenthe verloor bovendien nog nooit 6 duels in de Eredivisie op rij.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
45 minuten geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
2 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
5 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
12 uur geleden