Sparta maakt zich na kansloze nederlaag op voor twee 'finales'
ROTTERDAM (ANP) - Sparta moet de nederlaag bij Feyenoord volgens aanvoerder Adil Auassar zo snel mogelijk vergeten. "We spelen de komende weken twee finales, tegen Willem II en Fortuna. Dan moeten we het zoals altijd met veel passie en strijd laten zien", zei Auassar na de kansloze middag in De Kuip (4-0).
Sparta is afgezakt naar de zeventiende plaats in de Eredivisie en houdt met 14 punten alleen PEC Zwolle (13) nog onder zich. De laatste zege dateert van begin november bij Willem II (0-3). Die ploeg komt volgende week naar Rotterdam.
"Deze tegenstander was een paar maatjes te groot", concludeerde trainer Henk Fraser bij ESPN na de verloren derby. "Zij zijn duidelijk verder. Dat is niet onlogisch, zo zijn de verhoudingen nu eenmaal. Als wij alles goed doen, kunnen we het een tegenstander moeilijk maken. Maar helaas lukte dat vandaag niet", aldus Fraser, die onlangs aankondigde dat hij na dit seizoen vertrekt bij Sparta. De komende weken wacht een strijd tegen degradatie. "We weten dat het een heel pittige uitdaging voor ons is."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari baalde na de nederlaag van PSV tegen Atlético Madrid (2-3) in de Champions League van de beginfase van de tweede helft. "We hebben het in de eerste tien minuten na rust weggegeven", doelde de middenvelder op tegendoelpunten in de 52e en 56e minuut.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - De voetbalsters van FC Twente hebben ook de vijfde wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League niet kunnen winnen. Bij titelhouder Arsenal verloor de ploeg van coach Corina Dekker met 1-0 van het team van Renée Slegers. Twente is daarmee uitgeschakeld voor een vervolg in de Champions League.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Jules Koundé heeft FC Barcelona naar een zege op Eintracht Frankfurt in de Champions League geleid. De Franse international maakte beide doelpunten van de ploeg van coach Hansi Flick met het hoofd.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - Liverpool heeft de druk op trainer Arne Slot verlicht met een 1-0-zege bij Internazionale in de Champions League. Dominik Szoboszlai maakte twee minuten voor tijd het doelpunt vanaf de strafschopstip.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Champions League niet voor een nieuwe verrassing kunnen zorgen. De Eindhovenaren lieten tegen Atlético Madrid in de eerste helft enkele grote kansen liggen en werden na rust afgestraft: 2-3.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen een wedstrijd in het hoofdtoernooi van de Champions League verloren. De Eindhovenaren speelden een sterk eerste halfuur, waarin ze vaker dan één keer hadden moeten scoren. Atlético strafte PSV daarna af: 2-3.
5 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in de Champions League-wedstrijd tegen Sporting Portugal hersteld van de nederlaag in het voorgaande duel met Arsenal (3-1). De koploper van Duitsland was in München met dezelfde cijfers te sterk voor de ploeg uit Lissabon: 3-1.
7 uur geleden