Sparta maakt zich na kansloze nederlaag op voor twee 'finales'
ROTTERDAM (ANP) - Sparta moet de nederlaag bij Feyenoord volgens aanvoerder Adil Auassar zo snel mogelijk vergeten. "We spelen de komende weken twee finales, tegen Willem II en Fortuna. Dan moeten we het zoals altijd met veel passie en strijd laten zien", zei Auassar na de kansloze middag in De Kuip (4-0).
Sparta is afgezakt naar de zeventiende plaats in de Eredivisie en houdt met 14 punten alleen PEC Zwolle (13) nog onder zich. De laatste zege dateert van begin november bij Willem II (0-3). Die ploeg komt volgende week naar Rotterdam.
"Deze tegenstander was een paar maatjes te groot", concludeerde trainer Henk Fraser bij ESPN na de verloren derby. "Zij zijn duidelijk verder. Dat is niet onlogisch, zo zijn de verhoudingen nu eenmaal. Als wij alles goed doen, kunnen we het een tegenstander moeilijk maken. Maar helaas lukte dat vandaag niet", aldus Fraser, die onlangs aankondigde dat hij na dit seizoen vertrekt bij Sparta. De komende weken wacht een strijd tegen degradatie. "We weten dat het een heel pittige uitdaging voor ons is."
Meer uit Voetbal
FLORENCE (ANP) - Internazionale heeft bij Fiorentina genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De koploper in de Serie A kwam in Florence niet verder dan 1-1.
5 uur geledenKEULEN (ANP) - 1. FC Köln heeft afscheid genomen van trainer Lukas Kwasniok. De clubleiding nam dat besluit na het 3-3-gelijkspel tegen concurrent Borussia Mönchengladbach. René Wagner, een van de assistenten van Kwasniok, neemt op interimbasis de taken over.
5 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter is de zesde Nederlandse atlete met een individuele wereldtitel indoor. Ze won goud op de vijfkamp bij de WK in het Poolse Torun.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
11 uur geleden